Žlučníkové kameny a příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivoš  11.11.11 14:29
žlučník

Ahoj nevý nikdo co by mohla mít moje žena včera jsme byli v nemocnici braly jí odběry a verdikt byl že má udajně žlučníkový kameny jenže dnes hodně zvracela a ted má i velkou horečku 39!V nemocnici jí poslaly domů s tím že v pondělí má jít ke svému lékaři a ten jí má obědnat na sono myslíte že mám čekat až do pondělí nebo jet znova do nemocnice moc děkuji za odpovědi doufám že to není nic vážnějšího než ty kameny

Reakce:

eliot
15 příspěvků 11.11.11 17:36

No nejsem odbornik, ale jestli ma horecku, sla bych radeji na pohotovost muze jit a zanet zlucvodu coz neni sranda.

Renča Bábině  06.04.15 13:01
žlučníkové kameny

Ahojky všem, prosím o radu… byly mi zjištěny žlučníkové kameny. nasadila jsem oleje z petržele, ostropestřesku, popíjím výluh ze svízelu syřiš=tovitého. nemám již přímo kolikové stavy, ale jako by zbytnělý žlučník (většinou) a občas pobolívá. Někdy se nadmu a až po cholagolu se vše uvolní… Zdá se mi to trošku lepší, ale nevím. podle Ct je žlučník plný kamenů, tak nevím..jestli naplánovat operaci (mám už jich za sebou hodně jiných) nebo vydržet v přírodní léčbě, případně zkusit něco jiného?? Poradíte,,

Váš příspěvek