Zánět mozkových blan a otrava krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcel Mach  12.02.12 14:35
Zanet mozkovych blan a otrava krve

Dobry den, uz delsi dobu je mi porad zle, jako je nevolnost, pocit na zvraceni,motani hlavy,bolest u srdce,svalove krece..nekolikrat jsem skoncil na ambulanci kde jsem dostal apaurin a stale se to nelepsi.. Uz jsem byl u psychiatra,na vysetreni srdce (TTE a EKG) kde se nic nenaslo,a na neurologii a EEG..A zatim take nic..jedine co mam tak vycucavam z otevreneho zubu silne zapachajici tekutinu uz delsi dobu,a zubarka mi s tim nechce nic delat.. Chtel bych se tedy zeptat jestli ty priznaky mohou byt z toho zubu, treba jako je otrava krve nebo jak jsem cetl zanet mozkovych blan?a co mam delat nebo jak se mam nechat vysetrit, myslim jestli na neco prijdou testy krve nebo to EEG jestli mi zjisti zanet m. blan.. Dekuji za odpoved

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 13.02.12 12:31

a co vám řekl psychiatr? nepovídal vám něco o neurocirkulační astenii? měl by..to je totiž vaše diagnosa.

Marcel Mach  14.02.12 15:21

na psychiatrii jsem v poradku! Neurocirkulacni astenie?je? A pokud vim neni to odpoved na mou otazku

Marcel Mach  14.02.12 20:53

a jestli ano,jak se leci?

Marcel Mach  14.02.12 20:55

co to vlastne je a jak se to leci?

Dr.House
622 příspěvků 21.02.12 21:04

ano…to je to čím trpíte..neléčí se..je to jakýsi druh ,,hysterie,, ale né v tom smyslu. někde na internetu o tom je nějaký článek…

Snížek  06.03.12 14:23
Já doporučuju

pročistit celé tělo pořádnou enzymovou kůrou wobenzymem, aspoň měsíc to brát třikrát denně 7-8 pilulí, a hlavně si nechat udělat testy od doktora. Shánět informace na netu s takovými problémy mi přijde na hlavu padlý.

Tom696
98 příspěvků 06.03.12 22:47
Snížek

Shánět informace na netu s takovými problémy mi přijde na hlavu padlý.

Konečně přišel odborník, před kterým se hluboce skláním:-). A kdyby chtěl někdo zhubnout, tak nabídneš Herbalife? Anebo to s tím Wobenzymem půjde úplně samo. Nic proti Wobenzymu a Tvým obchodním ambicím, ale nabízet Wobenzim na tyto problémy je opravdu na hlavu padlý. Tom

Klára Tesařová  02.10.14 14:37
otrava krve

Dobry den moje babička má otravu krve ve velkem stavu odumřela ji noha co sa tím poradte prosím? :,( :,( :,( :,(

Karel12354687  02.10.14 15:22
Rada

Dobrý den, pokud máte jakékoliv problémy, tak mi napište e-mail, máme zkušenosti s 90% nemocí. Nezávazně napište a zeptejte se… chanyx@seznam.cz

Váš příspěvek