Zánět vaječníku a jeho přenos při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolek12345  17.06.13 18:23
Zanet vajecniku

Dobry den.
Mam ted novou sexualni partnerku.
Ta ted dostala zanet vajecniku. Vsude se uvadi, ze je to prenosne pohlavnim stykem.
Jelikoz mi nic neni, me byvale partnerce take ne, jake jsou dalsi moznosti, jak k tomu mohla prijit?
Zadne nitrodelozni telisko, potrat, ani nic jineho nepodstoupila.
Dekuji za radu

Reakce:

Lenka12345  20.07.13 22:13

Dobry dotaz.. Trápí me totéž! Mám zánět vaječníku, dnes jsem si o tom nacetla spoustu info a jsem z toho přepadlá, neb mám stálého partnera, kterého miluji, s nikým jiným jsem nespala a totéž si myslím i o něm…
Takže nechápu, kde jsem k tomu přišla!
Navíc pote, co jsme spolu byli 14 dni i s detma, jeho rodiči a rodinou bratra na dovolene.. :-(

Lolek12345  21.07.13 13:13

Co jsem zatím zjistil, tak to může být i z bazénu apod.
Ale pořád prý 80% pohlavní styk.

Lenka12345  21.07.13 20:12

Jsem napsala příspěvek dlouhej jak kráá… a on tu není? :-(((

Lenka12345  21.07.13 23:46

Volala jsem dnes své kamarádce, která je gynekoložka, tak mi říkala, že lékaři často rádi bolest břicha bez jakýchkoliv testů - CRP, krev, stěry atd.. diagnostikují jako zánět vaječníků a dají antibiotika, aniž by to bylo skutečně nutné… to za prvé…
A za druhé, že ne vždy je toto spojeno s aktuálním nakažením… to může mít člověk v těle ty potvory bakterie několik let..
Toť v kostce… zítra jdu k MUDr a zjistím, jak je to s případným přeléčením partnera, ať si to zas navzájem nepředáváme…

Lenka12345  22.07.13 08:47

Tak jsem dnes volala své lékařce a ta mi řekla, že je to normální zánět, jako každý jiný, ve většině případů z nachlazení… tak fakt nevím, co si myslet..
Na dotaz, zda musí být přeléčen partner řekla, že vůbec není potřeba…
Tak jsem z toho daněk…

Váš příspěvek