Ztráta partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jirkaaakr
1 příspěvek 08.03.12 22:57
Ztrata partnera

Pred dvema roky jsem ztratil partnera a od te doby se me dejou docela divne veci,je to hlavne uz dlouho a ja si myslim,ze uz jsem pod hranici neceho co se da jeste vratit.
Mam Psychosomaticke priznaky snad vsude na tele od hlavy,srdce zaludek streva moco.mechyr prostata, bolesti zad a vsude mam vysetreni ktere mi rika ,ze jsem zzdravi,az ted mi zjistili krev v moci mikroskopicka,byl jsem na vysetreni prostaty a taky dobry,zadny zanet v tele nemam krev dobra az na trosku zvysenou sedimentaci a mam neustale teploty 37-37.2,ale pro doktory jsem uz dva roky chypochondr.
Uz nemuzu dal jsem z toho moc unavenej,anti­depresiva nezabiraji respektive mi to o moc zhorsuji a ja nedokazu preklenout zacatecni nezadouci ucinky.jsem v peci psychiatra,ale ten mi moc nepomaha,tad jsem uz i psychologa.
Vym ze 99procent je to na me,ale jsem uz tak oslaben zivotnim stylem,ze to v dnesni moderni dobe jde hodne slozite,muzete mi nejak poradit,ukazat smer netusim jak z toho ven.
Dekuji Krejza

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek