Bolest zápěstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula A.  13.07.10 10:30
Znehybnění zápěstí,bolení žil,otok dlaně...

Dobrý den,byla jsem na táboře a 7 den mě z ničeho nic(nespadla sem,nezvedala jsem žádné těžké předměty,nehráli jsme tenis ani nic podobného) začlo bolet žilové místečko u pravého loktu(tam,okud se bere krev).Zdravotnice mi to namazala a stáhla obinadlem,asi za 45 minut mě začly bolet žíly na pravém zápěstí,zase mi to namazala…po 5 minutách jsem se zápěstím nemohla skoro hýbat. Ruka natekla,zfialověla a byla úplně ledová. Řekla mi že to jsou nervy nebo náběh na trombózu. Po chvíli jsem nemohla zohnout ani prsty, a když jsem zápěstí trošku zohla něco mi vystřelilo do loktu. Dávali mi na to studený obklady a pomohlo to. Včera jsme přijeli a hned jsem šla na chirurgii s tím,že nemůžu hýbat se zápěstím, ten mi ale řekl že to je TENISOVÝ LOKET a to že mám něco se zápěstím ho nezajímalo,teď jsem na internetu hledala příznaky tenisového loktu a sedí jen dva.....Prosím Vás nevíte někdo co by to mohlo být??

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 14.07.10 11:48

mylá vendulo A. nejspíš dlůe vašich příznaků bude mít zánět žil…(flebitis)
více se mrkněte sem: http://nemoci.vitalion.cz/zanet-zil/

Bábina
1450 příspěvků 01.11.10 10:18
Zápěstí

Tentokrát s Housem vyjímečně souhlasím.Vnitřně na zámět žil dávám 40-50 kapek kaštanové tinktůry 3× denně.Pokud v bylinkářství ji nemají tak čaj ,nať komonice lékařské 4Og,květ bezu černého 20g,květ měsíčku 2Og nať mařinky vonné 10g a naťtřezalky 1Og.Předpokládám,že rakovinu jste nepodělala,to se nesmí použít třezalka.Čaj se pije 4× denně vlažný.Čaj vám namíchají v každém bylinkářsví,když jim napíšete složení na papírek.A ruku na noc obložte tvarohem zředěným trochou mléka.Na kus látky nandáme asi na prst vysokou vrstvu tvarohu a obložíme bolavé místo a ovážeme plátnem (utěrka)a ovážene.Mělo by se to měnit několikrát za den,ale je možné to udělat na noc.A klidně spát,jen obklady se budou dávat trochu déle.Přeji rychlé uzdravení

marenka F  07.02.13 12:08

Dobry den chtela sem se zeptat asi pred rokem me bolelo zapesti neudrzela sem ani hrnek a vecer sem se nemohla ani prikryt perinou trvalo to asi mesic po uzivani masticky na zanety me to pomohlo ale nedavno sem dostala bolesti do loktu nemuzu stou rukou poradne hybat a nic neunesu rada bych vedela co mi to dela a co musim podstoupit dekuji za odpoved Marie

Dalibor7
213 příspěvků 07.02.13 19:17
Dalibor7

Možná můžu poradit i pomoct, ale che to víc informací.

marenka F  08.02.13 22:02

V tom loktu mam bodavou bolest boli me to z vnejsi strany jakoby u kloubu kdyz ruku natahnu tak me skoro berou krece do cele ruky mam pocit jestly me nechybi mazivo mezi kloubama mam problemy s celisti ktera mi klape kolena me vrzou a kycel ta taky obcas me ochrne noha ale to mam pry od patere uz sem jak hypochondr a bojim se chodit k doktorovi

Dalibor7
213 příspěvků 09.02.13 08:58
Dalibor7

Psaní k ničemu nevede, mohli by jsme to nějak udělat, aby jsme si popovídali po tel, nebo po skypu, můžete mi napsat nějaký kontakt do mé soukromé schránky, tam to nikdo nevidí, je to diskrétní.

marenkaF
1 příspěvek 09.02.13 14:59

Prvne bych rada vedela kdo jste protoze ta vase posledni odpoved je jako zadost o rande nerada zasilam sve tel. cislo

Mahdas  30.07.14 22:41

Dobry den do zily v loketni jamce jsem si pichla drogu a zila mi ztvrdla. Zarudle ani natekle to neni a na zmacknuti ani tolik neboli takze nevim zda je to zanet nebo jen namozeny. Dekuji za odpoved

Mahdas  30.07.14 22:41

Dobry den do zily v loketni jamce jsem si pichla drogu a zila mi ztvrdla. Zarudle ani natekle to neni a na zmacknuti ani tolik neboli takze nevim zda je to zanet nebo jen namozeny. Dekuji za odpoved

Evamif
1 příspěvek 22.02.15 18:18
bolest zápěstí

Na bolesti zápěstí, pokud se nejedná o stav po úrazu zaručeně pomáhá parafín. Může vám jej předepsat ortoped, může se jednat
o artrozu.

bolístka  20.04.15 19:02
bolavé zápěstí

Ahoj, já před rokem upadla, poté bolesti zápěstí - nemožná rotace od bolesti. Nakonec jsem si našla odborníka, který mě poslal na mag. rezonanci a již jsem po operaci. Výstup - operace klasická, částečná resekce apexu kosti ulny, operace poškozeného vazu a natahování šlach :roll: :roll: nyní mám, po měsíci, dole sádru, ještě musím mít ruku v klidu v orteze a pak teprve nastupuji na rehabilitaci. Určit správnou diagnozu je problém, najděte si opravdu odborníka, který se věnuje pouze problémům se zápěstím, jinak si užijete stejně jako já.

Váš příspěvek