Deprese a pomoc psychiatra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ann1  11.03.11 22:29
Zvládla jsem žít pomocí psychiatra

V mém trápení mi poskytl fakt útěchu a naději v nemocnici pan doktor, psychiatr který mne přijímal. Je důležité najít člověka, který dokáže pomoci, když jsem byla naprosto na dně, nucena zevními okolnostmi nechala jsem se odvést do nemocnice, můj první krok k odvaze. Moje vzpomínka na pana doktora je taková to. Působí velmi příjemným dojmem, dokáže motivovat zaujmout, když jste bez síly. Hezky se mnou mluvil byl tak citlivý plný pochopení pohladil mi duši. Jeho přístup mi pomohl pochopit můj život, přístup k pacientům je příkladný hodiny si se mnou individuálně povídal Velmi uznalý a vzdělaný lékař tisíceré díky. Doporučuji i jeho linku SOS v krizi funguje i v noci.

Reakce:

Lucrezia
338 příspěvků 01.07.11 08:15
Ann1

To se hodně dobře čte, že existuje někdo takový, kdo dokáže takto pomoct. Profesionální i lidský přístup jak má být. :)

Nenapsala jsi o koho vlastně jde, jak se jmenuje, nebo kontakt na tu SOS linku. Mohlo by to i druhým pomoci v podobné situaci…

kouc  30.12.14 10:51
RADOST

Ahoj hezky clanek…nemas prosim kontakt? dekuji

Váš příspěvek