Diuretika v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simply  15.03.10 15:57
závislost na diureticích

Dobrý den je mi 29 let. v 8 letech jsem podstoupila pyloplastiku levé ledviny,s dobrým pooperačním průběhem. Ve 20 letech se u mě objevily lehčí otoky v oblasti obličeje ,bez zjevných příčin (všechna lékařská vyšetření v pořádku) . Z estetických důvodů jsem sama začala užívat diuretika. Přivodila jsem si na nich dlouhodobou závislost a vůbec se ji nemůžu zbavit. Chtěla bych otěhotnět, a tak mi na tom velmi záleží ale po vysazení diuretik u mě dochází k těžkým edémům po celém těle , které se jen den ode dne zhoršují a ledviny prostě „nenaskočí“. Podstoupila jsem různá vyšetření která neshladala nic jiného než běžný pooperační stav. Jinak vše vcelku v normě . Jak se mám diuretik jednou provždy zbavit? Je to začarovaný kruh. Užívám 2 tbl Furonu po 40mg a jednu tabletu modureticu. ( Kombinace zvolena lákařem po předešlém vysokém nadužívání furonu,která byla trochu snížena kombinací dvou typů léčiv. Prosím o pomoc. Předem velmi děkuji za odpověď.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek