Akutní zánět slinivky břišní a jídelníček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radous  09.03.11 10:53
Žlučník a ak.zánět slinivky břišní

Dobrý den,před 4 měsící jsem prodělala ak.zánět slinivky břišní,ležela jsem týden v nemocnici,byly mě zjištěny kamínky ve žlučníku 3-7 mm. Doted držím žlučníkovou dietu. Po týdnu nález na slinivce upraven a krevní testy v pořádku. Zajímalo by mě, jak to je s jídelníčkem po operaci,budu moci jíst smažená,nadýmavá jídla. Když už ak. zánět slinivky nemám,tak už nemůžu mít ten chronický.Děkuji

Reakce:

LennaH  15.09.12 20:26
Akutní zánět slinivky břišní

Krásný dobrý den, můj přítel s tímto problémem ležel v nemocnici před dvěma měsíci taky na týden. Má přísnou dietu a musí se vyhýbat i určitým potravinám kvůli nadýmání. Naštěstí jsem objevila čistě přírodní doplněk stravy - Emulips Forte, který mu dávám po každém jídle a jí skoro vše bez jakáchkoliv problémů. Jsem za tento produkt velice vděčná a vřele ho každému doporučuji!

Bordik  15.09.12 22:48

Ahoj, já skončila s akut. zánětem slinivky před 2 léty na JIPce, kde jsem si pobyla víc jak týden na kapačkách, a pak další týden na iterně. Dopadlo to se mnou tak, že jsem byla rok odkázaná na inzulín, neboť jsem přišla do špitálu tak, tak a slinivka byla zánětem skoro zničena. Po roce začala opět slinivka pracovat. Co se týče diet, tak de facto jsem jedla a jím vše. Někdy když to přeženu, tak se trochu ozve, ale jinak mohu říci, že je to v pohodě. Smažené mi nic nedělá, zelí rovněž nic, ani mastné. Samozřejně, že za kilo bůčku by asi slinivka měla se mnou bouřlivou diskusi, ostré usnesení a tvrdý závěr. :lol:

Váš příspěvek