Zničené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikulikk
1 příspěvek 10.04.17 11:26
Zničené vlasy

Jaké berete vitamíny na podporu růstu a kvality vlasů? Vlasy mám hodně zničené (barvením, žehlením..) snažím se je dát do kupy. Dopňuji zinek, hořčík, jím zdravě, bohužel žádnou změnu nevidím :(. Chtěla bych tomu nějak dopomoct. Pokud máte někdo něco ozkoušeno, tak sem s tím prosím.

Reklama

Reklama

Reakce:

Staňka29  12.04.17 11:27
Zničené vlasy

Já teď pár měsíců zobu Forcapil a tady výsledky fakt mám. Hlavně teda ty vlasy a nehty. Četla jsem, že je dobrý i na pleť (s pletí jsem ale nikdy moc problémy neměla, takže nemůžu soudit). Koukni tady na složení: http://www.forcapil.cz/#… je tam vypsáno, na co je který vitamín dobrý. Třeba ti to pomůže :-)

Daniellkaa  17.04.17 16:43

Já ho v období největšího padání také brala. Doporučila mi ho švagrová, která s ním byla moc spokojená. Vlasy mi vrátil do normálu, určitě mohu doporučit.

MaruskaKoh  19.04.17 11:50

Jak často se to to bere? Jestli je to taková pecka, jak si chválíte, tak bych to také vyzkoušela.

Daniellkaa  21.04.17 16:07

Užívala jsem ho pravidelně 3 měsíce. Ta změna se však dostavila dřív. Hlavně na nehtech jsem to poznala. Určitě to zkus, budu držet palce ať pomůže. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama