Lék Xanax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klara machačova  09.05.10 09:46
xanax

Ahojky..mate nekdo skušenosti s lekem xanax?je to navykove?

Reakce:

1Dana  28.05.10 14:14

Ahoj, mám zkušenost s tímto lékem, a podle doktora je bohužel návykový…

klara machačova  28.05.10 18:45

mužus e zeptat jak dlouho ste ho brala?ja ho beru mesic a ted mi ho vysadila doktroka..a dala mi nake antidepresivum na bazi rostlin ale nechci to brat..enchci do sebe cpat zbytečne prašky…

omnia  01.07.13 04:15
Kombinace léků

Mohu kombinovat Xanax, Prothiaden, Stilnox a APO-Zolpidem? Děkuji za odpověď.

Iška 1311
97 příspěvků 03.07.14 12:02

Xanax, stilnox, zolpidem- není to chemicky totéž?

Libation
1 příspěvek 02.09.14 07:19
Vedle jak ta jedle

Lék Xanax obsahuje účinnou látku Alprazolam, zaujímá zvláštní místo mezi benzodiazepiny, protože kromě spolehlivého anxiolytického účinku při generalizované úzkosti, působí i na obsese a fobie, ve vysokých dávkách i na deprese. Je návykový, ale podle mého lékaře se dobře dá užívat i půl až tři čtvrtě roku 3×1mg s následným pohodlným postupným vysazením. V Česku se vyrábí pod názvem Neurol. Zolpidem (Stilnox, Hypnogen aj) má molekulu odlišnou a riziko závislosti je mnohem menší. :lol: Pokud to nepřeženete. Uvařte si Mučenku (Passiflora incarnata) a vyjde to na stejno. Nebo na noc panáka rozlévaných magistraliter připravovaných kozlíkových kapek. funguje to perfektně. Až na ten lihový roztok - zase chlast :)

Lucrezia
338 příspěvků 09.09.14 22:22
@omnia píše:
Mohu kombinovat Xanax, Prothiaden, Stilnox a APO-Zolpidem? Děkuji za odpověď.

Proč to chceš kombinovat?
Zolpidem a Stilnox je totéž, patří mezi Z-hypnotika, a jsou o něco méně návykové, než Alprazolam (Xanax, Neurol…), jak píše Libation výše.
Prothiaden je tricyklické AD, je to starší typ AD, může mít jako vedlejší účinek ospalost.
Ale uvažuji nad tím, proč chceš kombinovat takový koktejl léků na spaní.

Váš příspěvek