Chci přestat kouřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Nový Dech
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.14 17:33

Kouřil jsem přes 20 let krabičku denně a mnohokrát se marně pokoušel přestat kouřit. Pak jsem si přečetl knihu Allena Carra Snadná cesta jak přestat kouřit a okamžitě a navždy jsem přestal. Žádný absťák, totální radost, pohoda, nepřibral jsem. Je to metoda pochopení toho, proč vlastně kouřím, jak funguje drogový mechanismus nikotinu a jakým všem lžím o kouření a přestávání věřím. Byl jsem z toho tak nadšený, že jsem z toho udělal online program Nový Dech v češtině, mrkněte na novydech.cz. Přeju všem, ať se vám podaří přestat kouřit snadno, s radostí a bez absťáků a pokud možno i bez léků…

mat.scudder
24 příspěvků 28.7.15 09:12
kouření online

A co takhle přestat kouřit offline? Každý pěkně sám za sebe. Vzájemná podpora v tomto chvályhodném snažení je fajn, jen za to po mně nikdo nesmí chtít prachy. :pocitac: Od toho jsou tady jiné diskuse, zdarma.

Karlsen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 12:19
je to hned

Podstoupil sem biorezonanci a od té doby nekouřím, nemám absťák ani nejsem nervní fakt v pohodě už rok bez cíga - bomba! :mavam:

janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 11:34

Souhlasím, že to je hlavně o tom CHTÍT a mít silnou vnitřní motivaci. Žvýkačky jsem zkoušela, ale hrozně mě po nich pálila žáha…

Magdulkaa
27 příspěvků 25.12.16 16:16

Já jsem zkoušela přestat kouřit pomocí omezování…vysledek? Nula! Pak jsem zkousela ruzny sebemotivace… Vysledek? Nula! Tak jsem se uz nastvala, zašla do lekarny a na doporučení jsem si koupila náplasti niquitin… vysledek? Uz pul roku nekourim a jsem važně ráda!

Loveme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.17 14:40

Já jsem zkoušela různé přípravky, vč. žvýkaček. Ty mi moc nepomohly, nebylo mi po nich dobře. Zašla jsem do lékárny kde jsem jim řekla své problémy a oni mi doporučili nikotiové náplasti. Beru ty od niquitinu. Pohodlně se používají a hlavně jsem díky nim přestala!

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 09:57

@Loveme Když jsem přestávala kouřit, tak mi bylo hodne mdlo, mela jsem i rozmlzeny videni, k tomu se pridal i prujem…teda nic peknyho, ale ja bla vazne silny kurak…Me pomohly az nikotinove naplasti…

unicorn88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.17 08:13

Tak to je mazec, že jste měla takový abstinenční příznaky. To je pak vidět, co to s tělem dělá a jak je to škodlivý. Taky jsem byla silná kuřačka a pomohla mi přestat zase elektronická cigareta. Střídala jsem si často náplně, vždycky mě jedna omrzela, tak jsem ochutnávala další, ale musím říct, že jako náhrada dobrá, ale kouřila jsem vapour 2 docela chvilku. Teď jsem konečně “svobodná“ a radši si kupuju hezký věci pro sebe a rodinu za ty peníze.

Marky999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.17 20:44

Zkoušel tu někdo z Vás filtry na cigarety?

Mourek888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.17 23:27

Já jo, používám je už víc jak rok a musím říct, že se mi líp sportuje a nejsem tolik zahleněný z cigaret kupuji si tyhle *** v tabácku Geco

edit admin - odstraněn odkaz

Petricek.petrik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.17 21:52

Také si kupuji filtry na cigarety stopfiltr, mají to normálně v lékarně u dr.maxe, je to super, zachytí to víc jak polovinu škodlivin

Pepik Krátky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.17 23:18

Je opravdu neuvěřitelné jak se mi po ránu dýchá, škoda, že jsem o stopfiltru nevěděl dřív, nejsem už vůbec zahleněný a ani tolik nekašlu

unicorn88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.17 15:48

Já jsem teda stopfiltr u běžný cigarety nikdy nepoužila, to jsem se jí raději úplně vzdala a přešla na e-cigaretu vapour 2, která mi přišla jako mnohem lepší alternativa, líp se pak s kouřením přestává, nejen že jsem měnila chutě, ale zároveň i v průběhu času snižovala obsah nikotinu až jsem došla k nule a to už mi to pak přišlo i zbytečný abych kouřila jen ochucenou páru, tak jsem přestala :) Takže jestli chcete postupně přestat, tak to zkuste přes elektronickou cigaretu ;)

:) Deny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 21:48
Champix

Hoj lidi, pokud můžu poradit já jsem si koupil Champix a dokonce pojišťovna mi to proplatila. Vůbec jsem tomu nevěřil, že by toho mohlo pomoct a že je to zas nějaký tahání peněz a placebo efekt a pod…, ale zkusil jsem to a světe div se. Kouřil jsem skoro 20 let a ze dne na den díky kombinaci toho, že jsem chtěl (ono to nepřestane za vás samo) + champix můžu opravdu z vlastních zkušeností doporučit. Neměl jsem na to vůbec chuť a žádný absťáky. Dnes už je to rok a půl co nekouřím a cítím se skvěle, takže všem co se snažíte přestat držím palce a mějte se. ;)

Mmonis78
33 příspěvků 11.9.17 10:37

Přestat ze dne na den asi nedokážeš, zkus postupně přestávat, náplasti i žvýkačky ti určitě pomůžou, musíš zaměstnat pusu i ruce:)

Maruskakaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.19 13:30
kouření

Kouřím už pět let a nějak nemám v plánu přestat, takže se tak nějak dívam teď po nějakých vychytávkách nebo tak něco

Míšenkamalinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.19 22:01

Já používám stopfiltr, filtr na cigaretu a zachytává to dehet a je to lepší, líp se mi dýchá a jde hezky vidět kolik nepořádku to zachytí

Míšenkamalinka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.19 22:01

Já používám stopfiltr, filtr na cigaretu a zachytává to dehet a je to lepší, líp se mi dýchá a jde hezky vidět kolik nepořádku to zachytí

k88bliha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 22:16
kouření

Kouření samo o sobě je nezdravé, ale tak chápu že někdo má zlozvyk, někdo to má rád a prostě tk to je. Můj bratr je kuřák a kouří méně a používá i ty filtry tak snad dobrý no

Rebeckala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 19:22

Předpokládám že je to asi vyzkoušené a testované? aby to mělo smysl vůbec něco takového kupovat

Chiivan86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 09:25

Dobrý den, nabízím k prodeji žvýkačky Nicorette za poloviční cenu oproti lékárnám, jedná se o nedožvýkané balíčky, už nemám potřebu je dále užívat, prodávám tedy zásoby. Po třech měsících žvýkání mě chuť na cigaretu právě i díky těmto žvýkačkám úplně opustila. V případě zájmu pište na chiivan@seznam.cz. Díky a hodně štěstí při odvykání :-).

Chiivan86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 09:26

Dobrý den, nabízím k prodeji žvýkačky Nicorette za poloviční cenu oproti lékárnám, jedná se o nedožvýkané balíčky, už nemám potřebu je dále užívat, prodávám tedy zásoby. Po třech měsících žvýkání mě chuť na cigaretu právě i díky těmto žvýkačkám úplně opustila. V případě zájmu pište na chiivan@seznam.cz. Díky a hodně štěstí při odvykání :-).

Motylekmodry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 19:51

Já vám nevím je tolik výrobků co pomáhají, jsou zdravější a nevím co všechno, tak nevím proč to tak moc nevyužíváte a nevíte? musíte se to asi zkoušet

MEX.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.19 10:03

Pomohlo mi přestat elcigo, nechodit do hospody a zaměřit se na něco jiného třeba sport.
A s tím prvním mi pomohli v Ecigarko.cz ví o čem mluví no snad pomůžou i tobě.

MilanFox
252 příspěvků 31.10.19 16:47
@MEX.M píše:
Pomohlo mi přestat elcigo, nechodit do hospody a zaměřit se na něco jiného třeba sport.
A s tím prvním mi pomohli v Ecigarko.cz ví o čem mluví no snad pomůžou i tobě.

mě pomohl Champix…

MEX.M
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.19 12:51

Hele mi pomohla elektronka a možná to bude reklama nebo na ale tady mi pomohli ECIGARKO.CZ a ví jak pomalu přestat a mi se to povedlo :) snad se povede i vám.

MilanFox
252 příspěvků 4.11.19 14:16
MEX.M
@MEX.M píše:
Hele mi pomohla elektronka a možná to bude reklama nebo na ale tady mi pomohli ECIGARKO.CZ a ví jak pomalu přestat a mi se to povedlo :) snad se povede i vám.

A jak vám ta elektronika pomohla prosím… já se o to pokoušel a nic. Co jsem dělal blbě?

Marctina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.19 13:12

Dobrý den / ahoj, prosím zajímalo by mne, kdo z vás přešel na elektronické cigarety, jestli se tím dá tedy plně nahradit normální kouření? kouříte pak méně?

Lukes89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.19 10:34

Ano to se určitě dá, můžete si kupovat náplně s nikotinem nebo bez, určitě se dá takhle přestat s klasickou cigaretou, mě už po půl roce používaní klasická cigareta nechutnala.

Marctina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.19 15:43

Dají se koupit i náplně bez nikotinu? kde bych prosím tuto náplň koupila? a kolik tak stojí ty náplně? celkově je to levnější než klasické kouření?

Lukes89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.19 14:09

Ano můžete si nakoupit náplně bez nikotinu, a dokonce v několika příchutích, já jsem teď dělala na Vánoce větší objednávku pro celou rodinu z eshopu vapemania. cz, kde koupíte 10 ml náplň za 64 korun.

Evelíííínka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.19 08:13

Přestat kouřit se mi nikdy nepovedlo, zkoušela jsem to dvakrát a zatím bez úspěchu, snažím se omezovat a používám www.stopfiltr.cz filtry na cigarety které zachycují dehet a je to lepší…

leontynkasvetla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.19 15:14

Fíha a k čemu přesně je to dobré? Nechce se mi to všechno číst, tak jestli to někdo dokáže jednoduše shrnout budu ráda

Denisa53
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.19 20:10

Na nějaky filtry co se dávají na cigarety se vyprdni, škodí to i tak ;) co je naprosto neškodné, tak „vapování“ to jsou takové ty elektronické, co má třeba vapemanie, kam se dávají příchutě a člověk do sebe tahá pouze páru.

MilanFox
252 příspěvků 10.12.19 08:41
Denisa53
@Denisa53 píše:
Na nějaky filtry co se dávají na cigarety se vyprdni, škodí to i tak ;) co je naprosto neškodné, tak „vapování“ to jsou takové ty elektronické, co má třeba vapemanie, kam se dávají příchutě a člověk do sebe tahá pouze páru.

to vapování je jak po tom houfně teď umírají lidé? Na nevysvětlitelnou plicní chorobu? Jestli ano tak potěš koště… :,( :,(

Denisa53
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.19 11:15

@MilanFox Jestli myslíš ty dva případy, které se řešily, tak v tom prvním hrála obrovskou roli látka, kterou dotyčný užíval. Na něco se to svést vždycky musí, že jo.. snaží se aby všichni přestali kouřit, ale na to si myslím, že jsou malí páni.

Janka505
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.19 10:03

Tak ono už logicky vyplývá, že to nebude nic hrozného když se kouří pouze ochucená pára..

MilanFox
252 příspěvků 3.1.20 13:16

Není lepší přestat kouřit úplně než do těla dostávat další chemické srágory?

Franta48
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.20 23:49
Jak jsem přestal po 33 letech kouřit

Kouřil jsem od 15 do 48 let 30 cigaret denně, někdy i více. Byl jsem na sebe naštvaný. Pokašlával jsem. Zadýchával jsem se. Začal jsem číst velké množství článků o škodlivosti kouření a sám sebe jsem tak vystrašil, že jsem si jednoho dne koupil dvě krabičky cigaret, naposledy jsem si zakouřil, pořádně a od následujícího dne jsem přestal. Prvních šest týdnů bylo šílených, měl jsem extrémní chuť na cigaretu. Ale vydržel jsem a byl jsem odměněn. Po 6.týdnech se chuť na cigaretu najednou úplně rozplynula a po dvou měsících už jsem žádnou chuť neměl. Zbavil jsem se drsně závislosti na nikotinu. Neužíval jsem žádné nikotinové pastilky či náplasti. To bych se závislosti nezbavil. To je to samé, jako kdyby abstinoval uživatel pervitin a zobal u toho tabletky s pervitinem. V tomto případě to zní jako pitomost, u cigaret je to to samé. Takže je potřeba vydržet asi 6 týdnů a pak je to fajn. Už se nezadýcháván, nepokašlávám, nelapám po dechu. Přibral jsem 10 kg za půl roku, nyní začínám měnit stravu, abych zhubnul. Teď se ještě budu modlit, že jsem si plíce nezničil způsobem, kdy by tam už byly nějaké zhoubné mutace a že nedostanu v následujících 10 letech rakovinu. Pak už snad plíce budou zregenerované.

Korálek_205
13 příspěvků 10.2.20 10:03

Lepší je vůbec nezačít, než s tím někdy přestávat. Ale když už chcete přestat, tak najednou, nikdy postupně.

Vladyslav94
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.20 07:25

Dobrý den, kupte si IQOS. Zakouřte ho a pak ho nechte. Nyní působí akce na IQOS. Cena 1289kč + 10 krabic jako dárek. A pokud máte kód G3EK9UG4 od známého, dostanete dalších 600kč jako dárek. IQOS vás vyjde zdarma + 600kč. A pokud se vám to nelíbí, můžete to vrátit do 60 dnů a dostanete peníze zpět. Slevový kód http://iqosclub.cz/G3EK9UG4

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie