Zánět plic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vrtelka
1 příspěvek 11.01.14 10:57
zánět plic

Máme 10.měsíčního syna a trpí neustálími záněty plic, už byl třikrát v nemocnici vyhybáme se kolektivu a i tak nevydrží déle než měsíc byt zdravy minule nepomohli, ani antibiotika a musel dostat druhé na rengenu byl zas zánět plic.Ted se mi zdá, že má neustále řidkou stolici třikrát děnně. K tomu má srdeční vadu pulmonární stenoza. Praha doporučuje udělat potní testy a pleumonologické vyšetření mylíte, že by mohlo jit o fibrozu? Na váze přibyrá pěkně má 10kg na 10měsících. Při pití se zalyká a kucká a neustále chrčí :(.od dubna měl 6× antibiotika.

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 12.01.14 11:08

Nechci se moc montovat do práce lékařů, hlavně když se jedná o malé dítě, ale to že ho pořád cpou atb.mu určitě poškozuje zdraví ještě víc, ta řídká stolice znamená, že mu atb zničili střevní mikrofloru. Možná by pro něho bylo lepší zkusit nějakého zkušeného bylinkáře. Mému sinovci jeden takoví zachránil živoz, když ho lékaři taky cpali jen práškama a jeho stav se neustále horšil, až se ztrácel den ode dne.

Evamar  21.02.14 18:54

Vemte ho do lázní Luhačovic…ať pije a inhaluje vincentku… Mě zničili antibiotiky..už mám imunitu v háji…nic mi nezabírá..:) :roll:

Váš příspěvek