Zánět jícnu - dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika  14.02.10 14:16
zánět jícnu

Prosím o radu mám zánět jícnu v 2 až 3 stadiu léky moc nezbíraj je mi 34 let

Reakce:

alik46  16.03.10 14:58

asi tě nepotěším, já se s tím potýkám už tři roky, brala jsem spoustu léků, po čase přestanou působit, ráda bych se s tebou podělila o každou novinku, ,kterou získáš, já teď pátrám po bylinkách, odkud jsi Alena

Bábina
1450 příspěvků 26.11.10 20:31
Zánět jícnu

Na zánět jícnu lze užívat jen univerzální čaj proti zánětu.Budu hledat dál,jestli někdo z mých známých něco nebude vědět.Ale zatím si v bylinkářsví nechte udělat směs meduňky,třezalky a šalvěje po 3Og,heřmánku,máty a listu podbělu po 2Og .Čaj připravíte jako nálev .Podává se 3X denně před jídlem.Při velikých potížích je možné přidat lichořeřišnici a myrtu vonnou po 1Og.Pokud některá z vás prodělala jakoukoliv rakovinu musí vynechat třezalku.Pak jí nahraďte stejným množstvím lichořeřišnice­.Dietu Vám poradit nedovedu,nejsem dietolog,ale v každé větší lékárně můžete zakoupit sešitky s diatami na různá onemocnění.A Váš lékař,by Vám tuto informaci měl říci jako první.Budu ještě pátrat.Ale toto je opravdu fungující a univerzální čaj na záněty trávicího ústrojí.Přeji Vám oběma aby pomohl.Když něco zjistím ozvu se.

Bábina
1450 příspěvků 28.11.10 10:42
Nemoci jícnu

Pátrala jsem v moudrých knihách.Daly jste mi zabrat.A našla jsem u M.Treben ještě toto ,uvaří se čaj se slézu.1 lžíce na 1|4 litru vody ,do čaje se vmíchá ječná mouka na kaši a dává se teplý obklad na krk.Kaši namažete na plétenko(ne červenou barvu) dáte na krk a obalíte froťákem.Další obklad je možný z napařené přesličky.Na sítu napaříte přesličku nandáte opět na hadřík(zase pozor na červenou) a ve snesitelné teplotě přiložíte na krk a tentokrát igelit a ručník.Víc jsem pro vás nezjistila ani u známých.Může vás hřát alespoň vědomí,že vaše potíže nejsou běžné.Všechno co vím a co jsem našla jsem vám oběma napsala.Teď už mi zbývá popřát jen ,aby to pomohlo a hodně zdraví.P.S.Byliny na pití použít jen 1× na obklady lze 3X.

Věra 11 4  16.12.13 14:08

Pomůže kysané domácí zelí. Každý den sníst hrníček zelí i s vodou. Uleví se a léčí. :andel:

Jana Kubešová  29.12.14 14:11
Jicen

Přečetla jsem si povídáni o jicnu a jsem rada, že se zminujete i bylinkách, mám potíže už 15 let..stale kašel a páleni v jícnu..celou dobu se léčím na astmá a teprve letos v říjnu mě lékařka poslala na gastro..tak že mám 2 cm otevřený žaludek a zánět jicnu..dostala jsem léky..Helides a kinito..jsem po nich nadmutá a páleni neustalo. Dnešnim dnem mám nové…Lanzul. Vyzkoušim bilinky,.. :D

chorche666  16.02.16 13:26

Bábino, hlavně ne mátu! Mentol dráždí sliznice i žaludek…

Maria Valentova  29.02.16 19:10
Reflux jicnu

I ja mam refluxni onemocneni jicnu,4 mesice lecba na kasel, spatne se mi polykalo, bolest na hrudi, az na gastroskopii objevilireflux jicnu, leky eMANERA RANO A VECER PO 1 TABLETCE, PO MESICI ZADNA ULEVA, BRICHO ME BOLI PORAD, OBCASNA ULEVA KDYZ SI LEHNU, POMOHLI BY NEJAKE BYLINKY NEBO MATE JINE ZKUSENOSTI, DEKUJI mARIA

Váš příspěvek