Vzteklina a nákaza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davidrichter
1 příspěvek 02.03.12 15:02
Vzteklina

Asi je to banalita, ale nedá mi to spát. Mám 8 let dvě kočky, jediné cizí zvíře se kterým přišly do styku byl pes rodinných příbuzných, malé plemeno, které žije převážně v domě. Kočky jsou panelákové, venku byly tak 3× nebo 4×. Asi před třemi dny mě jedna z nich ošklivě pokousala do paže, přes noc mi ruka dost zarudla a napuchla, včera a dnes už jsem po celý den takový unavený. Asi je to kravina a já si pravděpodobně jako obvykle zase jen namlouvám to nejhorší, ale nemohl bych být opravdu nakažen vzteklinou? Za každé ujištění, že ne děkuji ;)

Reakce:

Tom696
98 příspěvků 02.03.12 18:47
davidrichter

Ahoj, mám velikého psa. Přichází do styku tak v průměru s deseti psy denně. Hrajeme velmi často rozumné bojové hry. Ruce mám pořád samou oděrku. Už to trvá čtyři roky a vzteklina nikde. Tak si tu pravděpodobnost dopočítej u sebe:-). Hezký večer Tom btw, ale asi bych to slušně vydezinfikoval, kvůli zbytečnému zánětu.

Bordik  03.03.12 14:17
Vzteklina ne

Ahoj. Spíš je dobré si tu ránu vydesinfikovat. Nejlépe vždy hned po pokousání. Teď se tam určitě utvořil zánět. Takže ránu vyčistit.

richterdavid  04.03.12 22:35

Měli jste pravdu, vytlačil jsem si z toho dost bílýho humusu…

Váš příspěvek