Zahlenění krku,doprovázené mírnou rýmou a svěděním ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agamagama  07.02.14 10:05

Dobrý den, již dlouhodobě mě trápí zahlenění v krku, doprovázené občasným svěděním v uchu a mírnou rýmou. Hleny se mi vždy usadí za pravou mandlí a mezi nosohltanem, velmi obtížně se polikají a vykašlávají. Ucho mě svědí ale na levé straně. Několikrát deně kloktám vincentku, teplou ji polikám po doušcích, vyzkoušela jsem mnoho sirupu na odhlenění, ale nic nepomáhá. Potřabovala bych poradit, zda mám raději vyhledat pomoc lékaře, nebo si můžu sama pomoci jinou léčbou? Děkuji.

Reakce:

Agamagama  07.02.14 10:46

Těch bylinek mám za sebou už také mnoho. Jak od plícních čajů, tak po ty uklidňující, takže velmi děkuji za radu, ale bez úspěchu. :(

Agamagama  07.02.14 10:48

Nekouřím, nepiju, úplně jsem vynechala cukr, max do čaje med, mléčné výrobky už také nejim.

Veronika Domanska  07.02.14 13:22

Jednak změnit jídelníček (omezit cukry, mléčné výrobky - zahleňují), zkoušet inhalace a všechno se snažit vysmrkat. Když se chci pořádně vysmrkat, stříknu si občas Nasic - má šetrné složení a krásně protáhne. Nesmí se samozřejmě užívat déle než týden.

malovanápísnička
2 příspěvky 13.06.16 00:14

Dnes sem narazila na vaši diskuzi a jsem na tom dost podobně už skoro dva roky. Začlo to šimráním v uchu a pak se přidaly hleny. Většinou nejdou vykašlat ani spolknout ani nic nevysmrkám. jen mi hrozně překážejí v krku a nebo sedí na konci horního patra. Často jsou strašně slané a mám bolavo v celé puse. už sem podstoupila všechna možná vyšetření a nic. Byla sm na ORL, tak mi odoperovali zbytnělou sliznici v nosohltanu, na gastru mám všechna vyšetření i měření 24 hodin PH v zažív. traktu. Alergologické vyšetření i CT dutin. Magnetickou rezonanci mozku i vyšetření sono břicha. Nikde nic, ovšem problémy s celodenním zahleněním, stékáním do krku a při tom sucha v ústech mám stále. Vypila sem spousty čajů, užívala chlorelu, probiotika, imunitabs a spoustu vitamínů, nepiji mléko, vyřadila sem z jídelníčku cukr a mouku, pila jablečný ocet a také bez úspěchu. Ráno snídám kyselé jablko a trochu se mi uleví, ale na chvilku a pak jde všechno zase znovu.Jsem se svým chrchláním protivná sama sobě, natož pak určitě okolí. Poradí někdo? Moc mě to trápí, ale pomoc mi nikdo nedokáže.

Truksa
7 příspěvků 19.10.16 23:23
zahleneni

Pokud mate zajem, napiste mi, timto se dlouho zabyvam, a jsou to sirupy a funguji na odhleneni, rymu atd i jako prevence.Vse ciste bylinne bez chemie.

Váš příspěvek