Záněty močovécho měchýře, močové trubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladyss1234  18.03.15 15:34
Záněty močovécho měchýře, močové trubice

Zdravím, hrozně dlouhou dobu mne trápily opakované záněty močového měchýře. lékaři mi dávali ATB naslepo, které vždy zabraly max. na měsíc. Odhodlala jsem se jít k urologovi, který mne vyšetřil, poslal moč na kultivaci a napsal ATB, která zabrala. Kromě toho jsem půl roku užívala vakcínu. Už jsou to 2 roky od posledního zánětu, ale teď se objevilo bodání (hlavně ve stoje, při chůzi) někde z oblasti močové trubice- jakoby uvnitř pochvy. I když se u mne záněty MM projevovaly jinak, začínám panikařit, zda se tam zase něco neděje.
Problém je, že ke svému urologovi již jít nechci, jelikož při jeho vyšetření jsem brečela bolestí a po cystoskopii jsem týden krvácela a při každém sednutí skoro umírala. Když mi chtěl toto vyšetření provést po půlroce spolu s kalibrací (bez jakéhokoliv znecitlivění), stáhla jsem se tak, že nezmohl absolutně nic.
Nevíte o lékaři nebo pracovišti v Moravskoslezském kraji, kde lze provést cystoskopii v narkoze? Ráda už bych skutečně věděla co mi je..

Reakce:

eva černotova  24.05.15 15:52

V narkoze dělaji cystoskopii ve frydku mistku

Váš příspěvek