Neuroastenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jeskynka  27.01.11 08:07
vysvětlení nemoci neuroasteniev

Nemoc neuroastenie,jak vzniká,příčiny,prog­nosa-

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 27.01.11 10:32
vysvětlení nemoci

Vysvětlit to neumím,ale pošlu Vám sem doktora.Jinak hledejte na této stránce nahoře nápis nemoci,atam snad něco najdete.

Bábina
1450 příspěvků 27.01.11 20:57
co je to za nemoc

Doktor se neozval,ale v chytrých knihách alternativní léčby jsem našla že je to nervová vyčerpanost.Lidsky řečeno nervové zhroucení.Na to je dobré pít tuto směs.1|2kg hnědého cukru a 1l tmavého vícestupňového piva smícháme až se cukr rozpustí.Každou hodinu vypijeme 125ml.Už po několika dnech je zaručený úspěch.Pokud si alkohol nemůžete dovolit,napište a já Vám napíšu bylinkový čaj,ale léčba bude pomalejší.Když z pivní léčbou začnete zítra a ukončíte jí v neděli,měla by jste být už fit.A odpočívat a hlavně,žádná dramata a stres po dobu léčby.

jeskynka  28.01.11 00:18
neuroasthenie

děkuji za váš zájem mi vyjít vstřít s mou nemocí a dopatrat se vlastně původu mého onemocnění.Ještě jednou děkuji a byla bych moc vděčná za seriozní odpovědˇ fundovaneho odborníka. jeskynka

Bábina
1450 příspěvků 28.01.11 11:23
co je to

Není zač děkovat,ale já Vám mohu pomoci poze jako praktik alternativní medicíny.Fundovaný odborní byl ten,co Vám diagnozu uřčil.A jeho lékařská odpověd na všechny vaše dotazy patří do jeho povinnosti.Bylo by proto dobré obrátit se na Vašeho lékaře,nebo na specializované stránky.Kde radí lékaři.

Dr.House
622 příspěvků 03.02.11 14:49

zdravim unavený syndrom - pokud vám ho vás lékař zdiagnostikoval, měl vám říct co vše to obnáší a jaká je prognosa…nic méně, už ste tu…takže

abyste mi porozuměla, tak neuroastenie je psychická porucha, která má problém s adaptací na vše možné…vzniká nákým dávným problémem - konfliktem, nevyjasněnou záhadou..atd…
tudíž vás neurazim, když vás nazvu nervozním člověkem…neurazim - já vám to říct můžu..já na to mám diplom..
prognosa je nejasná..jelikož je to choroba, která postihuje celé tělo - moc toho na to neplatí…takže totální léčba a výsledek není 100% …léčba vás čeká polykání lentilek z krabičky antidepresiv a imunosupresiv…poku máte bolesti, jako že určitě ano..tak doporučuji nějaká analgetika..např. algifen …pokud je to vše,tak přeji dobrou chuť a zbytek vašeho unaveného života… PS: A BÁBINA TO MYSLELA DOBŘE, NECHTE SI PORADIT I OD NÍ…

Bábina
1450 příspěvků 03.02.11 15:39
neurastenie

Tak to není nervové zhroucení z něčeho?Je fakt že alternativa tenhle výraz nemá.Tak jsem si to odvodila.A pokud zadavatelka bude mít zájem o mojí pomoc,jsem ochotná ji poskytnout.Ale byla bych radeji,aby si to lidé,kteří vstupují na tyto stránky ,vyříkali se svým ošetřujícím doktorem a nebo si zadali do vyhledavače stránky pro odborníky.Doktore dík za pomoc.

Dr.House
622 příspěvků 04.02.11 11:04

mě je to v podstatě fuk…paní měla dotaz, hledala radu a pomoc…snad jsem jí to vysvětlil…ale pivo s cukrem je zajímavá terapie…

Bábina
1450 příspěvků 04.02.11 12:01
neurastenie

Nevěříte?Zkuste to až budete na nerv z lidí jako já.Je to babský recept ale fakt funguje. :-)

Váš příspěvek