Bolest žaludku po jídle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Usměváček  12.06.10 22:55
Způsob a možnosti léčitelství-dotaz pro Bábinu

Velice Vás zdravím-Bábino.Mám letitý problém se žaludkem.Ať sním cokoliv,okamžitě mi začne být špatně,mám velké bolesti na hrudním trojuhelníku,bolest pak přechází prostředkem hrudníku až do celého břicha.Celé dny říhám a mám věčnou plynatost.Nejlépe se mi spí v sedě,to je bolest nejmenčí,pomáhá mi kefír a nebo neředěná citronová šťáva.Můj objem břicha se zvětší až o 6 cm.Je mi špatně i po napití malého množství čisté vody.Celoživotně mě též doprovází i zácpy při kterých je často nadlidský výkon vyloučit z těla stolici,která je jak já říkám zpečená a má široký průměr.Byla jsem na vyšetření žaludku,kde mi byla nalezena nějaká bakterie,dostala jsem k užívání velmi silné antibiotika(dva druhy)potíže však nepřestali.Mám za sebou i celkové sono břicha,kdy byl výsledek u všeho v normě a bez potíží.Uměla byste mi prosím poradit co dělat,jak postupovat?Moc Vám děkuji za čas,který mi věnujete.Veliké díky,loučí se Usměváček :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Klada  27.06.10 21:18
Bolest žaludku po jídle

Podle toho co popisuješ to vypadá zanesený organismus.
Chce to provést detoxikaci. Lze použít přírodní přípravky. Tyto problémy jsem měl také, napiš mi, řeknu Ti co dál.

Usměváček  28.06.10 13:41
Odpověď

Dobrý den,reaguji na Váš dopis,kde píšete ,ať se ozvu,že napíšete co dál,tak prosím,napište a poraďte,doufám,že to nebude žert,že jste člověk,který ví jaké boledti to jsou.Mějte se hezky,děkuji,Us­měváček

Usměváček  28.06.10 16:41
Bolest žaludku

Ještě jednou dobrý den pane,píšete,že mi chcete poradit,tak proč psát na soukromý email,bolest tohoto rázu jistě netrápí jenom mne a tak si Vaše rady přečte jistě spousta lidiček,které mají stejné problémy jako já.Pokud nám chcete poradit a pomoci,pak směle napište do těchto míst, :lol: ráda se o radu podělím se širokou veřejností.Děkuji a přeji hezký den.Usměváček

Dr.House
622 příspěvků 29.06.10 12:42

tato bolest žaludku je jasným příznakem vředu žaludku! doporučoval bych fibroskopii…a jaterní testy ( pokud možno celou biochemii krve včetně žaludečních enzymů)

Dr.House
622 příspěvků 29.06.10 12:43

dále okamžitá léčba ATB na helycobecter pylori !!!!!

Usměváček  29.06.10 13:12
Bolest žaludku po jídle

Dobrý den Vám přeji,Vaše podezření na vřed žaludku jsem měla také a tak mám za sebou kompletní fibroskopii včetně vzorku ze žaludku,jaterní testy,odběr krve na vše možné,ale výsledek je takový,že jsem opotřebovaná vůči svému věku :lol: ale jinak , že jsem reletivně zdráva!A tak, užívám Lanzul a Ganaton,abych byla schopná přijímat potravu bez bolestí,nadýmání a říhání.Děkuji a přeji hezký den.Usměváček

Usměváček  29.06.10 13:16
Bolest žaludku po jídle

Dobrý den,netuším -ATB na helycobecter pylori!!Můžete být prosím konkrétnější a mluvit lidskou řečí? :lol: děkuji a krásný den-Usměváček

Hanka.XY
71 příspěvků 29.06.10 20:38

Helicobacter pylori je bakterie, která se může vyskytovat v žaludku. Uchytí se na jeho sliznici, a protože se dokáže uchránit před působením kyseliny chlorovodíkové, nahlodává povrch sliznice a tvoří se vřed. Bakterie je možné zjistit buď odběrem při gastroskopii nebo i z krve. Možná by stálo za to zkusit tu krev?

Dr.House
622 příspěvků 30.06.10 10:33

Děkuji Hanka.XY za vysvětlení :-)

ATB = antibiotika

Usměváček  30.06.10 15:55
Bolest žaludku po jídle

Dobrý den paní Hano,když mi byl vyšetřen gastroskopií žaludek,dostala jsem dvoje silná antibiotika k užívání najednou,ale stav se po doužívání nijak nezlepšil.Děkuji a hezký den.Usměváček

Dr.House
622 příspěvků 30.06.10 16:53

nechte si udělat kontrolní SONO a CT - pokud bude negativní vyloučíte alespon rakovinu žaludku/dvanác­tníku, vředy a zánět. dále si nechte udělat kontrolní odběry krve - hlavně tu část mikrobiologickou -virologickou- parazitologickou, a krevní obraz ( ERY, TROM, LEUKO, Hb,) + CRP.

Usměváček  30.06.10 17:29
bolest žaludku po jídle

Děkuji za Vaše doporučení.Budu postupovat podle Vašich rad.Děkuji a krásné léto- Usměváček

Ra.Pavel
1 příspěvek 22.08.10 13:05
Bolest žaludku.

Rychlá pomoc –5kapek –iberogast. Asi je poškozený žlučník (kameň nebo kal) výběr vhodné stravy.
Další rychlá pomoc je kousek zázvoru. Léčba,puškvorec , heřmánek nebo akupresura bodu žlučníku.

Usměváček  22.08.10 14:47
Poděkování

Dobrý den pane Pavel,děkuji za Vaší radu.Určitě použiji.Ještě jednou velké díky a krásné babí léto.Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 11:41
Bolest žaludku

Nikdo mi nedal vědět,že mně hledáte,ale dovolte abych se připojila.Především bych doplnila vitamím D A a zinek,jen tak na okraj po té dávce antibiotik.A dále zkuste to od toho nejméně náročného nechte si namíchat v bylinkářství 40G nať řebříčku,a po 20g květ měsíčku,nať třezalky a nať řepíku.Denně asi 4× šálek horké vody nalejeme na vrchovatou čajovou lžičku bylinek a necháme pokryté 10 mim louhovat.Pije se mezi jídly.Pokud to do 14 dnů dejte vědět,ale tak abych se o Vás dozvěděla,ale teď už mně budou informovat.Pokud nechcete na soukromou stránku tak na stránce kde už jsem mi nechte vzkaz ,ten mi doručí .Na nové stránce né.A mně najdete snadno.Ale teď už to bude OK,A nebojte se dáme to do pořádku,v zažívání je hlavní klid a pohoda.Protože
každé nervové vypětí se odrazí nejprve v zažívání.

Usměváček  03.09.10 09:34
Pro Bábinu

Dobrý den Bábino,moc děkuji za radu,kterou pro mne máte,bylinkovou směs si nechám určitě namíchat a čaj budu ráda pít. :-) a budu věřit,že se můj stav vylepší.Dám potom vědět,jak si vedu.Opravdu veliké díky a moc hezký den Vám přeje Usměváček :-)

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 09:41
Bolesti žaludku

Kdyby něco ,tak dejte vědět.Příště když mně budete hledat s jakýmkoliv problémem jděte na stránku a nechte mi vzkaz co jste zadala za téma.Tak ni dá redakce vědět.Na novém příspěvku to nečte komu to je.Tak se domluvme,že cokoliv budete potřebovat,půjdete nejprve sem a necháte mi vzkaz jaké téma jste zadala,pokud mně tam budete chtít.Domluven?

Usměváček  04.09.10 12:11
Pro Bábinu

Dobrý den Bábino.DOMLUVENO :-) Jak budu mít nějaké trápení,obrátím se rovnou na VÁS a moc ráda.Čaj si nechám namíchat,ale až za 14 dnů.Hlídám dvouletého vnuka a i když jdu mezi hlídáním do práce,tak se do prodejny bylinek nedostanu,ale jak Matěje odevzdám,tak se pustím do léčebné kůry :-) a pak napíši,zda cítím nějakou úlevu.Tak Vám přeji krásný víkend,loučí se Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 04.09.10 12:41
Bolesti žaludku

Dobrá ,odložíme to po hlídání vnoučka,to je taky pěkný stres a zápřah,znám to.Tam Vám někdo doporučuje akupresuru.Je dobrá,ale musí jí dělat opravdový odborník.Já sama se jí zabývám a vím že lajik může udělat víc škody než užitku.Tak hlídání přežijte ve zdraví,tedy pokud možno a pak dejte vědět jak se daří.A ať bude cokoliv tak nejprve vzkaz na tuto stránku,nebo jinou kde jsem etablovaná.Přeji hodně trpělivosti a dejte o sobě vědět.Hezký víkend.

DR.
21 příspěvků 04.09.10 13:20
akupresura

Mila pani babino mate velice dobre pripominky . pry sa zajimate akupresurou . mohla by ste mi to prosim popsat bliz . Jsem ze slovenska , ale ne z dalekeho . jsem tu jenom od vcerejska a moc jse mi tahle stranka zalibila , i kdyz takove jsou u nas sak si je muzete omrknout. moc mne nezaujali. cet jsem vse vase odkazy a vidim ze se celkem vyznate. chtel bych na tyhle strance taky zavest a taky jsem to uz udelal jak jste si mohla vsimnout . temata o psychice. ja si myslim ze je to tema Aktualni ,
tyce se take cim vic tim vic take mladých .lidi a chtelo bych ujistit ci tahle uponahlena doba ma za dusledek zlihavanim psychiky a hromadenim psychickych poruch u lidi aneb je to jenom individualni zalezitost.strašne rad bych byl kdyby ste s vasimi pozitivnimy odkazy mi mohla pomoci pri reseni tihle problemu. s pozdravem. dr.

Bábina
1450 příspěvků 04.09.10 13:28
Bolesti žaludku

Přejdu na Vaši soukromou stránku.Toto je stránka o bolestech žaludku .Dodrá?

Usměváček  05.09.10 12:59
Pro Bábinu

Dobře,budu ráda.Mějte hezký den.Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 05.09.10 15:36
Bolesti žaludku

Dobře ozvěte se až to půjde.

Bábina
1450 příspěvků 05.09.10 15:39
Boleti žaludku

Jsem moc ráda ,že se vám moje připominky líbí.Ale s pánem s nick DR.jsem včera o akupresůře stratila fůru času a nehodlám to opakovat každý den.Jsou tu lidé kteří opravdu hledají pomoc.

Usměváček  05.09.10 15:42
Pro Bábinu

Omlouvám se,koukám,že ta soukromá stránka nepatřila mě :lol: hezký den všem.Usměváček

Bábina
1450 příspěvků 05.09.10 15:54
Žaludek

V pohodě.

Masajinka  03.10.10 23:01
Měla jsem to samé

Měla jsem přesně tyto obtíže. Nepravidelně a každodenně po jídle křeče břicha, následně zvracení a průjem zároveň. Pak asi po hodině vyprazdňování, jsem se mohla za chvilku najíst bez obtíží. Takto to trvalo s přestávkami asi dva roky už po léčbě bakterie H.pylory. Nakonec to bylo psychického původu a úplně to najednou zmizelo po rozchodu s tehdejším přítelem, jehož chování jsem často nedokázala „strávit“ :-) Taky na tom měl trochu podíl stres v práci. Už mám dva roky klid. Prostě mysl má na tělo zásadní vliv.

Bábina
1450 příspěvků 04.10.10 09:44
Nevolnost po jídle

S posledníma dvěma příspěvky nemohu než souhlasit.Hlavně s tou slečnou v předposledním příspěvku.Nemoci žaludku a trávicího traktu z pohledu psychologie jsou opravdu o tom,že se děje něco,co „nemůžete stávit“ ale vaše nemoc netrvala určitě týden.Proto nemůžete chtít aby byla za týden vyléčená.Pro usměváčka:soukromou stránku můžete mít když se zaregistrujete a ne jen přihlásíte.Pak dostanete k nicku obálku a můžete na mé soukromé stránky vstoupik kdykoliv budete potřebovat a s číkoliv a nemusíte mně hledat.

lisaton
2 příspěvky 19.10.10 20:26
nevolnost po jídle

dobrý den, musím také souhlasit s tím že je to vše o psychice, momentálně u mě asi první týden přetrvávají bolesti nejdříve to začalo horečkou 38,5°C pak následné křeče v oblasti po žebrama přímo veprostřed nevím nevyznám se jak to je přesně poskládané ale asi jak píšete žaludek a tak… dnes sem byla na krvi dávala sem moc tepolta ustoupila na 37,5 bolesti jsou čím dál horší dnes sem koupila activii slyšela sem že to někomu pomohlo tak jsem si konečně po 2 dnech dala activii následně mi bylo špatně, udělala sem si kávu nedopila. sice nezvracím ale pocit na zvracení mám, stolici mám zatím dobrou. v noci se probouzím křečema do břicha a zdají se mi noční můry ohledně bývalého partnera s kterým sem se rozešla ve špatném a jednu dobu jsem navštěvovala i psycholožku. jenže je to už 3 měsíce co sem se s ním rozešla a nechce se mi věřit že by byly následky až ted? po rozchodu jsem ztratila zcela menstruaci na celý měsíc musela jsem jít na provokovací injekci a je možné že by skutečně žaludeční problémy nastaly i po takové době z té psychiky? a to už se mi rýsuje přitom i nový vztah…kde jsem štastná.

Bábina
1450 příspěvků 19.10.10 21:03
Bolesti žaludku

Tak ,děláte přesně to co nemáte.Aktivia pomáhá od nadýmání a zácpy.To píšete,že nemáte.Káva není pro žaludek dobrá ani když nebolí,tak to taky byla chyba.Vadí mi ta teplota.Byla jste na nějakém vyšetření žaludku?Ta teplota mně vede spíše k nějakému zánětu,ale čeho?jater?žluč­níku? to všechno je tam poskládané.Stra­vujete se dobře?Jíte pravidelně? A Hlavně zdravě?Kdyby tam nebyla ta teplota,napsala bych pokračujte s léčbou u psychologa.Tam bude zakopaný pes.Zatím Vám mohu poradit 3× denně čaj z měsičku lékařského,protože ten obsáhne žaludek,žlučník i játra.A hlavně už hoďte toho mužského za hlavu.Pokud to budet chtít rozebrat na najít řešení jak najít svůj duševní klid.Přejděte si na mojí soukromou stránku.Ale odpovím Vám až zítra.Dnes už jsem moc unavená.Můžete tam vypsat všechno,z čeho se potřebujete vypovídat.Soukromou stánku budu číst jen já a na Vaší stránce jen Vy.A pak budeme spolu hledat, jak z toho ven.Je to moje nabídka,ale přijmout ji nemusíte.

lisaton
2 příspěvky 19.10.10 21:56
bolesti břicha

jsem tu nová takže nějak nevím kde se jšeště co ráda bych si klidně s vámi popsala něco to určitě ale nevím kde tedy… jenže po jediné té activii se mi neudělalo tak těžko a špatně jako po něčem jiném.jak špatně mi bylo ale ne tolik a nutila sem se do toho protože není normální abych nejedla dva dny… a zase se mi nechce věřit tomu že ybch měla ve 22 letech žaludeční vředy. dříve kolem věku 15-16 jsem trpěla anorexií a bulimií ale z toho jsem venku už naštěstí dávno a dávám si na to pozor abych už takhle nikdy neblbla ale pořád přemýšlím zda-li to nemá souvislost třeba i s tím, jinak jídlo jím skoro vše kromě držkovky, hub, mořských plodu a vnitřností. jím celkem pravidelně vydatně snídám kolem 6.30 pak mám svačinu oběd svačinu večeři cca 20.00… docela i dodržuji pitný režim, je pravda že jsem kuřák ale spíše příležitostný to znamená když přijde kamarádka na kafe tak si k tomu dáme cigaretu a nebo když jdu někam na zábavu kde se pije alkohol tak kouřím. ale je třeba i celý týden kdy si nedám ani jednu cigaretu. jinak alkohol piji tak jednou do týdne (nachut sklenku vína, nebo na diskotéce prostě nějak těch pár drinků) prostě klasický život 22 letého člověka. jinak co mám za vady je pouze vitiligo ztráta pigmentu což si myslím že spojitost nemá s tím žádnou.jinak s tou psycholožkou nenavštěvuji jí už z důvodu že jsem se až do těchto problémů už cítila v pořádku, přes den si na ex nevzpomenu neřeším ho i když mi od něj přijde zpráva občas absolutně to ignoruji jsem od ěnj už absolutně volná jen v těch snech poslední době je to takové a to si přitom říkám v tom snu sakra probud se vždyt je to sen vždyt bys to udělala tak a tak. takže spojitost také nevím jestli mám hledat přímo s ním a psychikou. doktor mi řekl že budu mít celý imunitní systém ale nějak nevím tedy kde začít no…
kde se dají sehnat ty bylinky? abych nekoupila nějaké špatné… děkuji

Bábina
1450 příspěvků 20.10.10 08:10
žaludeční problémy

V každém větším městě je určitě bylinkářství,ale měsíčkový čaj koupíte i v lékárně.Někde i v některém marketu.Je to čaj jednosložkový,tak na tom nemůžete nic polést.Já nemyslím na vředy,ačkoliv ty nohou mít i děti,protože je to bakteriální onemocnění,Já myslím spíše na zánět po velkém stresu nebo po dietní chybě.Nebojte,vím jak žijí maladí lidé,mám stejně starou vnučku,ale ,nekouří.To žaludku neprospívá.No ale jednu za čas,to není taková hrůza.Zkuste ten čaj,a sledujte jestli nemáte tmavou moč,tím se ukazuje problém v játrech.A pokud to do 3 týdnů nepřejde navštivte lékaře.Z jídel se zatím,než se Vám zažívání upraví vynechte smažená a ostrá jídla a ty co nadýmají.Místo drinku si dejte raději pivo a to třeba i doma skleničku po jídle.Pomůže vašemu trávení a má vytaníny ,které Vám žaludek uklidní.Ale opravdu jen skleničku.A Vaše sny?Uvolňují nahromaděný stres,který jak se říká!„nemůžete strávit“.A tím máte i ty pocity v žaludku.Mně vadí jen ta teplota,jinak je to jasné.Ale neberte na teplotu acylpyrin ani nic podobného,ani ibalgin.Po obou ,když se bere déle ve větší dávce jsou právě potíže a bolesti žaludku,protože kyselina v nich obsažená leptá žaludeční stěnu.

Bábina
1450 příspěvků 20.10.10 12:03
Bolesti v žaludku

Pro všechny:každého ráda pozvu na svojí soukromou stránku,pokud má potíže ,které nechce řešit veřejně.Ale prosím všechny,aby si dobře rozmyslely,zda budou se mnou spolupracovat,nebo budou mé rady vylepšovat podle svých nápadů.Nebráním se přijímat rady a zkušenosti jiných,ale byla bych nerada,když si někdo ještě přidá podle svého uvážení různé léky a byliny ,aby uváděl,že to zpatlala Bábina.Všichni jste u mně vítáni,ale prosím jen tehdy,pokud mé rady chcete dodržovat.Jinak ztrácíte čas Vy i já.Děkuji

kralovna64
1 příspěvek 10.11.10 17:08
Bolest žaludku

Dobrý den, mám téměř celý tento rok problémy se žaludkem a střevy - prokázána aktivní chronická gastritida a ulcerozní kolitida. Na střeva nasazeny čípky Salofalk, když přestaly účinkovat, kortikoidní klyzma - to také bez efektu a teď mě čeká rektoskopie, protože mám stále hlen s krví ve stolici. V žaludku Helicobacter pylori, přeléčen 2 antibiotiky, pak Controloc (bez efektu), proto vyměněn za Lanzul. Nastalo mírné zlepšení, ale po dobrání opět bolest v žaludku, spíš uprostřed a větší bolest následuje po jídle. Držím dietu, vysadila jsem mléko, maso kromě ryb a vůbec snažím se stravovat podle krevní skupiny A. Moc to nepomáhá, ale zkouším to, ta bolest je nepříjemná. Další nepříjemné projevy jsou neustálé říhání, nadýmání, plynatost, nadměrné zahlenění, častý výskyt aftů v ústech a v současnosti i pásový opar. Moc děkuji za případnou radu.

Bábina
1450 příspěvků 10.11.10 17:39
Bolesti žaludku

Milá královno,posbírala jste toho opravdu hodně.A já nevím,jestli zrovna dieta podle krevních skupin je ta nej.Je třeba nasadit šetřící dietu.Zakoupíte návod v každé lékárně.A je potřeba teď doplnit vitamin DaA,který koupíte v lékárně jako kapky a přidat zinek a selen,který ve středoevropské stravě chybí.Na každého člověka platí něco jiného,ale toto je pro všecny stejné.Teď by bylo třeba vyčistit zažívání od zbytků po užití antibiotik a to takto .V bylinkářství zakoupíte 1 balení lišejníku islandského.1O-15g večer přelijete 1,5l studené!!! vody.Necháte přes noc louhovat.Ráno odvaříte vodu na 1l a po vychladnutí vmícháte 150g medu(pravého)Kůra se provádí většinou přes víkend Ráno vezmete 2 polévkové lžíce na lačno a každou další hodinu 1 lžíci.1 den uchováte smněs v termosce a další dny už v lednici ale teplota nesmí být menší než 5st.Užíváte do vybrání.Tím si zahojíte zánety a jizvy po nich v zažívacím traktu.A pak by měla následovat kůra ze syrové zelné šťávy 2-3 sklenice denně po doušcích mezi jídly.asi po dobu 3 týdnů.Pokud nemáte odšťavňovač,měla by následovat kůra z nálevu drceného,anýzu,fe­nyklu a šalvěje 1 čajová lžička směsy ma šálek horké vody a pod pokličkou 1O min louhovat.Pije se po každém jídle.Doufám,že Vám budu moci pomoci,abych Vás ne vyléčila,ma to jsou lékaři,ale pomohla alespoň tak aby Vám bylo lépe.Pokud se budete chtět na něco zeptat,pište.Re­dakce mi dá vědět.

Usměváček
1 příspěvek 25.11.10 13:36
Žaludek

Dobrý den všem co mají problém se žaludkem.Co píše Bábina je velice dobré a pomůže to .Všem doporučuji.A vy­držte,je to běh na dlouhou trať.

Bábina
1450 příspěvků 25.11.10 14:52
Poděkování

Děkuji za uznání.To ,že pomohu, opravdu potěší.

Natalii  15.12.11 15:31

Dobrý den, Už delší dobu mi je špatně po jidle pocit na zvraceni. Snažimse jist i dietné jidla, ale stale bez uspěchu. Poradte mi prosím co mám delat dělat děkuji.

Bábina
1450 příspěvků 15.12.11 15:43
Bolest žaludku

To je široký pojem.Potřebuji vědět trošku víc,Jak ,kdy a co jíte,co Vám dělá zle atp.Jinak můžete vyzkoušet kuru uvedenou nahoře.Ona opravdu pomáhá.Já neověřené rady nedávám.Jinak potřebuji vědět kolik jídel za den sníte,jak velkou porci,kolik vypijete vody v průběhu dne a kolik sklenic ráno na lačno.kolik Vám je let(asi)stačí mi hodně mladá, maldá mladčí …Protože si mohu myslet,zda to nepatří k počínajícímu těhotenství nebo přechodu.Pokud se nechcete více rozepisovat na veřejné diskusi,kde rady na toto téma ,jste si jistě přečetla,udělejte si registraci a klikněte pak na mojí obálku a tam mi prosím odpovězte.

porty
2 příspěvky 23.02.12 20:45
Bolest žaludku po jidle

Dobrý den,

četla jsem Vše názory na různé problematiky a chtěla bych se Vás zeptat, jestli nevíte co to může být: Dneska večer mě poprvé začalo bolet břicho po jídle, jakoby na žaludku, tam jsem to nikdy necítila až teď, snědla jsem krupici a 2 kiwi a hned za chvilku to začalo a trvá i teď. Předtím odpoledne mě bolely záda spíš dole, ale později odpoledne na leve straně nahoře, jak jsou ledviny, předtím několik týdnů jsem měla problém s bolestí na levé straně břicha, zhoršilo se to po mastném a těžkém, sladkém jídle, poslední dva týdny se mi střídaly bolesti jednou levá strana břicha, pak pravá a pak oboje. Jeli jsme v sobotu na pohotovost, tam mě lékařka promačkala a nikde mě to nebolelo, poslala mě na vyšetření krve a ultrazvuk. Všechno bylo v pořádku jen ledviny byly trochu v červených hodnotách a slinivka, ale říkal, že je to normální, na nic nepřišel. Držela jsem dietu, snažím se hodně pít, nevím už co mám dělat, dokotr mi ještě doporučil at se objednam na hadicku do zaludku…nemohla byste tusit co to je?(ted po jidle se mi zda, ze to prechazi, ta bolest zaludku)

Bábina
1450 příspěvků 24.02.12 08:58

Je to moc příznaků najednou a já mohu tady pomoct už dané diagnoze,protože z popisu bych jen hádala Může to být náběch na žaludeční nebo dvanáctníkový vřed nebo zaslabená stěna a mnoho dalších věcí.Ale..jste registrovaný|á tak můžete do osobních poraden.Nahoře na stránce najdete Dr.Hase.Je to opravdu lékař a vinikající diagnostik.Klek­nutím na jeho obálku se dostanete k němu do poradny,a že prosím diagnozu.Pak Vám bylinky mohu předepsat.Napište jen potíže,je to morous,nerad čte povídání okolo.

Bellin
1 příspěvek 02.03.12 10:18
Bolest žaludku

Dobrý den chtěla jsem se zeptat už asi 3 roky mám bolesti žaludku,byla jsem na gastro tam našlijen že mám podrážděnou trochu sliznici jinak nic..Bolí mě to vždy po jídle a asi 30 minut pak to pomalu ustává.Pak mě to bolí také i nezávisle na jídle spíše ráno a k večeru..Pak mám trochu vyší FW.a ted má problémy s močením pálení,bolst a na papírku na moč jsem našla že mám v moči leukocyty,,Dost mě ty bolesti trápí :( a chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá stejné potíže nebo něco nákou radu? děkuju za odpověd Bella :)

Tillgirl  12.03.12 09:26
bolest žaludku

Dobrý den, bolesti břicha mně trápí snad už od dětství,vlivem emocí, rozvod rodičů apod.,jsem tzv. nervák,vždy když se rozčílím,okamžitě mne začne bolet břicho,poslední asi 14dní s přestávkami mne rozbolí břicho v oblasti pupku po jídle, před cca měsícem (konec ledna) jsem byla na sonu břicha a na odběrech krve a vše bylo v normě,cca před 2 lety(únor 2010)jsem byla na gastro-entero vyšetření,také bez nálezu,tak právě teď přemýšlím,zda se na „hadici“ objednat znova,i když vím jaké je to příšerné vyšetření :twisted: :twisted: Nekouřím,piju čaje,nepiju alkohol(občas pivo na dobré trávení),ale poslední zhruba 3 měsíce mám velké psychické vypětí-přítel příšel o práci,stěho­vání,starosti :roll: :roll: :roll: osobně si myslím,že je to psychického původu,avšek stále ve mně roste pocit strachu z vážného onemocnění,můžete mí prosím někdo poradit např. nějaké dobré čaje?? Děkuji Martina

Bábina
1450 příspěvků 12.03.12 10:50

Začala bych od toho nejednoduššího­.Pokud opravdu se jedná o stresouvou záležitost tak by pomohl čaj z Americké meduňky(pozor,me­duňky je několik druhů) a nebo řepíku lékařského.Příprava je stejná .1 lžička byliny na 1 šálek vařící vody.Přikryté lohovat 5-8 min. Slít.Pije se třikrát denně většinou tak půl hodiny před jídlem,po dobu tří týdnů.Pokud potíže po vysazení přetrvávají je dobré nasadit jiný čaj, se stejným účinkem,a vždy po 3 týdnech střídat.

Tillgirl  12.03.12 13:30

Děkuji mnohokrát, zajdu do místní zdravé výživy.

Bábina
1450 příspěvků 12.03.12 15:14

Pijte čaj vlažný.Horká jídla zažívání nedělají dobře.A pokud pijete kávu,tak si jí chvilku odpusťe.

Martin Jir  15.03.12 18:57

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Mám bolest žaludku, občas lehce křeče a vše je podporováno častým říháním. U lekáře jsem byl a dělal mi sono. vše je ok. Jen žaludek nějak vynechal.. Nevíte co to může být? Jestli nějaký vřed nebo co…

Bábina
1450 příspěvků 15.03.12 22:18

NO MOC JSTE TOHO NENAPSAL.BERETE NĚJAKÉ LÉKY NA COKOLIV?NEBERETE IBALGIM NEBO IBUBRUFIM?NEZNÁM VAŠE STRAVOVACÍ NÁVYKY.NEVÍM JAK VAŠE BOLEST VYPADÁ .PÁLÍ,ŘEŽE TLAČÍ.OBČAS KŘEČE MI NESTAČÍ.POKUD MI ODPOVÍTE A VAŠE PROBLÉMY POŘÁDNĚ POPÍŠETE MOHU VÁM I NAPSAT ČAJ,KTERÝ VÁM ULEVÍ.ALE POCHOPTE JÁ NEJSEM VĚŠTKYNĚ.

italka  20.03.12 13:18
Bolest žaludku po jídle

Chtěl abych se zeptat, občas mám problémy se žaludkem, většinou je to kolem druhé hodiny v noci. Vzbudím se bolestí žaludku, jako bych ho měla přeplněný a hrozně mi v něm tlačí až mám pocit na zvracení. Pomalým odříháním a úbytkem vzduchu přestává bolet. Beru léky jen na štítnou žlazu už 10 let, ale tyto problémy mám tak 3 týdny. Držím dietu, tak že přecpaný žaludek jídlem nemám. Jím malé porce 5× denně. Většinou ovoce, zelenina, bílkoviny.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek