Zahlenění u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaDave
4 příspěvky 26.12.12 15:59
Zahleneni u deti

Dobry den, muzete mi prosim poradit? Mam 3,5 letou holcicku s deficitem alfa 1 antitrypsinu. Prakticky cely podzim a zimu ji trapi nejake nachlazeni. Problem je v tom, ze ma ihned hustou rymu a k tomu kasel, nejdrive suchy a pak vlhky. Porad dokola. Vubec uz nevim co s tim. Vzdycky si od mudr donesu Pamycon, Stoptusin a pak Mucosolvan. Pak davam do nosiku morskou vodu. Celkove je ale porad hodne zahlenena, hnedo-zelena ryma a vlhky kasel.Diky za jakykoliv nazor, pomoc.

Reakce:

alicekrumpi
3 příspěvky 05.02.13 16:04
bylinný sirup

Zdravím, co takhle zkusit multibylinný sirup stopkašel? Je na oba druhy kašle, pomáhá i při bolestech v krku, zahlenění…díky bylinkám rychle působí, mám ho vyzkoušený na svém synovi - 3.roky a nedám na něj dopustit, chuťově je výborný a je přírodní.

LuckaDave
4 příspěvky 05.02.13 17:32
Zahleneni u deti

Myslite sirup STOPKASEL od DR. Weisse?

alicekrumpi
3 příspěvky 25.02.13 15:15
stopkašel

Ano myslím přesně ten, jak už jsem psala, synovi chutná a zabírá, obsahuje bylinky jako je jitrocel, protizánětlivou boswelii apod. můžu opravdu doporučit.

Syllva  18.09.13 14:58
Stopkašel

Také mám dobrou zkušenost se sirupem Stopkašel, bereme ho celá rodina, hned když začnou nějaké projevy nachlazení, bolest v krku, pokašlávání, únava, nebo zahleněný krk, Stopkašel vždy spolehlivě zabere a vyléčí nás, zabírá totiž i proti zánětu

Danniella  18.05.14 20:19
StopKašel

I když běžně do takových diskuzí nepíšu, musím také pochválit tento sirup, pomáhá mi řešit problémy jako kašel, zahlenění, bolest v krku u mého syna, který je diabetik a proto nemůže kde co, jsem velmi ráda za tento přírodní bylinkový produkt, který mu i chutná a nemusím se po užití obávat žádných dalších zdravotních komplikací

Truksa
7 příspěvků 19.10.16 23:19
Truksa

Pokud ma nekdo zajem, delam domaci prirodni sirupy bez pridavku chemie, pro deti i dospele. Funguji a chutove jsou velmi dobre. :mavam:

Váš příspěvek