Zalehlo a hučení v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaelamus  15.01.13 10:47
zalehlo a hučení v uších

Dorbý den, už tak rok mám potíže se zaléháním v uších, pak mi tam hučí a mám tam velký tlak, stává se mi to normálně a i když mám rýmu, ale při rýmě je to dvakrát tak horší. Od mala mi píská v uších je to i normálně šílený natož pak když mám zalehlé uši, je to k zbláznění. Prosím o radu??Děkuji Míša

Reakce:

Janatov  18.02.13 07:30
hučení v uších

Dobrý den, těmito nepříjemnými potížemi trpím také už přes dvacet let, prošla jsem několikrát různými vyšetřeními a údajně mám zúženou eustachovu trubici ( velmi často jsem tpěla na záněty dutin, tak nevím jestli to nezačalo od toho ). Nic na to nepomáhá, ale nedávno jsem viděla dokument o odstraňování těchto potíží laserem, možná by to stálo za vyzkoušení. Míla

Dalibor7
213 příspěvků 18.02.13 18:10
Uši

Nemáte náhodou potížes krční páteří?

Kozák Miroslav  16.11.16 22:00
Zalehlé ucho

Dobrý den již třetí den mám zalehlé obě uši důsledkem exploze prasklé vzduchové hadice u stříkací pistole. navštívil jse druhý den lékaře. který mi předepsal CAVINTON FORTE. BETAHISTIN-RATIOPHHARM 16mg a AUGMENTIN 1g Na kontrolu mám jít za týden. ale žadné zlepšení necítím tak se chci optat a poprosit Vás o radu jak dlouho trvá takové léčení a nebo jiný způsob léčby děkuji za odpověd Míra

Kozák Miroslav  20.11.16 12:34
@Kozák Miroslav píše:
Dobrý den již třetí den mám zalehlé obě uši důsledkem exploze prasklé vzduchové hadice u stříkací pistole. navštívil jse druhý den lékaře. který mi předepsal CAVINTON FORTE. BETAHISTIN-RATIOPHHARM 16mg a AUGMENTIN 1g Na kontrolu mám jít za týden. ale žadné zlepšení necítím tak se chci optat a poprosit Vás o radu jak dlouho trvá takové léčení a nebo jiný způsob léčby děkuji za odpověd Míra
 Váš příspěvek