Vystřelující bolest zápěstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HonzaP  06.04.11 23:02
Zápěstí

Dobrý den,

mám problém se zápěstím, a zajímalo by mě co s tím, respektive zvolit správnou léčbu.
V neděli jsem pomáhal rodičům s broušením velké plochy, a práce s několika kilovou bruskou trvala cca 4-5 hodin.
Nyní jsem šel ve středu sportovat, při prudčím pohybu raketou mě zápěstí prudce zabolelo, a tím pro mě den sportu skončil. Teprve večer ženu napadlo že jsem si to možná „načal“ tím broušením.
Nevím no co teď s tím, když zmáčnu pečivo jestli není tvrdé tak to zase hnusně zabolí, a teď už to bolí pořád, ale lze to vydržet.
Logicky se tedy nabízí že je to namožené, ale nevím taková hnusná bolest ? Chová se to spíš nárazově, trošku špatný pohyb a vystřelí hnusná bolest. Zkusil jsem to stáhnout a to snad začalo bolet ještě víc.

Díky moc za radu.

Reakce:

Rellie  26.06.11 12:31

Dobrý den, koukám, že vám nikdo neodpověděl, a teď už to máte asi vyřešené :-). Jen by mě zajímalo, co vám diagnostikovali, protože se mi dnes stalo něco podobného a vůbec nevím, co s tím.Děkuji.

HonzaP  26.06.11 17:41

Zdravím. Defakto jsem s tím nikde nebyl, jelikož když jsem se od vrátného dověděl, že fronta v nemocnici předemnou je tak na 4 hodiny minimalne, tak jsem to vzdal. Jinak pomohlo maximalne omezit pohyb zapesti tak na 10-14 dni , mazat to lecivymi mastmi proti zanetum a na rekonvalescence po urazu. Idealni je to pres noc lehoucce stazene , ale hlavne namazane aby se to lecilo, a pres den, kdyz hrzozi vetsi pohyb tak to mit obvazane jakoby napevno, aby se to nehybalo.
 GL

Rellie  26.06.11 17:49

Díky mockrát za odpověď, už je to lepší. Mně se to stalo přes noc, když jsem spala jen tak zničehonic, takže možná jen něco skřípnutého. Stažené mám a mažu :-) .

Váš příspěvek