Živá a mrtvá voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

satto66  26.08.12 11:57
Živá a mrtvá voda

Proti kvasinkové infekci zkuste léčbu živou a mrtvou vodou.
Já a mnoho znamých v okolí to používáme s dobrými výsledky i v jiných zdravotních problémech.
Já jsem trpíval často nachlazením, pálením žáhou, nevolnostmi a zvracením, bolením hlavy a to prakticky vice jak rok neznám.
Základem je živá voda, která se vyrobí elektrolízou z vodovodní vody a má vysoké ph=11./měřeno digitalním měřidlem/
Ta se popíjí asi 4 dcl denně/ale i třeba 1l/ a upravujě Vaše ph k neutrální hranici6-7Ph.Tady je vše diky naší době silně překyselené a z toho plyne spousta nemocí, včetně onkologický onemocnění.
Pokud se k ní přiblížíte, Vaše tělo se stane pro různé bakterie nehostitelským, nemají zde kyselé prostředí a podmínky k životu. je to podobné, jakoby veš chtěla žít na plešaté hlavě.
Mrtvá voda je druhý produkt, který vzniká při elektrolýze a ten má naopak velmi nízké PH=2-2,4.Je to žlutá kyselá kapalina, protimikrobiální látka, která léčí všechny povrchové rány, popáleniny bez plyskýřů, paradentozu tzn., že se může kloktat a léčí až několikrát rychleji, něž třeba peroxid vodíku, alkoholy apod.Je rychlejší z důvodu nenaleptání tkáně.
Jedna moje spolupracovnice se si udělala dlouhý asi škrabanec na ruce a chtěla tu mrtvou vodu vyzkoušet. Asi za dva dny za mnou přišla a radostně mě ukazovala ruku, že je to perfektní a zranění je pryč. Trochu jsem byl z toho vedle, protože ja viděl na té ruce poranění nezhojené a tak jsem to nechápal.
Ona mně ale ujistila, že půlka toho poranění je zhojená a toto co vidím nezhojené, tak tam tu vodu nepoužila proto, aby se o její zázračnosti přesvědčila jaký je v tom rozdíl.
Takže celá firma používá v lednici mrtvou vodu i třeba na oči, když svědí, palí, anebo když bolí v krku, popaleniny/pracuji jako svářeč/.Některým dávám i živou vodu a někteří si ji začali vyrábět i sami.Doma živou vodu zase užívá celá rodina, včetně mé ženy, která byla nejdelší nevěřící Tomáš. Švagrová se pitim živé vody zbavila letité zácpy a je pravidelným odběratelem. Mrtvá voda je výborná i na ruzné opary, svědění, proti zapachu z úst na podpaží i intimní partie, na oči atd.
Návod na výrobu včetně fotografií mohu poslat na email pokud bude někdo chtít :D
Po výrobě a filtraci, která se děje odstátím, slétim a vyfiltrováním přes kávovarné filtry se budete divit, co je v pitné vodě za maras!!!

Reakce:

2212VIKA
1 příspěvek 15.09.12 16:16
ZIVA A MRTVA VODA

ZAUJAL MA VAS CLANOK POSLITE MI PROSIM NAVOD NA PRIPRAVU

jitezka
2 příspěvky 19.09.12 15:29
Voda

Dá se normálně někde koupit?

rendystod  27.11.12 15:15
voda

Mam s vodou dobre zkusenosti, bohuzel vyschnul zdroj. Mam zajem o navod, dekuji.

Bedři  09.05.13 09:07
živá mrtvá voda

Prosím o zaslání návodu + foto.
Děkuji.

georgeporge  16.06.13 14:55
ziva mrtva voda

Mam zaujem o navod na pripravu zivej i mrtvej vody

essens
4 příspěvky 22.06.13 15:34

Rovněž prosím o návod. Děkuji Alena :D

Dadulka 12  25.06.13 10:53
živá a mrtvá voda

Zaujala mě živá a mrtvá voda, prosila bych o návod na výrobu

Samovic  11.07.13 21:50
živá a mrtvá voda

Prosím o zaslání návodu + foto.
Děkuji.

helencom  25.07.13 11:57
živá a mrtvá voda

Dobrý den,
prosím o zaslání návodu na výrobu + foto. Děkuji předem za zaslání

Anto  31.07.13 22:34
živá a mrtvá voda

Prosím o zaslanie návodu+foto. Alebo, kto predá už hotový prístroj. Ďakujem

prima-masaz
2 příspěvky 11.08.13 15:06
Živá a mrtvá voda

Dobrý den,

velmi bych stála o zaslání návodu+fota na výrobu. Děkuji a přeji hezký den :)

MARTA MUŠUKOVÁ
1 příspěvek 17.09.13 21:47

DOBRY DEN, ČETLA JSEM O TÉ ŽIVÉ A MRTVÉ VODE, DOST MĚ TO ZAUJALO. MŮŽETE MI S DĚLIT JAK SE DĚLÁ ŽIVÁ A MRTVÁ VODA MOC DĚKUJI, MARTA

bublinkaa1  20.09.13 15:43

Dobrý den, take prosim o zaslani návodu.
Dekuji moc:-)

helencom  22.09.13 18:14

Nikdy jsem zadnou odpoved nedostala ani navod, nema cenu sem psat se zadosti!!!

Evžen Špeta  10.10.13 08:46
léčivá voda

Nejkvalitnější živou a mrtvou vodu dělá Ing. Plžík z Kůští u Plzně..
Je to doslova zázrak

Evžen Špeta  23.10.13 10:53
Živá a mrtvá voda

Alkalife za 2000,– USD, to je opravdu vhodné do každé české rodiny…
Má zkušenost mi říká že stačí pít živou a mrtvou vodu z počátku pár týdnů..
Pak už jen v případě, když cítíte nějakou chorobu…

Evžen Špeta  23.10.13 11:02
přístroj na přípravu

Udělat si přístroj na výrobu živé/mrtvé vody není až tak složité…
Ale potřebujete především elektrody z kvalitní nerez potravinářské oceli, abyste si do vody nerozpouštěli těžké kovy..
dnes už el. graetzovo zapojení je doplněno elektronikou a membrána je ze speciální folie…
Suma sumarum-mé zařízení skončilo ve sklepě a vodu beru od M. Plžíka..

Evžen Špeta  23.10.13 11:12

Pro paní Mušukovou,
jak se dělá živá/mrtvá voda najdete na internetu a spousta článků k tomu.
Pro ne-techniky, je třeba si uvědonit že do vody pouštíte 220V (230V) a díky
Graetzovi (zapojení diod) je tam přes 300V..
Tak bych doporučoval opatrnost především, a vyhnout se chatrným konstrukcím..

Marcela Chejnová  09.11.13 06:18
vši

Prosím o sdělení, zda je mrtvá voda účinná na „likvidaci“ vší? Jsou dobré zkušenosti? Vřelé díky Marcela

gituscha  26.11.13 17:26
Ing.Plžík

Dobrý den, můžete mi prosím poslat kontakt na Ing. Plžíka na e-mail gitasirotkova@sez­nam.cz. Děkuji moc.

pomáhat lidem  21.04.14 20:14
Přístroj na výrobu živé a mrtvé vody

Dobrý den, pokud máte zájem, mohu Vám přístroj, na výrobu živé a mrtvé vody vyrobit, zabývám se touto tématikou již dlouho, nechápu jen některé pisatele, že používají nerezové elektrody /potravinářskou nerez/ v té je obsaženo také, asi 13 % chromu, já používám jiné elektrody, měl jsem vodu i na zkoušku v laboratoři, vše bylo v pořádku. Mé přístroje jsou perfektně vyhotoveny, žádné keramické květináče, nebo pokoutně přilátané pet lahve, spousta lidi, zde na foru ani neví o čem mluví, voda opravdu pomahá, mám vyzkoušeno, jistě nemáte na to, platit za ruzné ionizační přístroje desestitisice korun. více info na email lagies70@centrum.cz

Cardan_Italia  08.02.16 11:31
Chci vyzkouset na SLA nemoc ...

Prosim o zaslani navodu. Rad bych overil funcnost pro nevylecitelne onemocneni SLA… Dekuji

1Jirka  14.02.16 16:15
Mrtvá a živá voda

Dobrý den, prosim zaslat postup pro výrobu živé a mrtvé vody (hlavně zařízení).Děku­ji Jirka

Cardan_Italia  15.02.16 15:30

Mail nedostupny… Jak Vam zaslat zadost o info?
 Dekuji

Pavel33
1 příspěvek 07.06.16 14:52
Sháním přístroj

Zkoušel jsem psát na lagies70@centrum­.cz, ale adresa už neexistuje. Pokud někdo levně vyrábíte nebo máte kontakt na výrobce nebo máte kvalitní návod, dejte prosím vědět. Dík.

krapulinka  12.10.16 22:01

Mohu poprosit o návod a foto přístroje na výrobu živé a mrtvé vody? Díky

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu