Změna léku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lin2  26.07.13 21:54
změna léku

Dobrý večer, mám dotaz postupně vysazuji Valproat(brala jsem nejslabsi ráno a večer, nyní jen večer) protože po něm nabírám a paní doktorka mi ho změnila na Topilex 1 večer 25mg. Ale četla jsem že to je jen antiepileptikum, ale nikoliv na mánii a paniku. Epi. nemám prokázanou a Biston na mě přestal po 4letech zabírat. Je tedy Topilex i na tyto potíže? Popravdě beru ho třetí večer a necítím se nejlépe. Je mi blbě a jsem taková neklidná hlavně svaly. Jsou to vedlejší účinky? Pokud ano, zmizí? Děkuju za zodpovězené dotazy a přeji přijemný večer.

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 28.07.13 10:23

Nejlepší je nebrat žádné léky, léky jen a jen škodí, proto by si každý měl najít lék v přírodě, v bylinkách. Z přírody jsme zrození a jen příroda nám nejlépe pomůže.

Lin2  18.01.15 20:26
změna léku

Na epilepsii nebrat leky???na epilepsii nebrat leky??? :think:

Věra1123  20.01.16 14:07
Léky?!

Dalibor7.Máte pravdu. Jenže jsem to zkusila a je to k nevydržení, bolesti sama nezkrotím a bylinky nestačí, ty stačí jen pro zdravé jako prevence. Musím si hlídat co beru, aby to nebylo proti sobě. Jinak léky dovedou hodně pomoci. :mavam:

Lin2  20.01.16 15:01
změna léku

Mně teda bylinky a homeopatika spíše uškodily… větší bolest hlavy apod.

osmašedesátka
4 příspěvky 20.01.16 20:30

Na epilepsii se léky musí brát. zrovna tak na vysoký tlak atd. Lin2 :) :* ber léky jak ti lékař určil. Je to pro tebe důležité. Nebrát je životu ohrožující.

Lin2  21.01.16 14:44
@osmašedesátka píše:
Na epilepsii se léky musí brát. zrovna tak na vysoký tlak atd. Lin2 :) :* ber léky jak ti lékař určil. Je to pro tebe důležité. Nebrát je životu ohrožující.

já vím, děkuju :)

Váš příspěvek