Vztah s člověkem s maniodepresivní psychózou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

páca  05.11.11 13:10
Vztah

Dobrý den poznala sem kluka který se léčí mániodepresí prímo BIPOLARNI AFEKTIVNI PORUCHU je takový člověk pro mě a mého syna nebezpečný?Já ho miluji a chtěla bych s ním i miminko,není jeho nemoc dědičná?Děkuji za odpověď :cry:

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 06.11.11 12:04

To máte blbé..člověk s cyklofrenií je dost náladový a nestálej člověk…nevím jak přesně na tom dotýčný je, jestli má jeho ataky formu 4 fází do roka nebo za den…každopádně v každé se schovává kouzlo sebevraždy. jelikož se během ataků protínají manie s depresí, promiskuita se stresem atd atd…

takže na vašem místě bych zvážil co to vůbec slovo milovat znamená, nebot je to člověk který tutově neumí prožívat radost - a pokud ano, je to přetvářka. doporučuji si přečíst někde na netu přesné věci o této chorobě.

petulinkabambulka
18 příspěvků 06.11.11 12:28

pane House doufám že mi přijdete poradit do spastického tračníku :) díky

páca  06.11.11 13:11
Šance

Děkuji Vám.Já jen vím že teď má jen deprese.mánii už dlouho neměl.Když má depresi tak nechce moc komunikovat a je unavený a leží.Než by ublížil mě tak to radši sám sobě.Mám strach že když ho opustím že si sáhne po životě.Nedá se to nějak léčit.vždyť i takový člověk má právo na partnerský život.

Dr.House
622 příspěvků 08.11.11 12:59

jasně..dá se to léčit..at bere dál pilulky…nic víc v tom nevidim…musíte vědět vy co chcee a co jste ochotna vše snést v životě…přece po mě nechtete abych vám tu radil jak se máte ve vzthu chovat nebo jestli s ním máte být či ne…to musíte vědět vy!

Váš příspěvek