Nicorette při odvykání kouření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Davidko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 21:02

UZ jeto 13.den bez cigariet vdaka nicorette :P

janeba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 08:11

Jenom vyhozený prachy, nic víc. Možná to pomůže někomu kdo vyhulí 2 cigára za den, ale né 20. :jazyk:

Iška 1311
134 příspěvků 17.12.14 08:37
Vlasta

Pokud je mamka jen příležitostná kuřačka, je blbost, aby brala Nicorette. Tím by se jí naopak mohla závislost na nikotinu zvýšit. Nicorette neřeší závislost, na to jsou léky, které předepisuje lékař- najdi si informace o Champixu a Wellbutrinu.

Vlasta133
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.14 12:32

Iška 1311: Děkuju moc za radu! :)

Eliebeth
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 18:59
Závislost na žvýkačkách Nicorette

Tak můj příběh začal v 15 letech, kdy jsem začala kouřit, trvalo to 35 let. Na nový rok jsem si řekla dost, cigarety tě dovedou jedině do hrobu, Můj prúměr 35 cigaret denně. Koupila jsem si žvýkačky Nicorette a vůbec mě nechutnali, ale dúležité bylo, že jsem se díky nim odnaučila kouřit. Jenže se stalo to, co jsem nechtěla. Jednu závislost nahradit druhou. Je to už 5 let, co se bez nich nemůžu obejít. Jen ráno vstanu, už se dostaví chuť. Denně si musím vzít alespoň 3 kusy. Přestala jsem pít teď i kafe, abych skoncovala i s touto závislostí na Nicorette.Nic jiného jsem nezkoušela, myslím jiné možnosti. Mám silnou vúli, tak musím opět bojovat. Jinak držím všem palce, který přestali kouřit, aby vydrželi :D

Pavel83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.15 15:50

Ahoj všem co se snaží přestat nebo už přestali kouřit. Všem vám držím pěstí štěstí :D. Chci se s vámi podělit o své zkušenosti, protože jen Vy to dokážete pochopit a ocenit. Já kouřim od nejakych 14 let kdy to bylo takové to pozvolné začínání a v nějakých 16 letech jsem se rozjel naplno. Minimálně krabička denně, při pivku nebo nějaké akci i dvě, tři krabičky. Teď je mi 31, takže nejakych 17,5 roku silně závislosti. Už dlouho jsme se s manželkou domlouvaly, že přestaneme, ale vždycky do toho vlezl nejakej důvod proč to ještě odložit a navíc jsem sám nebyl přesvědčen, že chci přestat. No až teď. Řekly jsme si se ženou, že to dáme od Nového roku, ať začneme nový rok lépe. Bohužel teda žena asi nebyla úplně pevné rozhodnuta a ještě 1.1. večer si šla úplně vyklepana z abstaku pro cigarety, že to nemůže vydržet. Tož ba, každej sme nakej. Takže žena kouří dál i když mě to strašné mrzí, ale aspoň jsme nikdy nekouřili doma a tak to nemusim cuchat, protože mi to už začíná smrdet. Já jsem si tedá od 1.1. nezapalil! Nepoužívám žádné přípravky pro odvykani kouření a ani na biorezonanci jsem nebyl. Co se týká abstaku tak to snáším kupodivu dobře, sám jsem to čekal daleko horší. Pro mě je horší spíš ten psychickej abstak ten fyzickéj. Najednou nevím co s rukama, čím se odměnit po nějaké cinnosti atd. Ale naštěstí mi přijde, že to pomalu ustupuje. Občas se mi o kouření zdají v noci sny, občas mám problém usnout, ale vyložené chuť na cigo necítím. Dnes se chystám jít s deckama večer na pivko podpořit svou vůli, tak mě držte palce :D. Dam vědět jak to dopadlo…

mat.scudder
24 příspěvků 15.1.15 11:31
Pavel 83

Ahoj Pavle, taky jsem byl těžkej kuřák, takže ti moc rozumím. Já jsem přestal díky doktorovi z kuřácké poradny a díky léku Champix. Ten by měl potlačovat absťáky. Na rozdíl od tebe jsem slaboch a bez té chemie bych to fakt nedal.

Držím ti palce, ať se zadaří. :palec:

Marty1256
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.15 22:07
Nicorette hnus
@Eliebeth píše:
Tak můj příběh začal v 15 letech, kdy jsem začala kouřit, trvalo to 35 let. Na nový rok jsem si řekla dost, cigarety tě dovedou jedině do hrobu, Můj prúměr 35 cigaret denně. Koupila jsem si žvýkačky Nicorette a vůbec mě nechutnali, ale dúležité bylo, že jsem se díky nim odnaučila kouřit. Jenže se stalo to, co jsem nechtěla. Jednu závislost nahradit druhou. Je to už 5 let, co se bez nich nemůžu obejít. Jen ráno vstanu, už se dostaví chuť. Denně si musím vzít alespoň 3 kusy. Přestala jsem pít teď i kafe, abych skoncovala i s touto závislostí na Nicorette.Nic jiného jsem nezkoušela, myslím jiné možnosti. Mám silnou vúli, tak musím opět bojovat. Jinak držím všem palce, který přestali kouřit, aby vydrželi :D

Zdravím, je mi 23 a přestával jsem z Nicorettem psal jsem tady zhruba před dvouma měsíci jak jsem ho dobral tak jsem znovu začal kouřit a po týdnu co jsem kouřil jsem si koupil nicorette pastilky a znovu jsem přestal tenkrát poprvé jsem měl sprej. Zjistil jsem, že nicorette je strašná sračka místo nikotinu z cigaret si dáváte zase do sebe lékářský nikotin a je zase jiná závislost já jsem přešel z pastilek na obyčejný orbitky z obchodu a trochu to pomohlo a chce to si na 4 dny lehnout do postele a hodně pít obyčejnou vodu aby se ten nikotin vyplachoval z těla ven a hodně vitamínů stačí 4 dny detoxu a strávit v posteli a překonat to a pak už je člověkovi lépe po 4 dnech jen mám ted malí neduch že v jednom kuse žvýkám orbitky ale je to mnohem lepší jako nicorette. Je to i logický když koupím cokoliv s nikotinem nemůžu se té závislosti zbavit jsou jenom dva léky které řeší závislost a to champix a wellbutrin nebo elontril což je to to samé a je to antidepresivum co tlumí chut na cigáro sám ho beru protože trpím depresí. Mnoho štěstí a přejí at se této hnusné závislosti zbavíte.

Pavel Dolanský
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.15 12:55
kouření

Je to tak jak říká Marty1256 dokud do sebe budeš pořád cpát nikotin, tak nepřestaneš. Jediné co možná jde použít jsou ty elektronické cigarety, tam jde regulovat množství nikotinu. Takže když ho budeš postupně ubírat, tak pak budeš kouřit jen tu náplň (liquid).

oběsit,utopit,zastřelit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.15 15:09
kouřeníčko

Ahojky všichni zoufalci i ti, kteří už nekouří. Bude mi pade, mám 10kg nadváhu a kouřím od 16 let.Asi 20-30 cigaret. Před 2lety jsem poprvé zkusila přestat v poradně a se champixam. Nedala jsem to, protože jsem vlastně ani nechtěla, nutil mě manžel. Vedlejší příznaky champixu jsou nepříjemný, ale myslím, že kdo sám chce, dá to, s ním to jde. Když jsem zjistila, že jsem za 2 měsíce nabrala 6kg, hned jsem zase začala naplno kouřit. Já neumím zlomit ten návyk v hlavě…tedka káva a cígo, jdu venčit psa a cigo, telefonuju a cigo…,ale champix vezme chut, cigareta vůbec nechutná, je to hnus, veme potřebu, hodiny nekouříte a nevadí, ale ritualky nezlomí, ty jsou v hlave, takže jsem aspon 3 denně vykouřila, nedokázala jsem si prostě nezapálit. Tohle byl konec mojí„snahy“.Včera jdu koupit cigarety a šok…zase dražší. Už dost, fakt už nemůžu dávat skoro 800kč týdně, co ted??? Začala jsem omezovat, nezapálím si dřív jak za hodinu, za týden to protáhnu na 2 dodky, koupím žvýkačky…TO JE NA H…!!! Asi to chce naráz a já to nedokážu a ten debilní champix zdražili, už stojí 3tis.na měsíc. Něco udělat musím POMOC, přestat a nestloustnout? Lepší bude se zastřelit…než jsem tohle nadatlovala uběhla mi hodinka, jdu kouřit a poprat se s výčitkama.

snažím se
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 12:47
spray pomáhá

Letos tomu bude 50let co jsem začal z blbosti kouřit. Poslední dobou jsem zkoušel mnoho prostředků, které by měly odnaučit kouření avšak marně. Naposledy jsem objevil díky reklamě v televizi NICORETE SPRAY. Kouřil jsem předtím 20cigaret denně. Snížil jsem dávku na 8 ks denně a následující den po použití spraye jsem vykouřil již jen dvě cigára. Od dalšího dne jsem již nevykouřil ani jednu cigeretu.Dnes jsem bez kouření již 3 měsíce. Pokod na mne padne absták, tak si jednou stříknu a mám zase pokoj.Do dnešního dne mám ještě půl náplně. Skutečně tento spray dokáže zablokovat chuť na kouření takřka okamžitě. Chce to jen říci nebudu a nechci kouřit a jde to. Ještě chci poznamenat, že do doby, kdy jsem začal používat Nicorete spray jsem nikdy nedokázal přežít den pez minimálně pěti cigeret. Pokud mohu doporučit tak jedině tento přípravek splňuje svůj účel. Doporučuji těm, kteří to myslí se skoncováním kouření vážně.

adelaflickova
10 příspěvků 17.4.15 14:41

Podle mě je to zbytečný, když někdo chce přřestat, prostě přestane, a nepotřebuje k tomu nějaké „podporovadlo“

mat.scudder
24 příspěvků 28.4.15 11:25
adelaflickova

Někdo to možná dá i bez náhražek, ale jen asi 1%. Nicméně nikotinové náhražky (např. Nicorette nebo elektronická cigareta) nezbavují závislosti na nikotinu.

milanoprague
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.15 03:00
Chcete přestat kouřit?

Chcete přestat kouřit? Já rozhodně.
Pojďte se vsadit o 20tisíc :-) Kdo si zapálí po sázce prohrává.
Slušná motivace ne?

jummy
10 příspěvků 5.5.15 15:13

Podle mě je nicorette blbost :)

Jirka Bělík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.15 17:05
Nicorette spray opravdu funguje

Ahojte všichni,

vidím tady ty příspěvky od kuřáků a hlavně chytrejch nekuřáků. Prosim nekuřáky, aby nekomentovali něco, když o tom vědí KU. LOVÝ.
Kouřil jsem 24 let, v průměru 40 cíg denně. Vyzkoušel jsem různý metody ( svojí nepevnou vůli, popud přítelkyně, sázky všeho druhu, nějakou tu rezonanci a nakonec hypnozu), ale všechno marný. Pořád jsem měl tu chuť a nevěděl jsem, co s rukama.
Vidim reklamu v televizi a řikam si, tak zkusim ještě tohle a pak na to kašlu. Jednoho dne jsem si koupil nicorette spray a nějakej pátek jsem to nosil jen v kapse a jen tak sem tam střík do pusy, jaký to bude. Mno chut mentolky si řikam, žádnej zázrak. Druhej den bylo asi něco před šestou večerní jsem si řekl A DOST a pojedu si sprej.
Hele vono to fachá :) Když mam chut na cígo stříknu si jednou, minutku nepolykej a čekej. Čekam dalších 5 minut a lehce tam ta chut ještě je. Stříknu podruhý a v pohodě.
Po pěti minutkách už polknu, páč slintam, jako kr. áva :) Když polknete hned, je to rachot. To si člověk myslí, že mu to vypaluje díru do krku.
HELE NEKOUŘIM NĚCO MÁLO PŘES MĚSÍC A JSEM ZA TO RÁD. Muj stereotyp byl takovej : ráno ihned po probuzení kafe a 5 cíg do hodiny. Pak každou hodku 5 cíg ( záleží, co zrovna člověk dělá - vždyť to znáte :) )
První den jsem nevěděl, co s rukama a tak jsem měl v ruce nezapálený cígo. Ale to mě druhej den už nebavilo.
Jsem normálně vysmátej a prachy, který jsem utrácel za cíga, házim do kasičky.
Jestli máte někdo nějakej dotaz, klíďo mi napište ( ve dne v noci ). Jsem na netu každej den.
Mějte se a držim palce Jirka

Jirka Bělík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.15 17:45

Jo nenapsal jsem mejla, tak tady : JirkaBelik@seznam.cz

xvaclavx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.15 20:55

Tak jsem si precetl vase prispevky..ja kouril tak necelou dvacku, v hospode u piva i vic..jsem ted sedmy den bez cigara, jen tak o vuli..chut na cigaro je velka, ted jsem doma na neschopence tak to jde prekonat…horsi az pujdu mezi kolegy do prace nebo na pivo do hospody..chci to zkusit bez nejakych zvejkacek nebo naplasti nebo leku..uvidime :)

Ivana112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.15 13:39

Nicorette sprey škrábe v krku jen když po stříknutí na jazyk hned polknete. Chce to tak minutku vydržet.
Dnes je to týden co jsem bez cigaret. S nicorette sprejem to zvládám v pohodě. Každým dnem snižuji dávky (po týdnu mi stačí třikrát stříknout).
Kouřila jsem 15-20 cigaret denně.

Honza1813
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.15 21:07
Nicorette spray

Ahojte přestávači.
než začnu psát o spreji, přestal jsem s kouřením loni v srpnu. Do dnešního dne, to je rok a něco, nekouřím /resp. nepočítám-li stavy, kdy jsem se doslova na nějaké pařbě sundal a prostě jsem si zapálil, což si stejně nepamatuju a to asi jen dvakrát za tu dobu, kdy mi pak bylo stejně špatně spíš z těch cigaret, než z alkoholu/ přešel jsem loni v srpnu z cigaret po asi dvou dnech na spray.
Spray v prvních týdnech u mne fungoval bezvadně. Žádné abstinenční příznaky. Výhodu jsem měl hodně v tom, že mi nechyběl onen pocit držet cigáro v ruce a nikotin se mi dostával ve spreji. Zde nutno podotknout, že každý člověk je jiný a každému vyhovuje jiný přípravek. Možná že právě Vám bude vícsedět náplast nebo žvýkačka… Podstatou celé věci a hlavně podmínkou úspěchu je si to v prvé řadě tak nějak srovnat v hlavě. Musí přijít nejdřív ono rozhodnutí „nechci kouřit“. Ale vážné rozhodnutí, opravdu opravdové, bez něho to nepůjde nikdy a s ničím. Spray jsem pravidelně užíval po dobu asi 3 měsíců. Je to poměrně velmi nákladné, protože jedno balení stojí okolo 400,– Kč a v prvních dnech je spotřeba opravdu masivní, i 2 balení za týden. Nepříjemné vedlejší účinky jako jsou pálení v puse /spíš celé hlavy uvnitř/ a krku a hlavně nezvladatelná škytavka po několik dnech úplně vymizí. :-) Postupem času ale spotřeba klesá, nutno dodat, že je dobré postupovat podle rad v příbalovém letáku a pokud se pro spray rozhodnete, tak určitě při jeho užívání pak opravdu nekouřit. Dnes už mi cigareta „vážně“ nechybí, klidně jdu i do zahulené knajpy na pivo a chuť na „to pravý cigáro“ ani nemám… Nechci si kazit chuť piva, který mi bez cigaret chutná opravdu jinak. Dnes si jdu pro spray pouze občas, spíše výjimečně, pokud mám krizovku z nějakých jiných důvodů /recidiva, stres, a podobně/. Což je zrovna v dnešních dnech, proto vlastně dnes i sem píšu a na spray tady zírám. :-). Pro vás všechny, co už skutečně kouřit nechcete, zkuste spray. Mně sednul dobře. Přeji Vám všem hodně úspěchů v tomto opravdu správném rozhodnutí. Honza.

už nekouřící
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 06:16

Ahoj lidi,
Jde o to, že když chcete přestat musíte mít fakt důvod. Důvod, co vás přiměje si nezapálit. Naladit se na tu vlnu a říkat si si, prostě už nekouřím. Proč si to kazit a hlavně si nezapálit. Pokud opravdu chcete přestat pomůže cokoliv od žvýkaček,…prostě cokoliv…Ale jediné co musíte mít je důvod proč chci přestat kouřit. Třeba rakovina plic v rodině, říct si jako fakt jí chci? Budu hulit až se k ní prohulím? A co vaše děti? Zaslouží si to? Prostě musíte najít ten správný motivační důvod :-) A pak už se ho jen držet a opakovat si ho :-) A je jedno, co používáte za náhražku :-) Já přestala po 18 letech kouření a fakt už si zapálit nechci :-) Najděte důvod proč chcete opravdu seknout s kouřením a jde to úplě samo :-) Držím Vám všem palec :-)

odvikání
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.16 00:30

Už nekouřím minutu :mavam:

janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 11:51

Já si myslím, že nicorette může být dobrá začáteční berlička. Po vysazení to bude těžší, ale zase si člověk může říct, že nekouřil už x dní, tak přece to ted neporuší. DOporučuji si najít jinou závislot, a to SPORT :)

Pokahontas85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.17 13:19

Tenhle sprej jsem taky zkoušela, byla jsem na něm tak měsíc, to se celkem dalo, ale spotřeba byla celkem rychlá, nic levnýho to taky není a vzhledem k tomu, že mi to nezabralo po nějaký chvilce, ale zdálo se, že to bude běh na delší trať, tak jsem to vzdala. Zpátky k normálním jsem nechtěla, když už jsem byla měsíc bez nich a byla jsem ráda, že mi nesmrdí ruce a oblečení, tak jsem si vymyslela zas jinou výpomoc elektronickou cigaretu. Na doporučení jsem si koupila Vapour2 a pro mě to je zatím nejlepší náhrada. Každý si najde prostě svoje. ;)

Magdulkaa
27 příspěvků 21.1.17 11:39

Já teda používala niquitin, konkrétně nikotonové náplasti. Cena v rámci odvykání nepřesáhla cenu krabiček, které bych si kupovala a ještě jsem díky nim opravdu přestala!

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 09:03

My jsme s přítelem řešili stejnou situaci - oba kuřáci, oba jsme chtěli přestat, ale vždy to nějak nevyšlo :/ Nakonec jsem zašli do poradny a tam nám řekli, ať zkusíme přípravky s nikotinem. V lékárně jsme pak koupili náplasti niquitin a díky nim už oba 2 měsíce nekouříme :) Mají ale i jiné přípravky - niquitin.cz

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.17 18:50

Já jsem používala náplasti od jiné značky - Niquitin. V lékárně měli zrovna akci :) Měla jsem náplasti a nemůžu si stěžovat. Byl to můj první pokus a pomohly mi!

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.17 20:59

Na první pokus? :-O Tak to klobouk dolů! No, já už těch pokusů mám za sebou několik… Ale asi teda taky zkusím ty niquitin náplasti. Kolik ta odvykačka tak stojí?

Lenka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.17 12:49
Loveme

Trpíš samomluvou, farmaceutický daelere?

Lenka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.17 12:52

Překlep: dealere

fousaček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.17 15:05
Kouření

Ahoj, no, já jsem dostala elektronickou cigaretu a do ruky normální jsem už nevzala. Dokonce jsem si oblíbila ****, kde si vše potřebné k elektronické cigaretě mohu koupit (dopřát).

edit admin - odstraněn odkaz

Lenka963
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.17 23:21

Mě nejvíc při omezování cigaret pomohlo, že jsem si kupovala v lékárně filtry na cigarety

Katerinka.danova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.17 19:02

Jaké filtry? o tom jsem nikdy neslyšela

Sára.sar12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.17 21:29

Jmenuje se to stoplfiltr redukuje až 58% dehtu a karcinogeních látek z cigarety, koupíš to normálně v lékárně u dr maxe, nebo v tabáku Geco, tam to kupuji já :-)

Daniel.Matný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.17 16:37

Také je používám, když jsem poprvé viděl kolik toho v tom filtru zůstane, tak už jsem si nikdy nedal cigaretu bez stopfiltru

ranggo
1 příspěvek 15.5.17 08:16
vule

Ahoj lidi, je mi 27 let a kourim od svych 15 roku. Koncem stredni skoly jsem kourila 2 krabicky denne, ale casem jsem to stahla na 10 cigaret za den. Posledni 2 roky kourim 20-25 denne. Objednala jsem si sprej a zvykacky. V patek vecer jsem si rekla, ze prestanu. V sobotu to bylo sice peklo, nezvyk, ale vydrzela jsem to a sprej jsem pouzila asi 2×, ale Ze zvykacky jsem mela silene bolesti hlavy. Vcerejsek byl o poznani mnohem horsi. Byla jsem roztekana, neprijemna a chtela jsem kourit. V 11 vecer uZ jsem to nevydrzela a sprej jsem ignorovala, sla jsem sai zapalit na balkon. Zklamala jsem. Ale udelalo se mi mnohem lepe. Cili sprej neni spatny, ale vy sama musime chtit s tim skoncit. Ja to ze dne na den nedokaZu, ale uz vim, ze dokazu snizit davku :) A verim, ze casem to Zatratim uplne.
Vsem, komu se to podarilo, se klanim. A vam preji hodne stesti!

Chappka
65 příspěvků 2.6.17 13:42

Když tak tady koukám na ty názory tak to asi taky vyzkouším :)

NYCZova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.17 07:29
Nicorete náplasti

Ahoj.

Já už 11 dnem nekouřím a to jen díky náplastem Nicorette. Zkoušela jsem to před tím bez nich a byla to psychická muka.
Teď je to v naprosté pohodě. Nemám žádné abstinenční příznaky, takže v klidu můžu bojovat se zvykem kde a při čem jsem si zapálila. Opravdu doporučuju a docela i drží - dokonce při koupání v bazénu. :D :D

Miriammm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.17 23:01

Já jsem už zkoušela všechno možné i nemožné a moc úspěchu jsem s tím neměla :( Ale musím se přiznat, že ani má vůle není příliš silná :/ Co se mi zatím zdá, jakože mi pomohlo z toho všeho co jsem kdy vyzkoušela, nejvíce tak to byl přechod z klasických cigaret na elektronickou. Elektronické cigarety mají oproti klasickým řadu výhod ale pozor, rozhodně netvrdím, že je to zaručený způsob jak přestat s kouřením úplně. Vždy bude záležet především na vašem přístupu, ale mě to s omezením množství vykouřených cigaret (respektive množství a intenzity liquidu) pomohlo.

FJJulinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.17 15:20

No sice je pravda, že elktronky ** nás kouřit neodnaučí - to udělá jen ta vůle, ale určitě to bude zdravější varianta! :) :kytka: Edit admin - odstraněn odkaz

Vasil Roman
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.18 11:10
Jak jsem přestal kouřit.

Můj příběh je neuvěřitelný! Kouřil jsem už jako dítě. Začal jsem kolem 10. let. Postupem času se u mne začaly projevovat zdravotní neduhy. Došlo to tak daleko, že jsem musel být léčen na nemoc plíc. Ale kouřit jsem přestat nedokázal. Takhle nějak mě kouření sužovalo až do 50. let. To už jsem se po schodech popadajíc dech, nemohl dostat do druhého patra na své pracoviště, velín kde výtah není. A tak jsem nakonec, jako tonoucí se sébla, chytil žvýkaček NICORETTE. pOMOCI NICH JSEM SE ZA PÁR TÝDNU ZREGENEROVAL NATOLIK, ŽE NA NICORETTE nedám nikdy dopustit. A nakonec to nejlepší, začal jsem cvičit bojová umění!!! Dovedete si představit tenhle zázrak? A úplně nakonec to nejnejnejlepší. Na památku 60. let jsem natočil 4. videa mých cvičení. Tady jedno https://www.youtube.com/watch?… S pozdravem, ÚCTOU a vděčnosti značce NICORETTE Vasil Roman

Lenka, 12 let kouření
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.19 04:19
náhražky doporučuji

Zdravim všechny. Kouřila jsem 20-30 cigaret denně. Ted jsem měsíc bez cigaret diky spreji a žvýkaček nicorette. Jsem nadmiru spokojena, chut na cigaretu zadna, kuracky kasel, ktery pozdeji vetsinou prejde v smetelny CHOPN je uz minimalni. Urcite lepsi investovat do tohodle nez do tech jedu z cigaret. Ted jeste otazka, jak se pak zbavit zavislosti na techto nahrazkach, ale zatim neresim. Pred 2 lety, kdyz jsem na rok prestala, mi trvalo pul roku, nez sem uplne zavislost odbourala, bez jakykoliv nahrazek a leku. Všem rozhodnutym nicorette nahrazky doporucuji!! Hezke dny :)

Jan pav.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.19 10:02
Myšák 1

Zdravím, nekouřím 21dni a vše je jenom v hlavě kouřil jsem 21 let v kuse a přestal ze dne na den ???????? řekl jsem si když to dokáží jiní lidé tak já také ???? opravdu je to jen v hlavě a v rukách co s nimi ???? zabavit je čím koliv ???? funguje to a bez cigarety paráda dokonce i Sport je dobrej Yamaha vřele doporučuji skusit skončit stojí to zato.
:mavam:

Cabuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.19 12:55
Jestě to zvlkádáte?

Chci se zeptat všech pod tímto příspěvkem zdali vydrželi nekouřit a pokračují v tom. i na to, zda se pak dokázali zbavit závislosti na nikotinu. třeba ze spreje. díky! :mavam:

ken007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.19 20:14
nicorette spray

Vůbec nechápu, že někdo může napsat, že ten spray nefunguje. je to neskutečná úleva si ho stříknout ve chvíli, když jsou přítomny abstinenční příznaky. za sebe ho mohu jen doporučit.

Chiivan86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 09:27

Dobrý den, nabízím k prodeji žvýkačky Nicorette za poloviční cenu oproti lékárnám, jedná se o nedožvýkané balíčky, už nemám potřebu je dále užívat, prodávám tedy zásoby. Po třech měsících žvýkání mě chuť na cigaretu právě i díky těmto žvýkačkám úplně opustila. V případě zájmu pište na chiivan@seznam.cz. Díky a hodně štěstí při odvykání :-).

Jirinapolednova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.19 20:08

Podařilo se Vám někomu totálně přestat kouřit klasické cigarety, a přejít na elektronickou?

MilanFox
270 příspěvků 13.12.19 09:11
@Jirinapolednova píše:
Podařilo se Vám někomu totálně přestat kouřit klasické cigarety, a přejít na elektronickou?

já jsem úplně přestal kouřit a na nic jsem nepřecházel.

Martinavazovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 18:21

Mě se podařilo přestat kouřit klasické cigarety, a to díky tomu, že jsem si kupovala nikotinové náplně, a potom jsem si začala kupovat jen báze a míchat si vlastní příchutě.

Jirinapolednova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 17:56

Odkud si ty báze prosím kupujete? a kolik to tak stojí?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další témata z kategorie