Zanet prudusek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kveta 29.let  28.02.15 17:43
zanet prudusek

Dobry den chtela bych se optat od min tydne od ctvrtka me boli na pruduskach co stim mohu delat nebo jake mam brat leky uz sem zkousela ruzne bylink. caje napr. zazvorovy caj caj na prudusky a plice a jeste beru sirup hedelix a nic mi nepomaha nemam zadne teploty atak trochu jen vykaslavam jinak nic kdyz tohle vse beru pomaha to jen na chvilku a zase to zacne kolikrat se mi i spatne dycha. dekuji za poradeni :,(

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 01.03.15 08:46

A jste si jistá, že jde o zánět prádušek. Nejde náhodou o to, že se vám jen těžko dýchá, nebo že nemůžete jakoby dodechnout a bolí pod hrudním košem?

Katka 2!  09.04.15 23:05
buseni srdce nedodechnuti bolest na hrudi uz 8 mesicu

Ahoj Dalibore tohle přesně mám ja co píšete a dotoho mám silně bušení srdce internu mám v pořádku stres nemM nechápu co mi je nemohl byjste mi poradit :(

neladurisova
10 příspěvků 10.04.15 16:36

Pokud bylinky nezabírají, tak to asi nebude zánět průdušek.

Roman K  13.04.15 10:58
vzkaz pro Dalibor7

Dobrý den, vzkaz pro Dalibor7 ProsíM ozvěte se mi na můj email: ok1@email.cz Moc děkuji.

Roman K  13.04.15 10:58
vzkaz pro Dalibor7

Dobrý den, vzkaz pro Dalibor7 ProsíM ozvěte se mi na můj email: ok1@email.cz Moc děkuji.

ivanadamcova
10 příspěvků 17.04.15 11:46

Já bych navštívila lékaře, on stanoví přesně diagnozu a vy budete vědět, čím to léčit :)

adelaflickova
10 příspěvků 17.04.15 14:42

Souhlasím

Blanka shebalova  25.02.16 10:21
akutni zanet prudusnice

Dobry den mam dotaz ma dcera ma akutni zanez prudusnice a spatne se nadechuje kdyz za kasle boli ji na hrudy lekar mi napsal sirup ale nepomaha to mame epilepsii tak mam strach at se mi neudusi porad te mi

Váš příspěvek