Pocity na zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vetatys  21.06.10 21:05
Zvracení

Dobrý den už asi týden mám bolest v pravém podbříšku často mám pocit že budu asi zvracet ale nikdy to nejde mám strach se najíst je mi stále na zvracení často se mi stalo že jsem zvracela a přitom byla na stolici současně dosti mne to obtěžuje nikdy to nejde ven ale často když jdu na záchod dělat cokoliv bez jakýhkoliv syndromů začnu zvracet nebo mi začne být nevolno často a to nemám žádné potíže zvracím dopravních prostředcích Děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 02.07.10 09:03

problém nejspíš bude ve Vašem mozku či trávicí soustavě…
pocity nevolnosti jsou vznikány při jakýkoliv vjemech ať smyslové reakce ( např. cestování dopravnímy prostředky), představamy nebo citlivé vnímání ( např. WC )

…na to je dobré zajít si k Vašemu lékaři a říct mu tento problém.

Vyvolávání nevolnosti mohou mít ty nejrůznější syndromy…( jícnové varixy, vředy,…)
ale ve Vašem případě píšete že máte bolest v pravém podbíšku : popište mi bolest…

vetatys  15.07.10 21:17
Bolest v podbříšku

Je spíše tlačící až štípavá a spíše má intervali asi 30 min.

Dr.House
622 příspěvků 16.07.10 08:46

a zvracíte? nebo máte jen ty pocity na zvracení…

pokud zvracíte tak bych chtěl vědět kdy…třeba jao před nebo po jidle a podobně…

vetatys  27.07.10 08:45
zvracení

ani ne tak po nebo před jídlem ale spíše hodně často jdu třeba pouze na malou a hned mi je nevolno a mám co dělat abych se nepozvracela v dopravních prostředcích zvracím vždy a to 2-3 min po rozjezdu mám sebou pytlíky a beru kinedril který ovšem nezabírá jsem schopna zvracet i 5 za 15 timinutovou jízdu v noci nezvracím ale budím se z pocitu ale nekdy zvracím děkujji za odpovědi

Bábina
1450 příspěvků 01.10.10 18:11
Zvracení

Doktore a co takhle zánět trávicího ústrojí?Mně tam vede ta bolest v podbřišku,dráž­divý trakčník?Já bych předně dala Vitamí D v tobolkách 1 týdně,zinek a vitamiv A.Dále bych asi zkusila po jídle(každém,pokud možno)šálek mírně tepláho čaje z podrceného anýzu a fenyklu a šalvěje v poměru 1:1:1 lžičku směsy přelijete velkou sklenicí vařící vody a necháte 5-1O min louhovat.Můžete si udělat čaj do termosky a zařadit ho do svého pitného režimu.Kdyby za 14 dní nedošlo ke změně,budeme hledat dál.Ale prosím poslechněte a zajděte si k lékaři.Držím Vám palce.

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 18:20

takle se mi líbíte hned víc Bábino, když se přete o diagnosu…

zánět tlustého střeva by vysvětlovat tu bolest, ale nevysvwětluje to zvracení přímé. ale každopádně bakterie by tam mohla být…samotná E.Colli dokáže natroubit víc než dost symptomů které klamou pohledem…

ale já to vidím na jícnový reflux - což znamená že jícen vyvolává zvracení - třeba při hyperfunkci štítné žlázy…:-P

Bábina
1450 příspěvků 05.10.10 08:58
Pocit na zvracení

Může to být taky vyvolané nějakým blokem na jídlo?Nenutili Vás jako dítě dojídat a necpali to do Vás pod pohrůžkou trestu?Přiznám se ,že já sama tohle mám ze školní jídelny s rýží a to už je let.Zkuste hledat příčinu s námi.

Dr.House
622 příspěvků 05.10.10 19:44

to je dobrá věc toto bábino…taky jsem už měl tu příležitost se stím setkat, a vážně to existuje…je to dobrá otázka…ale i tak si myslím, že to bude bud psychycké nebo přes GIT - což znemená porucha žažívacího traktu…

Bábina
1450 příspěvků 07.10.10 11:39
pocit na zvracení

Musíme projít všechno.Protože po PC si na čkověka nemůžete máknout,vidět barvu kůže a jiné příznaky.No ,zatím zkuste před jídlem čaj z kmimu.Lžičku knínu nechat přejít varem v hrnku vody a asi hodinu před jídlem vypít.Pokud máte doma kmín mletý nebo drcený stačí zalít horkou vodou a nechat chvilku louhovat.Když to maličko přisolíte,chutná to skoro jako polévka.Lze si udělat čaj do termosky do zásoby.Trochu Vám to žaludek usadí a vyčistí.Protože se na této stránce děli věci,které sem nepatří,musela,re­dakce některé rady umazat,tak pokud něco potřebujete zopakovat,dejte vědět.A taky dejte vědět,jak se Vám daří.

veronika99  06.01.11 17:49

Dobrý den,je mi pouze ani né třináct let.Mám veliké pocity na zvracení.Vždy když potřebuji na toaletu dělat potřebu a nebo je blízko mě veliký rámus nebo něco co se mi nezdá je mi velice nevolno a chce se mi zvracet,ale nezvracím-jen opravdu málo kdysi ublinknu.Tak jako tak poté dostanu jakoby ránu do hlavy a velice mě bolí hlava.Znamená to nějakou nemoc,či potíže?

Bylinkářka
10 příspěvků 07.01.11 09:49
nevolnost

Milá Veroniko,v první řadě by jsi měla vyhledat lékaře,protože tvé potíže mohou být z různých příčin.Může jít o podrážděné slepé střevo a nebo může být problém v psychice.Tady se můžeme jen zamyslet nad tvým problémem,můžeme ti ale poradit jediné,jdi k lékaři.U dopělého člověka je rada jiná,ten už je odpovědný sám za sebe,ale ty jsi ještě moc mladá na to,aby si se léčila podle rad,které ti poskytnou laici.Určitě si neber žádné léky pokud neznáš příčinu tvé nemoci.Hlavně vše řekni rodičům.Bylinkářka

Bylinkářka
10 příspěvků 07.01.11 09:56
nevolnost

Paní bábino,nic proti vašim radá a čajům,ale tyto rady můžete dávat dospělému člověku a ne 13 leté dívce,doporučovat ji nějaké vitamíny když neznáte přesně její diagnozu.Nejlepší rada je na vštívit lékaře,ale pokud čtu vaše příspěvky,tak moc lékaře neuznáváte,bylinky jsou dobré,používaly je i naše babičky,já je nezavrhuji,ale někdy mohou nemoc zhoršit.Bylinkářka

Bylinkářka
10 příspěvků 07.01.11 12:58
nevolnost

Lucinko,také by jsi mohla dostat menstruaci,je to možná brzy,ale dnes jsou dívky vyspělejší.By­linkářka

Bábina
1450 příspěvků 08.01.11 15:44
Nevolnost

Pro bylinkářku.Dou­fám,že jste si všimla,že jsem na této stránce hodně dlouho nebyla,a tak nevím,že je dívence 13 let.Já přepokládám,že radím dospělému a zodpovědnému člověku,který u lékaře byl a má nega nález.Alespoň všude jinde to tak většinou bývá.Kdyby dívenka zpočátku uvedla,že je to dítě,tak jí pošlu za maminkou ,ať s ní jde k lékaři.Nebo myslíte,že nemám rozum?Je s podivem,že se dívka obrátila na tyto stránky a ne na rodiče.To Vás nezaráží? A že svůj věk uvedla až 6.11.kdy už jsem ze stánek byla odhlášená.A pokud jste četla diskusi s doktorem,(mi­mochodem není laik)připadá vám ,že diskutuje jako nemocné dítě.Něco o dětech vím,a první je maminko,mně bolí to a to a ne rozebírání a hnedle odborný popis na PC.A možná ,že to je ten problém a ten neuzdraví ani Vaše a ani moje rady.

Neni mi dobre  05.03.11 12:02

Dobry den mam obdobné potíže skoro každe rano mam pocit na vzraceni ale vim ze zvracet nebudu. Uz to trva asi 2 měsice.Taky me palí na žaludku a chodim tak 4× denně na WC a mam problemy ze stolici je vetsinou takova řidka a naoranžověle barvy nevim co to muže byt skuste mi někdo poradit děkuji moc.

kmotra
114 příspěvků 05.03.11 12:08
nepíše nic

bližšího, kolik je vám let. a pod. Napadá mě, např i to, že jste děvče tak mezi 18- 30 let. Můžete být těhotná…prosím přesnějí. ať můžeme lépe poradit.

Neni mi dobre  05.03.11 12:53

Dobry den jsem kluk bude mi v patek 20let tehotný nejsem :D ale dekuji za reakci nevim co bych blizsiho mohl napsat dekuji

Neni mi dobre  05.03.11 13:26

jeste jedna věc ale nevim jestli to stim souvisi ale boli me sem tam aji zada pod levou lopatkou někdy takova tupa bolest nevim co to je ibalgin a ruzne prasky nepomahaji a na brichu mi jeste sem tam tlačí a bulbla nekdy

kmotra
114 příspěvků 05.03.11 15:19
jasně,

ono, to může být od páteře. Víte, v tom 1 příspěvku jsem nebyla moc moudrá z toho, zda to píše muž či žena…i stres dělá hodně. Máte nějaké studijní nebo pracovní vypětí? byl jste u praktického lékaře?Pokud ano, poslal vás na nějaké vyšetření?

Neni mi dobre  05.03.11 15:53

zdravim no u lekaře jsem právě že nebyl nebral jsem to za nějak zavažnou věc ale problemy se začaly nějak stupnovat tak jsem začal vyledavat nějakou pomoc aspon na internetu.

Bábina
1450 příspěvků 05.03.11 19:10
Pocit na zvracení

Pokud je Váš pocit na zvracení spojen s bolestí zad časově,tedy,nej­prve,záda na ně ibalgin a pak pocit na zvracení ,je to jasné.Tento reklamou doporučovaný růžový zázrak ničí žaludeční stěnu až tak,že prí delším užívání může dojít ke vředům nebo poškození žaludeční sliznice.Ibalgin se má brát s jídlem,hodně zapít a nejlépe teplým,aby nezůstal v žaludku dlouho ležet.Já vím,píší ho lékaři i malým dětem.Ale pokud berete ibalgin,neměla by se pít káva,vynechat alkohol a kouření.V každém případě by to chtělo lékaře.Z Vašeho popisu není jasné,zda Vás bolí žaludek nebo máte problém se střevy.Protože píšete o časté stolici i o pocitu na zvracení.Proti průjmu je nejsnadnější recept 2-4 hřebíčky (KOŘENÍ) zalijete šálkem vařící vody a necháte 10 min louhovat hřebíčky vyndáte a vypijete.Stejný postup se provádí se lžičkou mleté skořice.Pije se 3× denně.Skořice pomáhá i při nucení nazvracení.A na bolest zad si na babských radách(nahoře na stránce)najděte nějakou radu,která Vám bude vyhovovat a na úlevu místo prášků použite raději koňskou nebo kopřivovou mast.Ale v každém případě návštěva lékaře by byla dobrá.Bolest pod levou lopatkou opravdu nemusí být záda.O srdečních chorobách nic nevíte?I u těch je nucení na zvracení.Takže v pondělí šup k lékaři.

smsmm
1 příspěvek 27.09.11 21:47
nevolnost

Dobry den jak tady ctu ty prispevky tak na tom nejsem sama mne uz tady ty broblemi trvaji asi rok pocity na zvraceni zacpy prujmi a porad dokola horsi kdyz mam prujem u toho se mi chce hrozne zvracet a mam velkou fobii ze zvraceni byla jsem na vsech vysetreni na krvi proste co se tyka zaludku a strev a zjistili mi akora zvyseny strevni meteorismus a zvetsene cevy ve strevech tak nevim co stim mam delat uz jsem vyzkousela mnoho leku ale porad nic kdyz mam prujem vemu endiaron z toho je zas zacpa a porad dokpola nevite co na to brat diky za radu :cry:

nevolnost.  06.08.12 19:17

Dobrý den.Je mi 16. Už asi 4 roky mám pocit na zvracení, nejvíc ráno se mi zvedá žaludek, ale nezvracim, jako bych měla něco v krku, co mě nutí .Ted když se najim, bolí mě břicho, střeva, a když se zase nenajim bolí mě žaludek, taky se mi nedávno motala hlava a když rychle vstanu, zatmí s emi před očima, ale nevim jestli to s tim souvisí. Nevim, co s tim dělat, u doktora jsem byla, ale nic mi nezjistili. Mohli byjste mi prosím poradit? Předem děkuji.

Brambuek  03.02.13 18:10
Pocit na zvracení

Ahoj, můžete mi někdo poradit? Mám po jídle pocit na zvracení. Když jim tak mi je někdy nevolno a musím prestat přepadava mě pocit na zvraceni. V prosinci jsme byla odvezena ZS do nemocnice vysledek byl zdrava a ze to bylo ze stresu od te doby se porad staram nad tim co mi je a pri kazde zmene treba bolesti zad se kterýma chodim k fyzioterapeutce se strasne bojim o sve zdraví muže to byt tím že sem si ze stresu přivodila i tohle? mam při jidle jako by tremu… nebo co

Majky 0274  04.02.13 03:40
Martas

Dnes jsem se vzbudil asi v 1 ráno, bylo mi na zvracení, sedl jsem si na postel a začal jsem zhluboka dýchat (asi 5 min) dělám to vždy když mě je nevolno, umě to zabírá celkem dobře

mr123321  07.04.13 12:35

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat, protože v pondělí jsem párkrát zvracela a přidal se k tomu průjem, v úterý vše bylo už dobré, tak jsem jedla jen suché rohlíky a bylinkový čaj na žaludek. Ve středu jsem v tom pokračovala, už jsem nezvracela ale po každém jídle co jsem snědla, mi bylo nevolno od žaludku, nezvracela jsem, už nic, jen je mi nevolno, včera jsem si poprvé udělala normální oběd ( kuřecí maso udělané na vodě)a stejně mi bylo nevolno. Je to už týden, co mám nevolnost od žaludku, přitom žádné bolesti žaludku nemám a už mám i pravidelnou stolici. Nevím co s tím, děkuji za radu.

myysiickka  06.05.13 15:20
pocit na zvraceni

Dobry den, je mi 23 let a od včerejška mi je na zvraceni..vcera sem mela jogurt na snidani a pote ho vyzvracela a dneska rano sem neemela ani chut k jidlu ale snedla sem jeden krosant s orechami a pak mi bylo v praci celou dobu spatne a mela sem i obed ktery jsem z donucenim tak tak snedla a opet mi je spatne :(muzete poradit cim to muze byt? dekuji

Michaela18  03.11.13 17:53
Pocit na zvracení

Dobrý den, je mi 18 a od včerejška trpím s pocitem na zvracení, ale když jdu rychle na wc tak nic se neděje, včera jsem měla oběd a od té doby jsem nic nejedla, dneska jsem jedla ke snídani jogurt, by mě zajímalo co mi může být, piju hlavně čaj ale nic nepomáhá, bojim se že by to bylo něco vážného. Navíc vážim málo mám 45kg a 158cm :( to asi jen tak normální nebude že?. Prosím poraďte mi někdo. :,(

rostislav matejasko  03.01.14 23:08

Dobry den, trapi me zvraceni po jídle nedřive pocit nafoukleho bricha a po hodine to nevydrim a misim jit zvracet pak je my dobre nejim moc spise ted momentalne mene pani doktorka mi napsala helicid nejak to nefunguje nemel by jste nejakou rau

Nicolla1  20.01.14 22:15
Pocit zvracení

Dobrý den, je mi 18 let a již třetí týden mě trápí pocit na zvracení. Nikdy nedojde k samotnému zvracení. U lékaře jsem nebyla. Není to nikdy v určitou hodinu dostaví se to kdykoliv během dne někdy i vícekrát. Prosím o jakoukoliv radu.

morčík
1 příspěvek 26.01.14 10:18
pocit na zvracení,silné bolesti

Dobrý den, už třetím dnem mám pocit že budu zvracet, bolí mně břicho, těsně tam kde končí hrudní koš, asi to bude žaludek, co stím? Prosím o radu, a odepište mi prosím na email: kacenka.98@sez­nam.cz. Děkuji :,( :,(

ja13  26.01.14 13:52

Dobrý den,
jestli máte zájem, napište mi na zdravi-krasa1@seznam­.cz. Děkuji

tereza vary  02.02.14 12:48
bolest zad

Dobrý den už dva dny mám tupou bolest v oblasti ledvin, někdy mi vystřeluje i do nohou.Beru antibiotika Doxybene.Tyto bolesti však doprovází pocit na zvracení průjem velké horečky (40) a silná bolest hlavy.Co by to mohlo být prosím předem děkuji za odpověd.

ja13  02.02.14 19:26

Dobrý den,
mnohým čtenářům jsem nabídl pomoc s řešením jejich zdravotních problémů. Téměř nikdo se neozval. Nevím tedy, zda zde pisatelé chtějí opravdu rady a pomoc, nebo jenom píší. Položím proto všem čtenářům, ať již to tu jenom čtou a nic jim neschází, nebo mají zdravotní problémy :**Chcete se léčit nebo uzdravit?** Také se říká, že lékař léčí a příroda uzdravuje. A já Vám nabízím to uzdravení. Pokud tedy chcete.

IMILA ARTEP  13.05.14 12:51
Bolest žaludku

Dobrý den, chtěla bych také přispět svou troškou do mlýna. Již týden mě bolí žaludek po každém jídle bylo i zvracení, ale když jsem přestala jíst tak to je jen nucení což je asi normální, když není co by mělo jít ven. Poprvé v životě mne pálí žáha a mám bolesti v trojůhelníku. Špatně se mi dýchá a poliká. Někdy mám hodně slin a pak zase úplné sucho v ústech. Tak nevím poradíte? Děkuji

ja13  13.05.14 22:26

Skoro typicé překyselení žaludku a celkově organismu. Máte pravděpodobně dlouhodobě neřešení zdravotní problémy. Je otázkou, jestli a jaké berete prášky a na co, jejich konktraindikace a vedlejší účinky. Ale opravdu se z těchto pár vět nedá stanovit nic. Opět je tu nabídka mailu a komunikace tam.

IMILA ARTEP  27.05.14 16:14
Bolest žaludku

Ráda bych to pořešila. Beru jen Letrox 100 na štítnou žlázu. Jinak nic teď už mě bolí i pod pravými žebry píchavá bolest a někdy mám křeče v břiše? email:zlativa@sez­nam.cz

plampina  25.08.14 09:55

Dobrý den… každý den mám pocit nazvraceni… jako kdybych mela virozu ale nic mi neni…hodne me to obtezuje nevim co stim tak zvlastne mi poboliva hlava ale jen nad nosem… prisla sem o mimco pred dvouma mesici a od te doby to mam…doktor mi na to netekl nic jen jestli sem neco nesnedla…mam to proste furt :-/

ja13  25.08.14 21:55

Dobrý den, paní plampino, mohli bychom komunikovat po mailu nebo telefonicky? Budeme hledat příčinu problému, co Vy na to?

plampina  26.08.14 07:31

Mohli bychom po emailu??

ja13  26.08.14 10:55
určitě

Zdravi-krasa1@seznam.cz

ginuska1515  14.11.14 17:16

Dobry den, už asi tyden mám žaludek jak na vodě a pocit na zvracení většinou po jídle a měl jsem i bolesti v podbřišku navštívila jsem svého gynekologa a tenmi zjistil zánět vaječníku a vejcovodu napsal mi tedy antibiotika. myslelajsem že je to nejspíš ktomu ale pocit na zvracení mám pořad. mužete mi něo poradit?? děkuji

ginuska1515  15.11.14 09:50
@ginuska1515 píše:
Dobry den, už asi tyden mám žaludek jak na vodě a pocit na zvracení většinou po jídle a měl jsem i bolesti v podbřišku navštívila jsem svého gynekologa a tenmi zjistil zánět vaječníku a vejcovodu napsal mi tedy antibiotika. myslelajsem že je to nejspíš ktomu ale pocit na zvracení mám pořad. mužete mi něo poradit?? děkuji

Teenca  11.01.15 09:49
Nevolnosti

Dobrý den..bude mi 15 a už půl roku mám každé ráno pocity na zvracení, když se najím, tak jdu většinou zvracet a když se nenajim, tak je mi špatně tak i tak. Mám vždycky pocit, jako bych měla něco v krku. Často je mi slabo a mám zácpu. Bolí mě záda a hlavně pod levou lopatkou. Za tři týdny, co jsem zvracela, tak každý druhý den, jsem zhubla zhruba 8 kg. Byla jsem na vyšetření, ale tam mi řekli, že jsem zdravá a, že bych měla jenom pravidelně jíst. Dali nějaké prášky na uklidnění žaludku „Helicid“. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

Teenca  11.01.15 09:53
@Teenca píše:
Dobrý den..bude mi 15 a už půl roku mám každé ráno pocity na zvracení, když se najím, tak jdu většinou zvracet a když se nenajim, tak je mi špatně tak i tak. Mám vždycky pocit, jako bych měla něco v krku. Často je mi slabo a mám zácpu. Bolí mě záda a hlavně pod levou lopatkou. Za tři týdny, co jsem zvracela , jsem zhubla zhruba 8 kg. Byla jsem na vyšetření, ale tam mi řekli, že jsem zdravá a, že bych měla jenom pravidelně jíst. Dali nějaké prášky na uklidnění žaludku „Helicid“. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

marketarotreklova  02.03.15 13:00
zvraceni

Prosim vas, pritel od rana neustale zvraci, je mu spatne od zaludku a ma bolest hlavy a zimnici… Prosim poradte. Opravdu mu neni dobre. Dekuji… Neji zadne jidlo ani nepije

nynja  10.03.15 13:14
pocity na zvracení

Dobry den, už asi 3 tydny s prestavkou jednoho tydne mam pocit na zvraceni. Tento problem zacal cca asi pred mesicem a to bolesti v zadech. Byla jsem u lekare a dostala jsem dorsiflex na uvolneni, ktery jsem brala cca 4 dny a pak me zacal bolet zaludek. Jeste jsem pri tom mela nervy a nebyla jsem v dobre kondici. Zasla jsem jeste k fizioterapeuce a zada celkem ok. Hodne jsem se zacla pozorovat a v tom me zacal s okolnosti nervu bolet zaludek. Predtim jsem pocitovala nechutenstvi. Celkove zacal kolotoc nechutenstvi, tlaceni zaludku (zadne velke bolesti nemam) pocit na zvraceni. Po Tydnu se to ustalilo a je to zhruba cca 2 dny co to pocituji znova. Koupila jsem si v lekarne kapicky, ale nejak nepocituji ze to pomaha. Kazdopadne mam v sobe takove pocity napjeti strachu. Tak opravdu nevim zda to je z nervu a ja si vsugeruji nejake priserne nemoci a nebo opravdu me neco je.( Dekuji za reakci

patrik filipovič  14.04.15 20:03
navalovaní po rani

Dobry den mne se navaluje po ranu když jdu na autobus a pak když vystpupim z autobusu je to dobry. Tak nwm co se deje :-(

milusecachtova
10 příspěvků 15.04.15 11:23

A Snídáte? :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek