Léčba závislosti na alkoholu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 14:14

Please visit
(http://dradodalovetemple.com)
(https://youtu.be/B279mkEo_C4)
i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman where he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 23:22

Please visit
i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman where he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.20 21:58

Please visit

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 22:20

Please visit

Brian Josh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 14:57
Témoignage d'amour

Autentické sesilatelství kouzel zvané DR GAFAR KPUKPU
Byl jsem tak deprimovaný, když mě můj milenec opustil kvůli jinému muži poté, co jsme spolu chodili 5 let a 1 rok manželství, snažil jsem se ji prosit, aby se ke mně vrátila, že to odmítla a řekla, že ke mně už nemá city. Stal jsem se smutným mužem po všem, co jsme spolu prožili, po té lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si bez ní nedokázal představit svůj život, protože moje láska k ní byla k nezaplacení z jakéhokoli důvodu, někdy, když jsem surfoval na internetu, viděl jsem komentář o někom, kdo má moc přivést zpět bývalého milence, a rozhodl jsem se, že se ho pokusím přesvědčit tím, že ho kontaktuji, a on okamžitě odpověděl a já vysvětlil, čím procházím, a řekl, že ten druhý používá shledání kouzla na ni, a proto mě kvůli němu opustila navzdory mé péči o ni a slíbila mi, že mi pomůže získat zpět svého milence a také mi pomůže vrhnout na něj mrtvé kouzlo, aby se mnou nemohlo bojovat v budoucnosti, za méně než pět dní byla moje žena v mém domě a čekala, až se vrátím z práce, a když jsem to udělal, začala prosit a plakat, že jí je líto, že nikdy neví, co se jí stalo. děkuji DR KPUKPU GAFAR, teď jsem se svou ženou spokojený a teď vše probíhá hladce. Požádejte DR KPUKPU o jakékoli kouzlo pomsty a kouzlo ex zpět prostřednictvím drkpukpu@gmail.com Můžete také WhatsApp / Viber na: +2348124313399

PharmDr. Haufner
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.20 13:45
Léky na předpis

Zdravím, mám na prodej celou řadu léků na předpis, kdokoliv by měl zájem více informací na emailu drhaufner@protonmail.com

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 04:20

Please visit

lendingtree
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 06:45
Půjčky do 48 hodin pro celou Českou republiku.

Podnikatelský úvěr je určen pro všechny podnikatele, malé a střední podniky a začátečníky, kteří potřebují hotovost a nebudou jim v bance půjčovat. Půjčka je poskytována od 50 000 do 20 000 000 Kč. Splatnost půjčky lze zvolit od několika měsíců do 20 let. Zajištění úvěru je vhodné na nemovitosti, byt a družstvo, pozemky. Poskytnuté prostředky lze použít na všechno, na zahájení podnikání, rozšíření podnikání, překlenovací období, oddlužení, exekuci. Všechno můžete dělat z domova. Neplatíte žádné poplatky předem. Na svém účtu máte peníze do 48 hodin: lendingtreeloan460@gmail.com

lendingtree
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 06:45

Podnikatelský úvěr je určen pro všechny podnikatele, malé a střední podniky a začátečníky, kteří potřebují hotovost a nebudou jim v bance půjčovat. Půjčka je poskytována od 50 000 do 20 000 000 Kč. Splatnost půjčky lze zvolit od několika měsíců do 20 let. Zajištění úvěru je vhodné na nemovitosti, byt a družstvo, pozemky. Poskytnuté prostředky lze použít na všechno, na zahájení podnikání, rozšíření podnikání, překlenovací období, oddlužení, exekuci. Všechno můžete dělat z domova. Neplatíte žádné poplatky předem. Na svém účtu máte peníze do 48 hodin: lendingtreeloan460@gmail.com

lendingtree
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 06:46

lendingtree
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 06:56

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.20 15:44

Please visit

Anthony Victoria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 23:29
How to have your husband back home with your kids again

How to have your husband back home with your kids again

I'm a lady with 2 kids i am from USA, my husband leave me and his 2 kids for about 10 months i go through a lot of pain i do all i could to make him returned to me and to his kids but nothing works out. it was really a stressful period to me because i could dint go through the heartbreak. i was told to get a love spell doctor contacted to help me out which i did i was lucky to get DR. PEPOKO Contact who was able to help me out, he cast up a love spell that brought back my husband to me and to his kids thanks so much DR. PEPOKO I really appreciate what you have done for me. here he his contact if you may required for it by solving your relationship email. Pepokospiritemple@gmail.com or you can call and whatssap him +2348156148821
Here is also Dr. PEPOKO website you can visit it yourself www.pepokospiritemple.blogspot.com

Julian Marcus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 18:02

Testimony By Lizzy Desler. How to get your ex back fast! I was hurt and heart broken when a very big problem occurred in my marriage seven months ago, between me and my husband. so terrible that he took the case to court for a divorce. he said that he never wanted to stay with me again, and that he didn't love me anymore. So he packed out of the house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get him back, after much begging, but all to no avail. and he confirmed it that he has made his decision, and he never wanted to see me again. So on one evening, as i was coming back from work, i met an old friend of mine who asked of my husband. So i explained every thing to him, so he told me that the only way i can get my husband back, is to visit a priest, because it has really worked for him too. So i never believed in spell, but i had no other choice, than to follow his advice. Then he gave me the Email address of the priest whom he visited. Pristbacasim2000@gmail.com. So the next morning, i sent a mail to the address he gave to me, and the priest assured me that i will get my husband back the next day. What an amazing statement!! I never believed, so he spoke with me, and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my husband who didn't call me for the past 7 months, gave me a call to inform me that he was coming back. So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me and my children. Then from that day, our relationship was now stronger than how it were before, by the help of a priest. So, i will advice you out there if you have any problem contact Priestbacasim, i give you 100% guarantee that he will help you.. Email him at: Pristbacasim2000@gmail.com or call +2348144248822

Julian Marcus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 05:15
Spell Caster

My name is Julian Marcus I'm from United Kingdom…I just found out about my husband cheating on me with a co-worker! We’ve been married for two years now with 2kids with lots of amazing moments together, i wanted to leave, but i love him so much. we are both still young and very attractive. but i want my husband, my friend, and the father of my beautiful children. how do i get past the thought of another woman having my husband? Not my fiancé, not my boyfriend, but my husband! i still love him even though he thinks i want to leave i really want him to do better and stop me before i walk out! my husband told me that he doesn’t feel loved anymore, just because of this co-worker he has be cheating on me with, that he wants a divorce, i was devastated, heart broken i begged him to listen to me that we can work it out like we always do, but he didn’t listen, he told me that he met someone that loves and understands him, i begged him to consider our kids but he didn't listen. he left and i was frustrated, i began searching for help and answers, then i heard about a man that can Cast a spell to remind him of all the things we have been through together and bring him back to me, at first I was scared then i decided to give it a try, and like magic my husband came back, apologize and begging for forgiveness, thanks to priestbacasim, I’m posting this to help people with similar issues. You can contact him via his email pristbacasim2000@gmail.com or whatsapp +2348144258822 for help too.

Julian Marcus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.20 23:54
Spell Caster

My name is Julian Marcus I'm from United Kingdom…I just found out about my husband cheating on me with a co-worker! We’ve been married for two years now with 2kids with lots of amazing moments together, i wanted to leave, but i love him so much. we are both still young and very attractive. but i want my husband, my friend, and the father of my beautiful children. how do i get past the thought of another woman having my husband? Not my fiancé, not my boyfriend, but my husband! i still love him even though he thinks i want to leave i really want him to do better and stop me before i walk out! my husband told me that he doesn’t feel loved anymore, just because of this co-worker he has be cheating on me with, that he wants a divorce, i was devastated, heart broken i begged him to listen to me that we can work it out like we always do, but he didn’t listen, he told me that he met someone that loves and understands him, i begged him to consider our kids but he didn't listen. he left and i was frustrated, i began searching for help and answers, then i heard about a man that can Cast a spell to remind him of all the things we have been through together and bring him back to me, at first I was scared then i decided to give it a try, and like magic my husband came back, apologize and begging for forgiveness, thanks to priestbacasim, I’m posting this to help people with similar issues. You can contact him via his email pristbacasim2000@gmail.com or whatsapp +2348144258822 for help too.

Gilbert smile
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 15:49

Am here to testify what this great spell caster done for me. i never believe in spell casting, until when i was was tempted to try it. i and my wife have been having a lot of problem living together, she will always not make me happy because she have fallen in love with another man outside our relationship, i tried my best to make sure that my wife leave this woman but the more i talk to her the more she makes me fell sad, so my marriage is now leading to divorce because she no longer gives me attention. so with all this pain and agony, i decided to contact this spell caster to see if things can work out between me and my wife again. this spell caster who was a man told me that my wife is really under a great spell that she have been charm by some magic, so he told me that he was going to make all things normal back. he did the spell on my wife and after 5 days my wife changed completely she even apologize with the way she treated me that she was not her self, i really thank this man his name is Dr Odion he have bring back my wife back to me i want you all to contact him who are having any problem related to marriage issue and relationship problem he will solve it for you. his email is wisdomspiritualtemple@gmail.com he is a man and his great. wish you good time.
He cast spells for different purposes like
(1) If you want your ex back.
(2) if you always have bad dream
(3) You want to be promoted in your office.
(4) You want women/men to run after you.
(5) If you want a child.
(6) You want to be rich.
(7) You want to tie your husband/wife to be yours forever.
(8) If you need financial assistance.
(9) HIV/AIDS CURE
(10) is the only answer to that your problem of winning the lottery

Contact him today on wisdomspiritualtemple@gmail.com or whatsapp him on +2348136482342

Nabídka půjček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.20 14:45
Nabídka půjček na konci roku mezi vážnými jednotlivci

Nabídka půjček na konci roku mezi vážnými jednotlivci
Dobrý den, pane a paní
Nabízíme vám naše nabídky z konce roku.
Tato zpráva je určena všem těm, kteří potřebují konkrétní půjčku k obnovení svého života. hledáte půjčku na opětovné spuštění svých aktivit nebo na provedení projektu nebo na koupi bytu, ale máte bankovní zákaz, nebo byl váš spis v bance odmítnut.
Jsem jednotlivec, který poskytuje půjčky od 3 500 do 8 000 000 Kč každému, kdo je schopen splnit podmínky mé nabídky. Nejsem banka a nevyžaduji mnoho papírování, abych vám věřil, ale musíte být čestný, čestný, moudrý a spolehlivý člověk. Poskytuji půjčky živým lidem po celé republice. Moje úroková sazba je 1,8-2%. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, kontaktujte mě pro více informací. Jsem připraven uspokojit své klienty maximálně do 48 hodin od obdržení formuláře žádosti. V případě zájmu mě prosím kontaktujte
další informace: evakam12@seznam.cz
whatsapp: +420792226864

senna rayan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.20 10:06
testimony

TOTO NENÍ VTIP. DŮVĚRY VELKÝ DR ISIKOLO. Jmenuji se Senna Rayan. Skvělý DR ISIKOLO je opravdu silný a ví, jak dělat svou práci perfektně. Kdyby nebylo jeho, nedokázal jsem si představit, co by se stalo. Můj bývalý se mnou vždy hádal a vždy se mnou týral. Začal se chovat divně a zábavně a nechal mě bez důvodu pro jinou dívku. Myslel jsem, že veškerá naděje je pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na Great isikolosolutionhome@gmail.com. Viděl jsem o něm tolik svědectví. Byl jsem potěšen a kontaktoval jsem ho na jeho e-mailu a řekl mu, co se děje. Zasmál se a ujistil mě, abych se uklidnil, že mi pomůže a že se můj bývalý vrátí a prosí mě. Udělal svou práci a seslal pro mě kouzlo a za 2 dny se můj bývalý omluvil, jak mi řekl. Dnes oba žijeme společně a jsme ještě více zamilovaní, než jak jsme zvyklí být předtím, než odešel. Požádejte o pomoc Velkou DR ISIKOLO. Můžete ho kontaktovat na e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete jej také WhatsApp na +2348133261196.

Mike Morgan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.21 14:34
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (muthooth. finance@gmail) Call or add us on what's App +91-7428831341

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.21 16:56
Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin.

Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin

Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 000 Kč, kde není třeba ručit nemovitostí. Je vyžadován pravidelný měsíční příjem a státní občanství České republiky. Osobní přístup ke každé aplikaci. Zaručuji vám rychlá a seriózní jednání. Celá půjčka, i se splácením finančních prostředků, do 24 hodin. Půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých závazků. Vysoká propustnost schválených aplikací. Kontaktujte mě prosím: pujckyuver101@gmail.com

OKFin
4 příspěvky 4.1.21 16:57
Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin.

Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin

Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 000 Kč, kde není třeba ručit nemovitostí. Je vyžadován pravidelný měsíční příjem a státní občanství České republiky. Osobní přístup ke každé aplikaci. Zaručuji vám rychlá a seriózní jednání. Celá půjčka, i se splácením finančních prostředků, do 24 hodin. Půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých závazků. Vysoká propustnost schválených aplikací. Kontaktujte mě prosím: pujckyuver101@gmail.com

Rosanna009
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 23:05
Svědectví

Před malou dobou jsme se s mým přítelem rozešli, byl jsem zdrcen, šel jsem online a našel jsem nějaké svědectví o milostném sesilateli Dr. Fayosovi, který pomohl některým lidem přivést své milenky zpět, myslel jsem si, že to byl nejprve podvod, ale poté Když jsem si o tom přečetl více, rozhodl jsem se to vyzkoušet, kontaktoval jsem doktora Fayosu, aby mi pomohl sejít mého bývalého přítele a mě, a on mi řekl, že bych měl počkat, až se můj přítel ke mně vrátí do 48 hodin po dokončení kouzla „Následujícího dne mi můj přítel poslal zprávu s prosbou, abych ho vzal zpět. Nyní jsme zase spolu a jsme šťastní znovu. Kdybych neviděl ty svědectví, nikdy bych nevěděl, že je něco takového možné, proto jsem se rozhodl podělit se o své svědectví, aby ho mohl kontaktovat i někdo jiný, kdo to potřebuje, Žádný strach, podvod nebo cokoli jiného, kontaktujte ho prostřednictvím e-mailu: Fayosasolusionhome@gmail.com nebo Whatsapp +2348151918774

quickloan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 16:44
naléhavá a seriózní nabídka půjčky

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka
(quickloan100@seznam). E-mail: quickloan100@seznam Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám hodně kapitálu. Abyste mohli čelit finančním potížím, potřebujete půjčky mezi jednotlivci a nakonec se odmítnutím vaší složky dostanete ze slepé uličky vytvořené bankami. Jsme skupina finančních odborníků, kteří vám pomohou s částkou, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 Kč. Naše úroková sazba je 2% ročně, zde jsou oblasti, kde vám můžeme pomoci: * Finanční * Hypoteční úvěr * Investiční úvěr * Půjčka na auto * Konsolidační dluh * Úvěrová splátka * Osobní půjčka * Jste zaregistrováni * Banujte bank a nemusíte zvýhodněte banky nebo spíše máte projekt a musíte mě **** kontaktovat a já vám pomůžu. E-mail: quickloan100@seznam

lendingtree
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 16:47
Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku.

Hledáte skutečnou finanční půjčku, která by poskytla půjčku od 10 000 do 10 000 000 Kč (na komerční nebo obchodní půjčky, osobní půjčky, hypotéky, půjčky na automobily, konsolidační půjčky, rizikové půjčky, zdravotní půjčky atd.)
nebo on? Z jakéhokoli důvodu vám byla odepřena půjčka od banky nebo finanční instituce?
Podejte žádost hned a získejte skutečnou finanční půjčku. Zpracováno a schváleno do 24 hodin
PŮJČOVNA FIRMA LENDINGTREE Jsme mezinárodní poskytovatel půjček poskytující skutečné finanční služby jednotlivcům a společnostem za nízké úrokové sazby 2% s platným průkazem totožnosti nebo mezinárodním pasem vaší země. Jste pro ověření splácení půjčky počínaje 1 (jeden) rok poté. Půjčka je přijata a doba splácení je 3 až 35 let.

K okamžité reakci a zpracování vaší žádosti o hranici do 2 pracovních dnů
kontaktujte nás přímo prostřednictvím tohoto e-mailu: lendingtreeloan460@gmail.com.

Kontaktujte nás s následujícími informacemi:

Celé jméno: ____________________________
Částka požadovaná pro půjčku: ________________
Úvěrové podmínky: _________________________
Účel půjčky: ______________________
Datum narození: ___________________________
Rod: _______________________________
Stav: __________________________
Kontaktní adresa: _______________________
Město / PSČ: __________________________
Země: _______________________________
Obsazení: ____________________________
Mobilní telefon: __________________________

Zašlete svou žádost o okamžitou odpověď na adresu: lendingtreeloan460@gmail.com

Díky

Generální ředitelka paní Elizabeth William

Martha Kovic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 00:36

Zoufale jsem hledal způsob, jak přimět svého bývalého přítele, aby se do mě zamiloval. Měli jsme vzestupy a pády, ale za posledních 6 měsíců se náš vztah vydal na jih. Natáhnu ruku, protože chci být tou žádanou ženou, kterou jsem býval, a on se do mě zamiloval a oženil se se mnou. Neumím si představit toho chlapce s nikým jiným, dokud jsem nekontaktoval chubygreat, kvůli kterému mé srdce toužilo. Dal mi podrobnosti o tom, jak mi pomoci, což udělal, když jsem vyhověl, a zachránil mého manžela před zlými rukama paní, která ho hypnotizovala, a můj manžel se ke mně vrátil za 48 hodin a byl jsem opravdu ohromen, že takový projev síly je opravdu skutečné. Nyní můžu lidem s radostí říci, aby zkusili chubygreat@gmail.com v jejich problémech a počkali na okamžité výsledky. kontaktujte ho s jeho e-mailovou adresou. chubygreat@gmail.com nebo přímo Whatsapp +2348165965904.
Vaše řešení je zaručeno.

Michael Marpl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.21 21:59
Isikolo podvod

Dobrý den veškeré příspěvky ohledně doktore Isokolo o jeho dobrých činech je těžký podvod. Nevím kolik lidi si platí Isikolo nebo si ty recenze píše ten podvodník sám nevěříte mu ani slovo. Osobně s pár lidmi jsme si prověřili schopnosti doktora Isikola. Jednak nic neovládá a jednak vám napíše o 400 eur a čekáte místo 48 hod týden než se vám ten zmrd ozve a pak když mu sdělíte, že to nefunguje řekne Vám že těch 400 eur bylo na spojení vás a toho druhého a s drzosti vám oznámí, že mu musíte poslat dalších 530 eur když mu je pošlete ozve se vám po dalším týdnu ale toho musíte bombardovat sms zprávami nonstop a to vám řekne, že chce další eura všechny sms zprávy a e-maily mám uložené s tímto zmrdem tak vás lidi varují neposilejte mu nikdy peníze. Když jsem mu řekl ať mi je pošle zpět odepsal mi že mě zabije na dálku svoji energii, protože chci zpět svoje peníze a tím, že ho ruším. Je to podvodník!!!

ana leandro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 17:26
testimony

Efektivní silné kouzlo lásky, které vám pomůže získat zpět svého milovníka Ex, zkontrolujte DR ISIKOLO
Právě jsem zažil zázraky milostného kouzla Dr. Isikolo, které se šíří po internetu a po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem po celém světě obnovit jejich manželství a získat zpět ztracené milence a také pomoci vyhrát loterii. Kontaktovala jsem ho poté, co jsem prošla tolika svědectvími různých lidí, jak pomáhá přivést zpět bývalého milence, řekla jsem mu o mém manželovi, který mě opustil před 8 měsíci a odešel z domova se vším, co jsem měl. DR ISIKOLO mi jen řekl, abych se třikrát usmál a měl klid, že vše zvládne za pouhých 48 hodin. Po druhém dni, kdy mi Toni zavolala, jsem byl tak šokovaný, vybral jsem hovor a nemohl jsem uvěřit svým uším, byl opravdu mě prosil, abych mu odpustil a slíbil po telefonu. Vrátil se domů a také mi přinesl nové auto, aby dokázal svou lásku ke mně. Byl jsem tak šťastný, že jsem zavolal DR ISIKOLO a poděkoval mu, jen mi řekl, abych se podělil o dobrou zprávu po celém světě.. No, pokud potřebujete efektivní a skutečné kouzlo kouzelníka pro jakýkoli problém ve vašem životě, můžete kontaktovat DR ISIKOLO jeho e-mail : isikolosolutionhome@gmail.com nebo můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

Michal Kujawa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.21 11:52
Thank you Dr Isikolo

Originální kouzelník s názvem DR ISIKOLO, který dělá lidem divy.
Byl jsem tak deprimovaný, když mě můj milenec opustil kvůli jinému muži poté, co jsme spolu chodili 5 let, snažil jsem se ji prosit, aby se ke mně vrátila, odmítla a řekla, že ke mně už nemá city. Stal jsem se smutným mužem po všem, co jsme spolu prožili, po té lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si bez ní nedokázal představit svůj život, protože moje láska k ní byla z jakéhokoli důvodu k nezaplacení, jednoho dne, když jsem šla přes internet jsem viděl komentář o tom, že má moc přivést zpět bývalého milence a já jsem se rozhodl zkusit se přesvědčit sám tím, že jsem ho kontaktoval a okamžitě jsem odpověděl a vysvětlil jsem, co prožívám, a řekl, že ten druhý použijte na ni kouzlo vúdú, proto mě kvůli němu kvůli mé péči o ni opustila a slíbila mi, že mi pomůže získat zpět mého milence a také mi pomůže uvrhnout na něj mrtvé kouzlo, aby se mi nemohl bránit v budoucnosti, v méně než tři dny toho chlapa zastřelili neznámí muži na Floridě a do 48 hodin byla moje přítelkyně v mém domě a čekala, až se vrátím z práce, a když jsem to udělal, začala prosit, že jí je líto, že nikdy nevěděla, co na ni přišlo. děkuji DR ISIKOLO, teď jsem se svou přítelkyní spokojený a vše teď probíhá hladce. kontaktujte DR ISIKOLO ohledně jakéhokoli typu kouzla a kouzla ex zpět prostřednictvím: isikolosolutionhome@gmail.com můžete s ním také chatovat na whatsApp prostřednictvím +2348133261196.

Chloe donald
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.21 08:34
Thank you Dr Isikolo

Četl jsem několik svědectví o sesilateli kouzel lásky od Dr. Isikola o tom, jak pomohl mnoha lidem přivést zpět své bývalé milence do 48 hodin. koho tolik miluji. Rozhodl jsem se ho kontaktovat, protože miluji svého přítele a jsme několik měsíců od sebe. Opravdu mi tolik chyběl, zkusil jsem všechny ostatní způsoby, jak ho dostat zpět, ale nemohl jsem. Kontaktoval jsem Dr. Isikola a on řekl mi, že se můj bývalý ke mně v příštích 48 hodinách vrátí, doktor Isikolo ho propustil, aby věděl, jak moc ho miluji a chci. A otevřel oči, aby si představil, kolik toho spolu sdílíme. Můj bývalý je teď zase ke mně. Když právě píšu toto svědectví, jsem nejšťastnější dívka na světě a já a můj přítel žijeme šťastným životem a naše láska je nyní silnější, než jaká byla ještě před naší Všechno děkuji dr. Isikolotovi za nadměrnou práci, kterou pro mě udělal tím, že mi pomohl vrátit se k mému bývalému příteli. Chtěl bych upustit e-mailovou adresu dr. Isikolo a doufám, že uvidíte toto svědectví a kontaktujete ho, pokud máte milence, kterého opravdu chcete tak špatně, Jeho mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také Whatsapp na +2348133261196.

Lora Milan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.21 12:23
Thank you Dr Isikolo

Slibuji, že budu sdílet toto svědectví po celém světě, jakmile se můj přítel vrátí ke mně, a dnes se vší úctou chci poděkovat Dr. Isikolo za to, že přinesl radost a štěstí do mého vztahu a mé rodiny. Chci vás všechny informovat, že existuje kouzlo sesilatele, které je skutečné a pravé. Nikdy jsem v žádnou z těchto věcí nevěřil, dokud jsem svého přítele neuvolnil, potřeboval jsem pomoc, dokud jsem nenašel doktora Isikola sesilatele kouzel, a seslal na mě kouzlo lásky a ujistil mě, že za dva dny dostanu svého přítele zpět po seslání kouzla. O 2 dny později mi zazvonil telefon, a tak překvapivě to byl můj přítel, který mi za poslední 3 roky nezavolal, omluvil se za zlomeninu srdce a řekl mi, že je připraven být mou zadní kostí až do zbytku jeho života se mnou. Dr. Isikolo ho propustil, aby věděl, jak moc jsem ho miloval a chtěl. A otevřel oči, aby si představil, kolik toho spolu sdílíme. Když právě píšu toto svědectví, jsem nejšťastnější dívka na světě a já a můj snoubenec žijeme šťastný život a naše láska je nyní silnější než před rozchodem. Proto jsem slíbil, že budu sdílet svá svědectví po celém vesmíru. Všechno děkuji dr. Isikolovi za nadměrnou práci, kterou pro mě udělal. Níže je uvedena e-mailová adresa, pokud se nacházíte v jakékoli situaci, v níž se vám zlomil srdce, a ujišťuji vás, že stejně jako on udělal mou, určitě vám pomůže také. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také WhatsApp na +2348133261196.

Nina Darko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.21 08:14
Thank you Dr Isikolo

Jsem velmi překvapen zázračným zážitkem a zázraky Dr. Isikola, které se rozšířily na internetu a po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem po celém světě obnovit jejich ztracené milenky, kontaktoval jsem ho poté, co jsem prošel tolika svědectvími různých lidí, jak Pomohl mi vrátit bývalého milence zpět, řekl jsem mu o mém manželovi, který mě opustil asi před 8 měsíci, a odešel z domu se vším, co jsem měl, byl jsem zmatený, když mi řekl jen úsměv a zbytek mysli mě ujistil, že zvládne vše za pouhých 48 hodin, po druhém dni, kdy mi zavolal můj manžel, jsem byl tak šokovaný, vybral jsem hovor a nemohl uvěřit svým uším, opravdu mě prosil, abych mu odpustil a sliboval po telefonu, Vrátil se domů a také mi dal velmi pěkné dárky, jen aby dokázal jeho lásku ke mně, byl jsem tak šťastný, že jsem musel zavolat doktoru Isikolovi a poděkoval mu, jen mi řekl, abych se podělil o dobrou zprávu po celém světě, No, pokud potřebujete efektivní a skutečné kouzlo sesilatele pro všechny problém ve vašem životě můžete kontaktovat Dr. Ofemo na jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp/Viber na: +2348133261196. Webová stránka: https://isikololovetemple.com

Aisha Aziz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.21 01:03

Dobrý den, přátelé, jmenuji se Aisha a jsem povoláním zdravotní sestra, já a můj snoubenec chodili 6 let, ale měli jsme vážné potíže, protože jeho matka nechce, abychom se vzali, použila jinou metodu, aby se ujistila, že synu, nechci se mnou oženit, dokud se se mnou konečně bez důvodu nerozejde, opravdu ho miluji, takže hledám rychlé řešení online a měl jsem to štěstí, že jsem narazil na doktora Ajayiho, velkého kouzelníka, požehnaného jeho předky s velkými schopnostmi, Vyprávěl jsem problémem jemu a on mně, co způsobuje rozpor mezi námi, a řekl mi, co je třeba udělat, abych měl ve svém vztahu opět mír, řídil jsem se všemi jeho pokyny a dnes jsme šťastně manželství a očekáváme naše první dítě. Máte problém ve svém manželském domě nebo chcete, aby se vaše milenka vrátila po rozchodu, kontaktujte Dr. Ajayi nyní o trvalé řešení na e-mailu: drajayi1990@gmail.com nebo Whatsapp / Viber číslo: +2347084887094

Robert Dylan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.21 08:27
testimony

Toto svědectví duchovní pomoci DR ISIKOLO pro mě bude prohlášeno na celém internetu, aby zveřejnil jeho jméno lidem a umožnil mu pomáhat ostatním, kteří mají problémy ve vztazích. Důvěra je klíčem k úspěšnému kouzlu. Jmenuji se Robert Dylan a jsem z Londýna. Toto svědectví jsem začal psát 29. července 2020 a záměrně jsem sem uvedl datum, abych si vzpomněl, že můj dlouho ztracený vztah s mou bývalou manželkou konečně skončil jen za 2 dny od kontaktu s DR ISIKOLO Spiritual. 20. března jsem se znovu spojil se svou bývalou manželkou poté, co jsem 20. března kontaktoval DR ISIKOLO prostřednictvím jeho WhatsApp a do 2 dnů se ke mně moje bývalá manželka vrátila poté, co se od ní odloučila na více než 8 let. Byl to zázrak, protože jsem nikdy nevěřil, že to bude možné. Stále mě překvapuje, že když píšu toto svědectví, stále spí v naší manželské posteli. Jsem opravdu šťastný, pane. Děkuji, že jste mi pomohli, a modlím se, aby i další úžasní lidé vydali nádherná svědectví o vás. Spojte se s DR ISIKOLO Spiritual a zachraňte svůj vztah. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp na +2348133261196.

Nora Pepe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.21 09:19
Thank you Dr Isikolo

Děkuji moc, DOCTOR ISIKOLO za to, že se můj bývalý přítel vrátil ke mně. Píšu toto úžasné svědectví o tomto muži. Splnil všechna moje přání. Můj přítel a já jsme spolu chodili déle než 3 roky a přestože jsme měli tolik hádek, ale nikdy nás nenapadlo, že se rozejdeme. Jednoho dne mi zavolal po telefonu a řekl mi, jak je unavený ze vztahu a nevidí nikam, kam míříme. Uplynuly měsíce a můj přítel mě už nekontaktoval a už jsem o něm neslyšel a jeho mobilní telefon byl odpojen. Věděl jsem, že musím vyhledat pomoc kvůli tolika lásce, kterou k němu mám. Kontaktoval jsem toto skvělé kouzelnické kouzlo, protože jsem nikdy předtím nikoho nekontaktoval a říkám vám, že po dvoudenním kontaktu mi zavolal můj bývalý přítel a požádal mě, aby mě viděli, a příštího rána nosil prsten na prstu. Jsem velmi šťastná, protože se brzy stanem vdanou ženou pomocí tohoto velkého kouzelnického sesilatele s názvem DOCTOR ISIKOLO. Slíbil jsem, že vaše díla projevím všem, a kontaktujte tohoto muže, aby vám pomohl na adrese isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp na: +2348133261196.

kiki Leona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.21 21:59
DR WALE est prêt à ramener votre bonheur

PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK KOUZEL, KTERÝ VÁM MŮŽE POMOCI LÁSKOVÝM KOUZLEM, ABY ZÍSKALI SVOU MILOVNÍK ZPĚT PO NARUŠENÍ PO ROZDĚLENÍ / ROZDĚLENÍ I KDYŽ SE VÁŠ SITUACE ZNAMENÁ beznadějně! KONTAKT: WHATSAPP / VIBER +2347054019402 JE URČITĚ NEJLEPŠÍ KOUZELNÝ KASTER ONLINE A JEHO VÝSLEDEK JE 100% ZÁRUKA.

Po čtyřech letech ve vztahu s mým přítelem můj přítel začal chodit s jinými dívkami a ukazovat mi chladnou lásku, při několika příležitostech mi hrozí, že se se mnou rozejde, pokud se ho odvážím vyslechnout ohledně jeho aféry s jinými dívkami, byl jsem naprosto zdevastovaný a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu DR WALE, který pomáhá lidem s jejich vztahem a problémem v manželství mocí lásky Kouzla, zpočátku jsem pochyboval, jestli vůbec něco takového existuje, ale rozhodl se to zkuste, když ho kontaktuji, řekl mi všechno, co jsem musel udělat, a já jsem mu pomohl seslat kouzlo lásky a do 48 hodin se můj přítel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s dívkami a on je se mnou navždy a opravdu. Obraťte se na toto skvělé kouzlo Caster pro váš vztah nebo manželství problém.

Tady je jeho kontakt…
Viber / WhatsApp: +2347054019402
E-MAIL: drwalespellhome@gmail.com

Betty Lucas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.21 03:52
shledání

Ahoj všichni, jsem Betty Lucas, jsem teď tak nadšená, protože jsem byla tak naštvaná, když jsem zjistila, že můj manžel má poměr mimo naše manželství, když jsem ho konfrontovala, zbil mě a kopl mě a moji dceru z domu. jako by můj život byl noční můrou na vlastní oči, nevím, co mě napadlo jít online, tak si pomozte, pak jsem viděl různé posudky o vasobii DR, jak pomohl lidem dostat se tam EX nebo jak to bylo možné přivést lidi zpět radost, tak jsem se rozhodl ho kontaktovat, řekl mi, co mám dělat, tak jsem udělal všechno, co mi řekl, až do posledního dopisu, takže po všem, co řekl, můj manžel mě kontaktuje do 48 hodin on právě řekl, že můj manžel je se mnou v kontaktu, prosí mě, abych mu odpustil, že nevěděl, co se mu stalo, a slíbil mi, že se to už nikdy nestane, nyní jsme zase spolu jako šťastná rodina. DR Wazobii a jeho mocnému kouzlu, které mi pomáhá dostat mého manžela znovu. Pokud máte stejný problém nebo něco jiného, ​​můžete kontaktovat DR wazobia na jeho e-mailové adrese: drwazobiatemple@gmail.com, můžete mu také zavolat nebo přidat na jeho číslo Whatsapp +2349074303650

Dělejte, jak vás vede víra

Donna Burkley
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 21:10

Moje nekonečná chvála patří tomuto hlubokému zaklínačovi, který stojí za napodobení Děkuji, doktore. Ahoj lidi, jmenuji se Donna 38, žiji v San Francisco Bay v Kalifornii. Můj emocionální život nabral velký spád a bylo mi požehnáno, protože mi byl doporučen rodinným přítelem, který se stal sestrou, bolest byla tak nesnesitelná, že mě traumatizovalo, protože mě trápily noci, díky nimž jsem málem mizel a byl prázdný asi rok před mým setkáním s Dr. Egwali, který mi pomohl oživit to, o čem jsem si myslel, že je pryč. Věřte mi, zpočátku jsem byl také nedůvěřivý kvůli mým různým setkáním s řadou kouzelníků a webových stránek, které byly na pokraji přivedení mého milého manžela zpět ke mně, vždy jsem stál silný a také jsem věděl, že musí existovat spolehlivé místo, které by pomohlo mému vlastní divočina, byla to opravdu velmi špatná situace, pak Kathy našla článek doktora Egwaliho a dala mi ho, kontaktoval jsem ho a vysvětlil, čím procházím, pak musel provést určitý rituál, při kterém byly dodrženy všechny nezbytné postupy, protože to úžasné setkání, v němž byl náš život tak barevný, protože od té doby byl ideálním manželem, kterého jsem kdysi ztratil a miluji vůči sobě i dětem.. Ještě jednou díky, doktore, můžete se k němu připojit na kterémkoli z těchto médií a být šťastnou duší jako já doufám, že najdeš štěstí!

Viber / WhatsApp: +2348122948392
E-mail: dregwalispellbinder@gmail.com

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek