Zánět nervu v hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninana
1 příspěvek 24.05.14 00:11
Zanet nervu v hrudniku

Dneska mi urcil doktor diagnozu-zanicene nervy v hrudniku, mam druhy den hnusny bolesti pod pravym prsem, vcera v noci jsem kvuli tomu nemohla spat…predepsal mi jakesi vitaminy a prasky proti bolesti…potiz je, ze mi vubec nezabiraji a vypada to na dalsi bezesnou noc :-( jakmile si lehnu, bolest se zhorsi tak, ze sotva muzu dychat…neznate to nekdo? nevite, cim se tomu da ulevit? at hledam na internetu jak chci, nemuzu nic podobneho najit.
 diky

Reakce:

Kvasinka  29.05.14 16:23

Stalo se mi totez, z niceho nic prudke vyslehy ze zad az pod prso. Bezesne noci plne prudke bolesti. Nemohla jsem ani dychat. V praci a pomoci ibalginu jsem to v praci vzdy nejak rozhybala a v klidu to zas zaclo. Jenze asi po 3dnech jsem zaregistrovala pod prsem 3bolestive pupinky a 5.den uz jsem bezela na kozni s bolestivou vyrazkou, ze ktere se vyklubal pasovy opar. Na netu jsem pak nasla, ze to je typicly prubeh. A jestli jsou horsi bolesti od nervu nebo z vyrazky tezko rict. Pusobi obe najednou a je to fakt des. Snad mi leky zaberou co nejdriv.

Váš příspěvek