Zvuk v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilona555  14.03.12 16:45
zvuk v hlavě

Zatím se mě nepodařilo najit lék.specializaci, která by byla vyřešila můj problém s hlavou. V hlavě mě neustále šumí takovým kovovým způsobem - nejvíc bych to přirovnala ke svištění vysokého napětí nebo cinkání pytle lamel, nevím. Ten zvuk je neustálý i když v živém denním ruchu ho dokáži nevnímat. Ale ve chvíli soustředění nebo v noci - tak to začíná být na zbláznění. Zatím neurolog, ušní, interna říkají - u nás to není. Ortoped se vyjadřil neučitě.
Můžete mě trochu nasměrovat nebo poradit? Děkuji Ilona

Reakce:

Mike222  14.03.12 17:37

Dobrý den :), jakými vyšetřeními jste prošla? Magnetickou rezonanci např.? Může jít o problém s krční páteří? Nedostatek vit. B12..?..

Ilona555  18.03.12 17:50

Bohužel mě na magnetickou rezonanci žádný z lékařů neposlal - alespoň zatím. Nedostatek vitaminu mě taky nikdo nediagnostikoval. Tak já nevím.

Jitka 22  19.03.12 16:55
zvuk v hlavě

Již 3 měsíce mám zrnění hlavy, tlak v uších a jednou a za den mě hučí v uších. Byla jsem hosp. v nemocnici, kde jsem dostala 5 kapaček na ORL audio 45- 50 dcb.). Mám vyšetření mag. rez., Beap, UZ tepen, MC páteře a výsledek degener. změny s lehkou sekun.kanalikulární stenosou až 9 mm v AP směru v úrovni C5/6. Medikace betahisti 24, ginko, anopiryn obden předepsané rehabilitace. Nevím, zdqa bycj měla podstoupit akupunkturu nebo laiser. Zatím mi nic nezabírá usínám s prášky na spaní. Děkuji

Váš příspěvek