Vysoký krevní tlak po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helin1958
2 příspěvky 28.03.11 18:18
Vysoký krevní tlak

Liečim sa na vysoký krv. tlak. Po milovaní sa mi neuveritelne zvýšil /ešte po hodine mi na pohotovosti namerali 190/100/
Začala som dávivo kašlať, pretože sa mi v plúcach hromadila nejaká tekutina, bolo jej vačšie množstvo, a preto som u vyplúvala do papier. vreckoviek. Pri výdychu mi doslova v plúcach chrčalo a bublotalo, dusilo ma.Tekutina mala nepríjemnú slanú chuť a bola ružovej farby. RTG plúc, ako aj výšetrenia krvi boli údajne v poriadku. Vlastne som ani nedostala vysvetlenie, o čo mohlo ísť.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 28.03.11 18:34

Po milování a zvýšený tlak??…hrome…že mě to hned nenapadlo…sex může zabíjet..víte čím lidské tělo prochází během sexu?…tlak v očích..zužují se tepny,stoupá teplota a frekvence srdce KREVNÍ TLAK LETÍ NAHORU,dýchání se zrychlí a je povrchní,mozek vysílá výboje elektrických impulzů odnikud nikam a z každé žlázy prýští sekrety a svaly tuhnou jako byste zdvihala trojnásobek váhy svého těla…to všechno vám měli oběvit po tom milování, u kterého je opravdu normálně že máte tlak 190/100.....potom byste zde mohla uvést že vám srdce střílelo - to se dá vysvětlit bud že ste silně zamilovaná a nebo je to opět normální jako při fyzické námaze a právě sex je na to skvělej - OXYTOCIN, DOPOAMIN A ADRENALIN…JE Z TOHO VIŇTE..TO ONI ZA TO MŮŽOU, TYHLE 3 HORMONY…

Helin1958
2 příspěvky 02.04.11 19:41

Pane doktore, děkuji za vysvětlení, co se s lidským tělem děje počas sexu… …ale doufala jsem spíš, že mi vysvětlíte,co znamenala ta slaná narúžovélá tekutina v plicích, kterou jsem vykašlávala, jak se tam dostala.

Dr.House
622 příspěvků 03.04.11 11:46

ooo ano, hlen… je úplně normální reakce na to, že trpíte nákou nemocí průdušek…jestli jste kuřačka ( nemyslím ted sexuální) tak je to od toho, potom jestli máte astma, nebo chronickou bronchitidu..na­růžovělý hlen, je vážně normální věc..tak jako vysoký tlak během sexu…

vocier
25 příspěvků 16.05.11 19:49

Tak se zkus nemilovat a nebudeš mít vysoký krevní tlak :)

vocier
25 příspěvků 16.05.11 19:58

Dr. House: Snad dopamin, ne?

Dr.House
622 příspěvků 17.05.11 18:09

co s dopaminem?

vocier
25 příspěvků 18.05.11 14:33

No, 28.03.11 18:34 jste napsal „dopoamin“.

Dr.House
622 příspěvků 18.05.11 15:51

jo, bezva postřeh, přemáčkl jsem se…chcete bombon?

vocier
25 příspěvků 18.05.11 16:48

Nechcu, mě moc nechutnají :)

KuboH  10.10.14 15:08
znizeny tep

Zdravim mam podobny problem ale neliecim sa na vysoky tlak, chcem sa ale spytat ze pri masturbacii alebo sexu sa mi znizi tep srdca/bojim sa aby mi neprestalo buchat :( / a zvysi krvny tlak, tiez je to normalne? dakujem.

KuboH  10.10.14 15:14
@KuboH píše:
Zdravim mam podobny problem ale neliecim sa na vysoky tlak, chcem sa ale spytat ze pri masturbacii alebo sexu sa mi znizi tep srdca a busenie mam tiez/bojim sa aby mi neprestalo buchat :( / a zvysi krvny tlak, tiez je to normalne? dakujem.
 Váš příspěvek