Ztráta citu v noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tom4444
64 příspěvků 06.11.12 22:45
Ztráta citu v noze

Dobrý den. Potřeboval bych poradit, co se může skrývat za následujícími příznaky. Bolest v noze, ve spodní části, čas od času ztráta citu v noze při řízení, již začíná bolest i při došlápnutí, noha není oteklá, je studená, dotyčná má nižší krevní srážlivost, netrpí nadváhou, naopak štíhlá, má dostatek pohybu, vše se zhoršilo po prodělané chřipce. Nekouří, nepije, jí hodně zeleniny, aplikuje na to Ibuprofen mast, je to k ničemu. Díky za každý dobrý nápad. Tom

Reakce:

vendolini1  12.11.12 23:32
necitlivá noha

Zdravím - s podobnými příznaky jsem byla nyní 14 dní v nemocnici na neurologii. Chodím zdánlivě stejně jako předtím, ale nohu mám se sníženou citlivostí, kdyby mě někdo píchnul špendlíkem, asi bych to moc necítila. Rozjelo se to během jednoho víkendu od špičky po stehno, nyní až na hrudník pouze pravá strana. Pobyt na neurologii - magn. rezonance, vyšetření EEG, evokované potenciály, odběr mozkomíšního moku. Nyní jsem doma a čekám na výsledky s obavou z roztroušené sklerózy, může jít i o starou boreliózu, skříplý nerv a vlastně o kdeco - zatím to nevím. Tedy těch příčin může být hodně a doktoři se je snaží postupně najít nebo vyloučit.

Tom4444
64 příspěvků 13.11.12 00:41
vendolini1

Super. Je to problém mé paní. Fakt prima varianty. Nicméně děkuji, že aspoň někdo reagoval a přeju hodně štěstí:-) Tom

vendolini1  13.11.12 09:24
necitlivá noha

Asi by to chtělo s tím někam zajít a absolvovat ty vyšetření, je to sice časově náročné a otrava, ale třeba se tím chytí včas nějaké horší onemocnění - jinak mi všude doporučovali vitamíny B, C a hořčík, držím palce VS

PetrHl  31.10.14 12:03
necitlivá noha

No, to jsou vyhlídky, mě to začalo zhruba před 3 týdny…při chůzi vypadám jak dement, chodidlo je méně pohyblivé, jakoby dopadám na hohu…nikdy jsem nic podobného neměl..

vendolini1  03.11.14 00:26
necitlivá noha

Mohlo by to být od nějakého skříplého nervu, já tedy po návratu z nemocnice šla na rehabilitace a samo to odeznělo, doteď se moc neví, z čeho to bylo, ale našli mi na rezonanci nějaký návalek co tlačí na míchu, tak asi při nějakém přetížení (sedím v práci u počítače) se to projeví, držím palce, ať vám to doktoři dají do pořádku

Váš příspěvek