Zablokovaná páteř a bolest na hrudi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lidu87
1 příspěvek 06.06.12 19:50
zablokovaná páteř a bolest na hrudi

Dobrý den máte někdo zkušenost zablokovali se my záda jako krční páteř a až doku pod lopatky tedy hrudník, od té doby mě bolí i ze předu na hrudníku je to možné. připadám si jako když na mě sedí slon celástařená může to být od páteře nebo mám něco s plícemi, jsem odnaučený kuřák cca 10 dní.předem moc děkuji

Reakce:

Dalibor6
19 příspěvků 27.07.12 11:37
Dalibor

Jde o to, že máte skříplí nerv mezi lopatkami, není to nic neobviklého a jde to velmi snadno řešit, pokud vás o tom zajímá víc, napište mi do mé soukromé schránky, pomůžu vám.

marwen67  06.12.12 20:43
bolest ramenou

Dobrý den, prosím o radu jak si pomoci od bolestí ramen… mám celkem fyzicky náročnou práci, takže na kdejaké zatížení jsem zvyklý, přesto mi jednoho rána nešlo lehce hýbat lev. ramenem, cca14 dní tomu, dodnes mám problém a cokoli zvedám tak s urputnou bolestí, jako by zánět nebo něco podobného.,píchá to občas i v klidu a zvednou volně ruku nejde bez pocitu bolesti..nejde ležet ani na něm..
s pravým ramenem mám zase to, že jakoby nějak nerv byl podrážděný prochází to celou rukou až to končí mravenčením v prstech a bolestí zápěstí, které mám po úraze před 15 lety. dá se nějak poradit, abych nemusel absolvovat několika hodinové vyšetření ne-li denní u doktorů… díky moc.,

chrustik2
1 příspěvek 19.01.14 13:25
bolest patere aj hrudnika

Neviem či tu ešte niekto chodi su tu dost stare prispevky..mam podobny problem…najprv mi to začalo krčnou chrbticou teraz ma boli aj hrudna a ide to pasovite cez cely hrudnik..bolest plus taky okoby tlak…tym padom sa necitim ani najlepšie…riešil ste tu niekto niečo podobne?? a podarilo sa vam toho zbavit?? dakujem za odpoved…chroma­barbora@gmail­.com

dolinex  20.09.14 12:48
bolest zad a hrudniku

Dobrý den, mám velke bolesti zad a ta bolest mi střily až do hrudi někdy mně boli jen jedna strana a někdy obe dvě a také někdy to cítim i u srdce tu bolest mám stoho divne pocity mužete mi prosím poradit abych se zbavyl te bolesti. dekuji

Fanda 26  22.12.14 11:24
Bolest hrudi

Dobrý den
už asi 3 měsíce mě bolí na levé straně na hrudi. Přijde mi to že i u lopatky. Bolí to při hlubokém nádechu občas při nějákém pohyby. Byl jsem na rengenu plic, kliční kosti, krční páteře. Ekg a odběry krve. Vše je v pořádku. Delší dobu mám zvýšenou teplotu, ale je možné že to je od něčeho jiného. Už si nevím rady. Děkuji

Čertice19  25.08.15 19:33
Záda

@Dalibor6 Dobrý den mam velke bolesti mezi lopatkami a na hrudniku mohl by jste mi prosim nejak pomoci dekuji

Zuzka.Bor  04.11.16 19:32
Bolest u srdce

Dobry den
Pane Dalibore, moc prosim napiste mi **
Bolesti u srdce a levé rameno..
Uz si fakt nevim rady :(
 Dekuji

Edit admin - osobní údaje

Váš příspěvek