Jak se zbavit zlatého stafylokoka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana Ulčová  17.04.11 16:19
zlatý stafylokok

Má někdo zkušenost jak se zbavit zlatého stafylokoka, děkuji za každou radu.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 21.04.11 09:26

stafylococcus aureus…bezvadná bakterie,
blbé na tom, je že znáte ten pojem MRSA? …tak na to si dejte pozor…

této mršky se zbavíte tím, že na něj moc neplatí běžné antibiotika jako je penicilin…takže by bylo fajn, kdyby vám lékař nasadil peniciliny inhibující betalaktamázu …čili methicilin…a stafylokokový natitoxin - ten vás zbaví těch všech problémů co máte stím spojené…

Jana Ulčová  21.04.11 11:13

děkuji, zkusím

lelutka  22.07.11 16:21
zkuste,určitě neublíží

Dobrý den,mně se osvědčil obyčejný česnek.Česneč­ka,topinky s česnekem či pomazánka jsou ale málo.Zkuste oloupaný stroužek česneku v ústech mírně narušit zuby a postupně jakoby cucat.Čím déle vydržíte,tím lépe.Zápach z úst pak spolehlivě potlačí sklenice s citronovou šťávou.Přeji úspěch a stálé zdraví.

Jana Ulčová  31.07.11 13:37

děkuji

hana333  29.01.13 21:14
zl.stafylokok

Píšete, že Vám pomohl česnek, měla jste zl. stafylokok prokázaný a pak již ve stěru nebyl? No, to by bylo úžasné, protože mě lékařka na ORL řekla, že je to naprosto běžná bakterie a že s tím nic dělat nebude, mám hrozné zahlenění dlouhodobě, špatný im. systém, chronicky nemocná se šť žlázou a nadledvinkami, děkuji H

Březina Jiří  20.05.14 15:16
stafylok zlatý

Mám stafylokok zlatý již 30 let stalo se mi to při bouračce jsem byl převezen do nemocnice Sušice kde jsem byl operován levá stehenní kost a při operaci do mě vnesly stafylokok zlatý

avte  14.02.16 22:12
bakterie

Zlaty stafylokok je svinstvo. Pri operaci a nasledne hospitalizaci v nemocnici jsem tuhle mrchu chytit musela, protoze do ty doby jsem o necem takovem nemela ani sajnu. Asi po roce to zaclo opak. anginy, kdy mi doktorka nasazaovala dalsi a dalsi atb, protoze ve vyteru byl zl, stafylokok nekdy na 3 +. jednou se z toho zvetim, ale porad se mi to svinstvo vraci. Chci zkusit rerisnici nebo homeopatika, kdyz prochlsdnu nebo jsen v spatne kondici, nemoc se vraci, doberu antibiotika, a za 2 tydny je to zpatky. Jsem mi to podepsalo na celkovemspatnem stavu organismu.

avte  14.02.16 22:12
bakterie

Zlaty stafylokok je svinstvo. Pri operaci a nasledne hospitalizaci v nemocnici jsem tuhle mrchu chytit musela, protoze do ty doby jsem o necem takovem nemela ani sajnu. Asi po roce to zaclo opak. anginy, kdy mi doktorka nasazaovala dalsi a dalsi atb, protoze ve vyteru byl zl, stafylokok nekdy na 3 +. jednou se z toho zvetim, ale porad se mi to svinstvo vraci. Chci zkusit rerisnici nebo homeopatika, kdyz prochlsdnu nebo jsen v spatne kondici, nemoc se vraci, doberu antibiotika, a za 2 tydny je to zpatky. Jsem mi to podepsalo na celkovemspatnem stavu organismu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu