Zánět kyčelního nervu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacus27  13.07.13 17:44
zánět kyčelního nervu

Dobrý den,
z čeho může vzniknout zánět kyčelního nervu, když vím, že jsem neprochladla, nijak kyčel nenamáhala?
jak dlouho se to bude léčit a co na to pomáhá?

Docházím do tibetské kliniky Naran na Praze 6, kde mi dneska tuto diagnózu oznámili.

Předem děkuji za informace o léčbě zánětu kyčelního nervu.
Kateřina Vondrová

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 14.07.13 09:33
Dalibor7

Jen se chci zeptat, jak se ten zánět projevuje, co přesně Vás bolí?

kacus27  14.07.13 09:55

Levá kyčel, bolest vystřeluje do celé levé dolní končetiny. Nemohu na tom levém boku spát, hůře se i sedá, a vstává.
Bolí mě levá část toho na čem každý člověk sedí.

Dalibor7
213 příspěvků 14.07.13 19:29
Dalibor7

Vaše informace mě vedou k určitému konkrétnímu problému, ale ještě se zeptám. Kolik je Vám let?

kacus27  15.07.13 09:30

Je mi 27 let, bolest vystřeluje nárazovitě, brní mě, že se na nohu nemohu postavit.

Dalibor7
213 příspěvků 15.07.13 12:35

Takže ted jen záleží na tom, jestli mi uvěříte, nejsem doktor, ale takřka na jistotu odhaduji skříplí nerv, způsobený posunutou ploténkou L5S1,což je velmi častý zdravotní problém, mnoha lidí. Dokážu Vám i pomoct a to nejlépe osobně. Pomoc je v podstatě docela snadná, jen vědět, jak na to, jestli chcete, napište na sebe nějaký kontakt, já se ozvu a domluvíme se co dál.

Eva Crkalová  01.02.14 11:55
zánět kyčelního kloubu

Moje babička 88 let po několika operacích, kyčlí loni v květnu byla převezena na Bulovku nejdříve s podezřením na vředy žaludeční. Po týdnu byla propuštěna na víkend. Doma najednou dostala horečku a na nohu nedošlápla Okamžitě jsme jí odvezli na Bulovku kdy byla vyšetřena prohlašovali že není důvod aby nechodila. Po třech týdnech byla převezena na rehabilitace v Horních Počernicích kde strávila měsíc. Po měsíci říkali, že to už lepší nebude a byla propuštěna. Teprve po propuštění jsem viděla místo které jí bolí měla ho tak mírně zarudnuté a teplé, po mnohých návštěvách u lékaře prý je to zánět kyčelního kloubu. Začalo to květnu 2013 a stále nic, má velké bolesti a na noze čím dál horší flek. Teď v v místě toho fleku je boule která jako šupinatí. Brala 6 týdnu antibiotika a to bylo spíš stále stejné. Nic žádné změny.

Dalibor7
213 příspěvků 01.02.14 12:05
Dalibor7

Pokud má Babička zánět v kloubu, zkuste ji sehnat mast Finalgon, ale v lékárně ji neseženete, jediný člověk kterého znám a ten Vám ji prodá je p. Šlechta s Prahy, nebo ji koupíte skoro všude v zahraničí, mě ji vozí kamarád s Ukrajiny, tam je běžně v lékárnách.

Pavelec  15.05.14 15:45
Kacus27

Kacus27 Dobrý den moje přítelkyně má úplně stejný problém jako Vy vyzrála jste nějak nad tím zánětem? Přítelkyně s tím bojuje již 10 měsíců a nikdo ji neumí pomoct :-( můj email je pavelec@centrum.cz

Váš příspěvek