Nicorette při odvykání kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
MilanFox
303 příspěvků 18.12.19 11:07
To mi hlava nebere

Proč řešíte nějakou elektronickou chemii ve vláknu nicorette? Nebo jen spamujete s reklamou?

Martinavazovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 17:56

Kupuji si je od www. vapemania. cz, mají tam teď dokonce zaváděcí ceny, takže je koupíte velice levně doporučuji se podívat, kupovala jsem si u nich i vaporizér s lcd displejem.

JanVanek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 15:18

Opravdu chuť na cigárko přejde, pomáhá. Po 30ti denně nekouřím už víc jak měsíc a nechybí mě to.
Vysoká cena, jen jestli nutně tak vysoká
Proč nejde znovu naplnit když je pumpička v pořádku? Zbytečně obal zvyšuje cenu přípravku

JanVanek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 15:43
@adelaflickova píše:
Podle mě je to zbytečný, když někdo chce přřestat, prostě přestane, a nepotřebuje k tomu nějaké „podporovadlo“

Dost blbý názor

Volda
1 příspěvek 15.4.21 18:53
Stop Kuřák po 41 letech

Váženi kuřáci a stop kuřáci. Tak to mám napsáno v dokumentech o mém zdravotním stavu.
Kouřil jsem oficielně od 15 ti let, na vojně jsme měl taky takoví nápady přestat a šlo to.
Jenže doba žádala kouřit a já se nebránil.
Kouřil jsem 41 let 40 i více cigaret a získal takovouto závislost že abych mohl zakouřit tak jsem šel 10 kilometrů pěšky na benzín pumpu.
Pak si mě vzali do parády kardiochirurgove a to co jsem si užil bych nepřál ani mému nepříteli. Intubace kislíku do plyc po operaci srdce a tři dny…
Dál nebudu popisovat. Za dva měsíce to budou dva roky co jsem nezakouřil a to bez ničeho jen se rozhodnout Dost.
PS. Každy měsíc mám na účtů o 5 tisíc korun více☺

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Další témata z kategorie