Ztráta hlasu po odstranění štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

linci  05.06.12 22:15
ztráta hlasu

Dobrý večer , před 4 roky jsem prodělala uplné odstranění štíté žlázi z duvodu nezhobných nádoru ted se mi ztrácí hlas je chraptivý a přeskakuje ,ještě musím dodat že mam doma starou babičku která špatně slyší takže dost křičim.Mám zajít na ORL mohla by to bít nádor. děkuji s pozdravem Linci

Reakce:

tonaka78  06.06.12 06:37
ztrata hlasu

dobry den .jednou jsem stratil hlas komletne.zjistily ze mam polipy,mel jsem jit na operaci.pak mi jeden bylinkar poradil pit caj ze ; slez maursky kvet.kazdym dnem ze to zlepsovalo a ani ne za 14 dni zadny polipy nebyly a hlas se vratil.doktor neveril svym ocim.od te doby jsou to tri roky a uz jsem nikdy problem nemel.vyzkousejte mozna pomuze.tony

jokol  12.01.13 14:49

Dobrý den, chtěl sem se zeptat, bude mi 15 a mám problém z hlasem. Mám ho takový dětský nebo ženský. A bojím se že se mi nezhlubší nebo nebudu mutovat.:( A chtěl sem se zeptat, napomáhá něco abych mutoval nebo tak něco? Třeba sem někde slyšel, že syrové vajičko. odepište prosím děkuju, jsem kluk

Váš příspěvek