Léčba závislosti na alkoholu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Ana Hrvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.19 18:31
Dr Isikolo is indeed wonderful in his works

Jsem tak rád, že jsem se o své fantastické svědectví podělil. Můj život se zcela změnil za 48 hodin. Vidím se v zrcadle a usmívám se. Mám důvěru v sebe a své schopnosti poprvé ve věku. S pomocí doktora Isikola mám svého přítele zpátky v životě. Řekl omluvu 48 hodin po vytvoření kouzla. Řekl, že si uvědomil, že se nikdy nechce rozbít, že nedokáže zvládnout emocionální zavazadlo, které jsem nosil celou dobu. Řekl, že si myslí, že je to negativní vliv na můj život a myslel, že je nejlepší odejít. Řekl, že je těžké, že jsem pořád mluvil o minulosti. Oba jsme si navzájem odpustili. Mám v kapse peníze, které jsou mé vlastní. (Moje kontrola šeku prošla, když mi bylo řečeno, že je to několik měsíců. Jsem živým důkazem toho, co může doktor Isikolo udělat. Děkuji vám moc děkuji doktoru Isikolovi za úžasnou věc, kterou jste udělali v mém vztahu. Pomohli jsme si, abychom byli schopni vidět a mluvit pravdu k sobě navzájem. Nikdy jsem si nemyslel, že by kouzlo mohlo pomoci pár, než jsem velmi rád, že jsem vás kontaktoval a inicioval všechno, aby se to stalo. isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také WhatsApp ho na +2348133261196.

Paula Marin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.19 20:54
Thank you Dr Isikolo

Chci rychle použít toto médium, abych řekla celému vesmíru, že existuje opravdové kouzlo, které je mocné a pravé, měl jsem problémy se vztahem, které mě téměř zbavily mentality a emoce poté, co se se mnou rozešel můj manžel. Tak jsem se dostal do kontaktu s doktorem Isikolo, aby mi pomohl sjednotit mé manželství a vrátit mého manžela, který mě opustil. Když jsem se obrátil na Dr. Isikola, dal mi kouzlo lásky a za pouhých 48 hodin, jak mě ujistil, můj manžel, který řekl, že se mnou nemá nic společného, ​​mi zavolal a začal prosit a on byl zcela remoreseful. Teď jsem tak šťastný, protože je nyní s tolika láskou a péčí. dnes jsem rád, že vám všem vím, že toto kouzlo kouzelník má pravomoci smířit rodiny a přivést zpět milovníky, protože jsem nyní spokojený s manželem znovu. Obraťte se na něj na jeho e-mail o pomoc, a já jsem tak přesvědčen, že by vám mohl pomoci. kontaktujte Dr. Isikola na jeho e-mailu. isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp / Viber ho na +2348133261196

lena roberts
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.19 10:44
Thank you Dr Isikolo

Prosím, přečtěte si a také kontaktujte dr. Isikolo, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozbitého vztahu.
Když jsem byla šest měsíců těhotná se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od chvíle, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali jsme nonstop, už od něj už nemilovala žádnou lásku ani důvěru, takže mě rozvedl. A všechny tyto whiles, snažil jsem se všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzla kolečka v mé zemi pobytu, ale žádný z nich nemohl přivést Andro zpět ke mně. Byl to jen doktor Isikolo, který mi zaručil naléhavé obsazení 48 hodin kouzlem, a ujišťuje mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za to, že jste využili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na sloučení Loversů. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem kouzel a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnosti, věřte mi. Měli byste mít šanci. Vyplatí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a urgentní milostné kouzlo, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování dr. ​​Isikola, právě teď je jedinou odpovědí, jak obnovit váš rozbitý vztah nebo manželství. isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196. Děkuji.

Rosa Souza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.19 03:39

JAK ZÍSKAT SVOU HANDBAND ZPĚT S SKUTEČNÝM A EFEKTIVNÍM KOUPENÍM Z DR Eddy Jmenuji se Rosa Souza, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju. Můj manžel mě nechal se dvěma
děti po dobu jednoho roku jsem si myslel, že ho znovu neuvidím, dokud nepotkám dámu jménem Cleusa, která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr.Eddy, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistila mě, že 48 hodin, můj manžel by se ke mně vrátil, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a prosil o odpuštění, že to byla práce ďáblů, takže jsem byl takovým zázrakem tak překvapen, že jsem si nedokázal představit, ale jakmile kouzlo bylo sesláno, otěhotněla a porodila mé třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat e-mailem: dreddyspiritualtemple@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolat: +23408160830324

hanah0007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.19 15:09

Slibuji sdílet toto svědectví po celém světě, jakmile se můj HUSBAND vrátí zpět ke mně, a dnes se vší úctou chci poděkovat doktoru AJAYI za to, že do mého vztahu a mé rodiny přinesl radost a štěstí. Chci vás všechny informovat, že existuje kouzlo, které je skutečné a skutečné. Nikdy jsem nevěřil v žádné z těchto věcí, dokud jsem neuvolnil svého přítele. Potřeboval jsem pomoc, dokud jsem nenašel DR AJAYIho mužského kouzelníka, a pro mě vrhl milostné kouzlo a ujistil mě, že HUSBAND dostanu zpět za tři dny po seslání kouzla. o tři dny později zazvonil můj telefon a šokovaně to byl můj manžel, který mě dlouho nezavolal, omluvil se za zlomení srdce a řekl mi, že je připraven věnovat zbytek mého života se mnou. k nezaplacení ho propustil, aby věděl, jak moc jsem ho miloval a chtěl. A otevřel oči a představil si, kolik toho musíme společně sdílet. Když právě teď píšu tento zákon, jsem nejveselejší dívkou na Zemi a já a můj snoubenec žijeme šťastným životem a naše láska je nyní silnější, než jak tomu bylo ještě před naším rozpadem. Proto jsem slíbil, že budu sdílet své svědectví po celém vesmíru. Všechny poděkování patří k nezaplacení za nadměrnou práci, kterou pro mě udělal. Níže je uvedena jeho e-mailová adresa v situaci, e-mail: drajayi1990@gmail.com nebo Whatsapp: +2347084887094, který prochází zlomeninou srdce, a ujišťuji vás, že jak pro mě udělal pro mě, určitě vám také pomůže. drajayi1990@gmail.com

marizta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.19 16:46

Jeg har mye å si, men ikke tid fordi jeg leste om alle som kunne ha skrevet historien min. Veldig takknemlig for å være her. Da mannen min dro følte jeg meg som å dø (nesten gråte) da vi kjørte forrige uke, og han gir meg en klapp på ryggen og en rask “ahh”. Vi har ikke vært så glade i veldig lang tid, han ble forhekset av en jente han møtte mens han var på forretningsreise til Den Dominikanske republikk og behandlet meg selv og datteren på en grusom måte forlate oss uten noen finansieringskilde. Jeg klandrer ham ikke fordi han var ikke i hans rette sinn, takket være Dr Ajayi som hjelper til med å utføre en trollformel for å få ham tilbake til oss, hvis du går gjennom tøff tid fordi du ikke lenger forstår oppførselen til mannen i ekteskapet ditt, eller hvis du er skilsmisse og trenger din eksmann eller kone tilbake, eller hvis du går gjennom vanskelige tider i ditt forhold og trenger en rask løsning, kan du nå Dr. Ajayi på e-posten hans Drajayi1990@GMAIL.COM ELLER WHATSAPP +2347084887094. Jeg lover at du kommer tilbake her for å takke ham for

judith cypher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 15:07

JAK ZÍSKAT MŮJ HUSBAND V DOMÁCÍCH POUŽITÍM SKUTEČNÉHO A PŮVODNÍHO CASTER SPELL DR IDAHOSA TEXT NEBO KONTAKTUJEME EMAIL NA idahosaspellcasterhome@gmail.com Jsem ze Spojených států, téměř jsem spáchal sebevraždu kvůli svému manželovi, který mě opustil a který přestal brát můj volání k zodpovězení mých e-mailů a zpráv. Řekl, že mi už nedůvěřuje, snažil jsem se ho přesvědčit a prosit ho, ale nebude mi věřit nebo mi odpovědět, dokud se nebudeme hádat a odloučit po dobu 6 měsíců poté, co si uvědomím, že bez něj nemohu žít kvůli lásce mít pro něj. Snažil jsem se všechno, abych to dostal zpět, ale nefungovalo to pro mě, falešné kouzla mě vykouzlila a odešla se svými penězi, dokud jsem nenarazila na tohoto muže jménem Dr. 48 hodin, prosit mě o odpuštění, jsem byl tak překvapený, že kolečko jako Dr. idahosa stále existuje. Pokud zde někdo potřebuje pomoc, s úctou kontaktujte Dr. idahosu ještě dnes na idahosapellcasterhome@gmail.com. opravdu jsi kněz, děkuji, že jsi z mého domu udělal opět šťastný dům. Nikdy o vás nemůžu přestat mluvit, pane. DR idahosa je opravdu skvělý muž, můžete ho kontaktovat pro řešení všech typů problémů
(1) loterijní loterie
(2) zpětný návrat
(3) otěhotnět
(4) léčit všechny nemoci, nemoci a infekce
A mnoho dalších dnes kontaktuje tohoto velkého muže a řeší vaše problémy.

hamisi amisi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 09:11
LOST LOVE SPELL CASTER +27783477646

I want to use this medium to testify of how i got back my ex husband after divorce, i and my husband have been married for 8 years with 2 kids, we have been a happy family. Last year his behavior towards me and the kids changed, i suspected he was meeting another woman outside out marriage, any time i confronted him, he threatened to divorce me, i did all i could to make hings right but all to no avail until i saw a post on a „love and relationship forum“ about a spell caster who helps people to cast spell on marriage and relationship issues, when i contacted this spell caster via email, he helped me cast a re-union spell and my husband changed and came apologizing to me and the kids. Contact this great spell caster for your relationship or marriage issues or Whats App him on +27783477646 Website : http://www.profamissi.com Good luck

hamisi amisi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 09:12
BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER +27783477646

Powerful Love Spell- Get Your Ex Wife/Husband Back Urgently.., I want to quickly tell the world that there is a real online spell caster that is powerful and genuine, his name is Hamisi he helped me recently to reunite my Marriage back with my wife who left me, When i contacted Hamisi he cast an urgent love spell for me, and my wife who said she doesn't have anything to do with me again called me and started begging me to come back. she is back now with so much love and care. today i am glad to let you all know that this spell caster have the powers to restore broken marriage/relationship back. because i am now happy with my wife. to anyone who is reading this article and needs any help, hamisi can also offer any type of help like, Curing of all types of Diseases, Court Cases, Pregnancy Spell, urgent love spell, Spiritual protection and lot's more. You can contact him Via his for more info, whatsapp/call…+27783477646

TinaPetersen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 23:46
Wie ich meinen Mann zurückbekam

Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod… Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl… Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr… Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny… Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy… Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

TinaPetersen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.20 07:55

Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod… Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl… Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr… Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny… Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy… Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

TinaPetersen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 14:45
Jak jsem dostala svého manžela zpět

Děkuji doktoru Zuzu za pomoc při získávání mého manžela zpět a za to, že mě miluje a miluje mě a své děti. Jeho kouzelná práce je skutečně skutečná a já jsem se setkal. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta. Věřím, že někdo tam potřebuje jeho pomoc. Ať už prožíváte jakýkoli problém nebo potíže a myslíte si, že je ztracena veškerá naděje, doktor Zuzu vám může pomoci dostat se z té okolnosti, která vás obtěžuje. Kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho přes +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber přes +2347013499818

ana leandro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.20 09:34

Efektivní silné kouzlo lásky, díky kterému se vaše Ex Lover vrátí zpět: Zkontrolujte DR ISIKOLO
Právě jsem zažil zázraky milostného kouzla Dr. Isikolo, které se rozšířilo na internetu i po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem na celém světě obnovit jejich manželství a získat zpět ztracené milence a také pomoci vyhrát loterii. Kontaktoval jsem ho poté, co jsem prošel tolika svědectvími různých lidí, jak mu pomáhá přivést zpět milence zpět, řekl jsem mu o svém manželovi, který mě opustil asi před 8 měsíci, a odešel z domova se vším, co jsem měl. DR ISIKOLO mi jen řekl, abych se třikrát usmál a měl klid, zvládne vše za pouhých 48 hodin. Po druhém dni, kdy mi Toni zavolala, jsem byl tak šokován, vybral jsem hovor a nemohl uvěřit svým uším, byl opravdu mě prosí, abych mu odpustil a slíbil telefonicky. Vrátil se domů a také mi dal nové auto, jen aby pro něj dokázal svou lásku ke mně. Byl jsem tak šťastný a volal DR ISIKOLO a poděkoval mu, on mi jen řekl, abych se podělil o dobré zprávy po celém světě..Pokud však potřebujete efektivní a opravdové kouzlo pro jakýkoli problém ve vašem životě, můžete se obrátit na DR ISIKOLO jeho e-mail : isikolosolutionhome@gmail.com nebo můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

mary frank
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.20 14:42
https://diskuse.vitalion.cz/106/

Jsem zde, abych vydal svědectví o tom, jak mi tento mocný kouzelník jménem Dr. Peter pomohl upevnit můj vztah. Byl jsem zlomeninu srdce, když mi moje snoubenka řekla, že už nemá zájem si mě vzít, protože měl poměr s druhou ženou. Plakala jsem a vzlykala každý den, dokud mi to nebylo tak špatné, že jsem se natáhl na internet o pomoc, to bylo, když jsem četl recenzi o skvělé práci doktora Petera, pak jsem ho kontaktoval, aby mi pomohl získat zpět svého milence, on pomohl mi obsadit mocné (kouzlo smíření o smíření) a k mému největšímu překvapení po 48 hodinách provádění milostného kouzla se moje snoubenec vrátil na kolena a prosil mě, abych mu odpustil. Nyní jsme šťastně ženatí a děkuji všem dr. mě zachránil můj vztah, můžete kontaktovat Dr. Petera prostřednictvím jeho e-mailové adresy: ikhalealovespelltemple@gmail.com nebo WHATSAPP ho na +2348033101068

anna oscar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.20 09:02
Thank you Dr Isikolo

Toto je web, který jsem četl o DR ISIKOLO a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého bývalého přítele zpět, abych se oženil během měsíce srpna tohoto roku, a vrátil jsem se sem, abych o něm zveřejnil příspěvek. Doktor Isikolo vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Jmenuji se Anna Oscar. Příspěvek o kouzelníkovi je pro mě velmi podivný, protože jsem nikdy nevěřil, že budu schopen říci, že mi kouzelník pomohl přivést mého bývalého přítele zpět, i když mě opustil kvůli nevěře a neustálému zneužívání a bojovali jsme silně a po 6 měsících bez kontaktu. Četl jsem o doktoru Paulovi z jiných webových stránek a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl. Za méně než 48 hodin mi můj bývalý přítel zavolal a byl jsem rád, že se ke mně chce vrátit. Setkali jsme se ve stejném měsíci a on mi navrhl. Byl to nejkrásnější prsten. Prosím, všichni zde, kontaktujte DR ISIKOLO, aby vám vyřešil váš problém a učinil vás spokojeným s vaším vztahem, který vás bolí. Láska je ten nejlepší pocit, jaký kdy zažil. Pošlete mu e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

Olivia HUGO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.20 18:40
Thank you Dr Isikolo

Vrátil jsem se zpět se svým bývalým přítelem s pomocí Dr. Isikola, nejlepšího kouzelníka na internetu a vřele doporučuji Dr. Isikolo každému, kdo potřebuje pomoc. Chci svědčit o tom, jak jsem se vrátil můj přítel poté, co se rozešel se mnou, jsme spolu spolu 3 roky, nedávno jsem zjistil, že můj přítel měl poměr s jinou dívkou, když jsem ho konfrontoval, vedlo to k hádkám a on konečně se se mnou rozešel, snažil jsem se vše, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bezvýsledně, dokud jsem neuviděl příspěvek ve fóru vztahů o kouzelníkovi, který pomáhá lidem získat zpět svou ztracenou lásku pomocí kouzla Love, zpočátku jsem o tom pochyboval ale rozhodl se to zkusit, když jsem kontaktoval tohoto kouzla pomocí jeho e-mailu a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, Pak mi udělal kouzlo Love. O 48 hodin později mi můj přítel opravdu volal a řekl mi, že mi tolik chybí, tak úžasné!! Tak se vrátil ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou mi způsobil. Od toho dne byl náš vztah nyní silnější, než jak tomu bylo dříve, díky děkuji doktoru Isikolovi. je tak mocný a rozhodl jsem se sdílet svůj příběh na internetu, že Dr. Isikolo skutečný a mocný kouzelník, který se budu vždy modlit, aby žil dlouho, aby pomohl svým dětem v době problémů, pokud jste tady a potřebujete Ex zpět Nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte nyní tohoto mocného kouzla. Tady je jeho kontakt: Pošlete mu e-mail na: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196, DĚKUJI dr. Isikolo.

Helena Leon
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.20 19:11
isikolosolutionhome@gmail.com

Jsem Helena Leon z Londýna, můj manžel a já jsme manželé více než 10 let. Setkali jsme se, když mi bylo 20 a on byl 24. Byli jsme spolu hodně emocionálně. V našem manželství bylo několik obrovských bojů a bolestných situací, ale na druhou stranu jsme vždy vypadali silnější. Z modra můj manžel rozvedl rozvodový rozhovor na mě, byl jsem slepý! Neviděl jsem to přicházet, nepoznal jsem znamení. Přestal nosit svůj snubní prsten a nemyslel jsem na to. Už mě nepovažuje za sexuálně atraktivní. Nemohl jsem si pomoct, ale brečet jsem pořád, protože jsem byl velmi zraněný. Byl jsem úplně v depresi, dokud jsem nenašel dr. ISIKOLO kouzelníka z Afriky, o kterém všichni mluvili online, a kontaktoval jsem ho kvůli kouzlu Láska. Během našeho rozhovoru mě ujistil, že přivede mého manžela zpět za méně než 48 hodin od jeho kouzla. Zdálo se mi to nemožné. Nebudete věřit, že můj manžel zavolal hned po 48 hodinách a prosil mě, abych zapomněl na to, co řekl o rozvodu. Byl jsem naprosto ohromen! V mé rodině je tolik lásky, protože jsem použil jeho kouzla. Je úžasný a jeho kouzla pracují tak rychle. Můj manžel mě teď miluje mnohem víc než dříve. Také byste se na něj mohli obrátit, pokud máte problémy s manželstvím nebo vztahem. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

SUSAN MARIO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.20 03:02

Jsem Susan jménem. Zdravím každého, kdo čte toto svědectví. Byl jsem odmítnut můj manžel po osmi (8) let manželství jen proto, že jiná žena měla kouzlo na něj a on opustil mě a děti trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, viděl jsem příspěvek o tom, jak toto kouzlo kolečko na této e-mailové adrese ( aoba5019@gmail.com), pomohl ženě získat zpět svého manžela a dal jsem mu odpověď na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání toho, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (aoba5019@gmail.com) nebo prostřednictvím jeho whatsapp číslo: ( +27740386124 ). Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem vědět, že toto kouzlo kolečko má moc přivést milovníky zpět. protože jsem teď spokojený s mým manželem všemi díky DR ADELEKE

Ana Dario
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.20 11:42
isikolosolutionhome@gmail.com

Jmenuji se Ana Dario, rád bych řekl velké poděkování muži, který je dnes za mými úsměvy tím, že se se mnou a mým manželem setkal poté, co se s mnou rozvedl, DR ISIKOLO, který je velmi mocným kouzelníkem a přivedl mého manžela zpět ke mně a přiměl ho, abych mu odpustil za všechno, co pro mě udělal, opravdu jsem mu tolik chyběl a vždy jsem ho miloval. Jsem rád, že ho mám zpátky v životě a všechna moje ocenění patří DR ISIKOLO za to, že mi pomohl a přivedl mého muže zpět k mému životu s jeho velkými schopnostmi. Obrátil jsem se na něj a položil mi svou agónii dříve a on mi řekl, co mám dělat, co jsem udělal, a za 48 hodin se můj miláček vrátil zpět ke mně. Moji přátelé tam, kteří prožívají manželské problémy a problémy s rozvodem, vás ujišťuji, že můžete získat svého milence zpět do svého života pomocí DR ISIKOLO. Můžete ho kontaktovat na: (isikolosolutionhome@gmail.com) Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196. I nadále zveřejňovat své jméno na internetu kvůli dobré práci, kterou pro mě udělal. Jeho e-mail je znovu isikolosolutionhome@gmail.com

Felix Moscow
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.20 06:15
děkuji chubygreat za vaši pomoc.

Děkuji chubygreat za všechny vaše úžasné práce a úžasné práce, které jste pro mě udělali a ty kolem mě opravdu jste skvělý kouzelník, tvůrce míru. chubygreat mi v manželství hodně pomohl. před několika lety jsme měli s manželkou nějaké problémy a vedlo to k tomu, že dům žila. už jsme spolu měli dvě děti Natalie a Vanessa, které si tolik vážím. Miluji svou rodinu natolik, že dokážu cokoli. moje žena Mabel mě opustila a vzala si děti kvůli našemu nedorozumění a já to všechno způsobil, podváděl jsem ji. odešla z domu a už jsem nikdy nevěděla, co a jak ji prosit, skoro jsem se zbláznila, když se snažila hledat způsob, jak je přivést zpět, až jsem narazila na velké kouzlo v google. Kontaktoval jsem ho a zeptal se mě na několik otázek, na které jsem odpověděl a řekl mi, co musím udělat a co musím poskytnout, myslel jsem, že je to všechno podvod, i když jsem se rozhodl to zkusit. Dal mi dva dny, než se moje žena vrátila, a tak bylo vše vyřešeno přátelsky. přišla sama od sebe, aniž bych k ní šla a řekla, že je vše v pořádku. a od té doby chubygreat@gmail.com pomohl mnoha já vím, protože říkám lidem, kteří se potýkají se stejným problémem o tomto skvělém muži a všichni svědčili a děkuji me.you můžete chubygreat nyní kontaktovat pro pomoc v jakémkoli problému s jeho podrobnosti Whatsapp 2348165965904 nebo e-mail chubygreat@gmail.com. On je řešení, které hledáte nyní.

Father Kay
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.20 06:33

Děkuji chubygreat za vaši pomoc. můžete kontaktovat chubygreat s následujícími údaji chubygreat@gmail.com nebo whatsapp +2348165965904 pro pomoc tp přivést zpět svého bývalého milence

Alenka Egon
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 10:42
Testimony

Toto je web, který jsem četl o DR ISIKOLO a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého bývalého přítele zpět, abych se oženil během měsíce června tohoto roku, a vrátil jsem se sem, abych o něm napsal příspěvek. DR ISIKOLO vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Jmenuji se Alenka Egon z USA. Příspěvek o kouzelníkovi je pro mě velmi podivný, protože jsem nikdy nevěřil, že budu moci říci, že mi kouzelník pomohl přivést mého bývalého přítele zpět po 3 letech bez kontaktu. Četl jsem o DR ISIKOLU z jiných webových stránek a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl. Za méně než 48 hodin mi můj bývalý přítel zavolal a byl jsem rád, že se ke mně chce vrátit. Potkali jsme se v pátek a on mi navrhl… Byl to nejkrásnější prsten. Prosím, všichni zde, kontaktujte DR ISIKOLO, aby vám vyřešil váš problém a učinil vás spokojeným s vaším vztahem, který vás bolí. Láska je ten nejlepší pocit, jaký kdy zažil. Pošlete mu e-mail na (isikolosolutionhome@gmail.com) nebo jeho WhatsApp/Viber ho na: +2348133261196.

susan harri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.20 20:42
google

Un gran lanzador de hechizos (Dr. Michael) que ayuda
RECUPERO A MI EX MARIDO, SOY TAN FELIZ
Mi nombre es SUSAN SETHI de los EE. UU. Estoy aquí para
atestigüe cómo recuperé a mi esposo.
Mi esposo me dejó sin razón hace 3 años.
Se mudó con otra mujer, me sentí como
suicidándome, mi vida se volvió muy amarga y
triste. 1 día, un amigo mío me dijo
sobre un gran lanzador de hechizos que es muy bueno y,
dijo que le dio algunos números de la suerte que él
Jugó en una lotería y ganó. No lo crei
porque he trabajado con muchos de ellos y
no funcionó Él me rogó más, así que decidí
para probar este gran lanzador de conjuros llamado DR MICHAEL. yo
Todavía no lo creía. Usé el hechizo que me dio
y al día siguiente recibí una llamada mía
querido esposo Thomas el mes pasado. Él
se disculpó y volvió a mí. Incluso dio
10,000USD como un medio para compensarme.
Estoy muy feliz ahora, por favor, te aconsejaré que lo contactes
ahora y vea por usted mismo su correo electrónico es via____
drmichaelspellcaster@gmail.com o whatsapp
a través del siguiente contacto en +2348139206346
El Dr. Michael también cura:
1. HEPATITIS A, B, C
2. HERPES 1/2
3.DIABETES
4 VECES.
5.HIV/AIDS HERBAL CURE, STDS y SU
6. CONSEJOS DE MATRIMONIO
7 CASTING DEL HECHO AMOR
8. HECHOS DE PROMOCIÓN DE TRABAJO
9. PROBLEMA MATRIMONIAL
10 HECHOS DE DINERO MÁGICO

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.20 22:04
How i got my ex Boyfriend back.

Please visit
(http://dradodalovetemple.com)
(https://youtu.be/B279mkEo_C4)
i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman where he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on +2348112825421.

MartinVes
1 příspěvek 28.7.20 13:10
cbd na závislost

Doporučil bych všem tenhle článek :):) https://www.semena-marihuany.cz/…losti-studie

„Ve výzkumu na zvířatech bylo vypozorováno snižování samopodávání ethanolu (alkoholu) při užívání kanabidiolu. Při vyšší koncentraci CBD (120 mg / kg oproti 60 mg / kg) dokonce docházelo ke snížení procentuální možnosti relapsu. Další studie odhalují, že aplikování mírné dávky (15 mg / kg) zapříčinilo zmírnění stresu a s ním spojené zvýšení touhy po užití ethanolu – tento efekt byl pozorován až 138 dnů od vysazení CBD. Jedna studie nezaznamenala prakticky žádný vliv kanabidiolu na citlivost vůči ethanolu. Při kombinaci THC:CBD v poměru 1:1 už bylo pozorováno snížení sensitivity na alkohol. Pro zajímavost, u THC je běžným pozorovaným jevem zvýšená nechuť k požívání ethanolu.“

Cyril Vivian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.20 14:39
Love spell that work very fast

Please visit
(http://dradodalovetemple.com)
(https://youtu.be/B279mkEo_C4)
i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman where he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on +2348112825421.

Johnson Smart
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.20 00:35
BAD BREATH HERBAL DRUGS

I’ve had bad breath for the past 9 years, tried all the bad breath products- profresh, closys, even though I brushed & flossed at least twice every day within 5 mins the smile keping coming it was really that bad, yeah it was really bad, i went to my doctor he told me to take a multivitamin. went to a couple of ent’s- prescribed me some nasal spray, even my brilliant dentist couldn't help me, so I just gave up & tried to accept I would have bad breath forever, going to public places was bushshit i can go out there the smile was so so bad hmm o my God it was really bad, giving up was never going idea, l committing suicide like best ideal, but looking out my kids my lovely wife i can just do that shit, My wife told me the video she saw on youtube about a herbal Doc how he cure bad breath & other Disease, she said a lot about the doc name Doc Erediawa Okoh, that she saw people testifying about his great work, I contacted him via(drerediawaherbs@gmail.com) i mail him told he about my bad breath which he ask some few questions, he told me he going to prepared herbal drugs for me to apply within 4 weeks, i agreed with him and i got it sent to me through DHL fast delivering services, After sticking to him for a couple of weeks as i was instructed my bad breath was totally cured permanently this was amazing still wondering his herbal drugs cure my bad breath, i wanna thank my lovely wife she got my back & to you doc, thank you so much.you can contract he of the following the following drerediawaherbs@gmail.com or call his whatsapp number +2348159412586, he can also cure diseases like (Genital herpes)(Hepatitis bc) (magnus gingivitis

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek