Vyrážka - uprostřed dlaní,po měsíci na genitálii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

David Dawe
1 příspěvek 25.03.14 15:47
vyrážka - uprostřed dlaní,po měsíci na genitálii

Zdravím Vás a žádám o radu. Cca před rokem (po 3.měsíční práci jako číšník) se mi na obou dlaních objevila vyrážka. Je na každé dlani uprostřed asi 3-4cm v průměru. Vyrážka na dlaích nemokvá. Je suchá. Přibližně na 2až4dny během každého měsíce se to vždy lehce zhorší. Poté opět ústup. Kožní lékařka mi do dnes nedokázala říci příčinu a co je to vůbec za druh vyrážky. Momentálně řeším ale horší problém. Asi před dvěma měsíci se objevily světlé, asi 1cm v průměru velké skvrnky na penisu. Počáteční fáze je změna pigmentu na postiž. místech. Jsou hodně světlé oproti okolní pokožce. Po dalším měsíci už to jsou flíčky 3!!! Další fáze je, že začínají svědit, lehce rudnout, nemokvají ale jsou spíše suché. S druhým problémem jsem se ještě neodvážil k lékařce zajít a začínám mít poměrně velké obavy.!!! :? Prosím o radu.
P. S. Napadají mě tři příčiny.:

1. Vyrážka na penisu se objevila asi měsíc po pohlavním styku s jednou nejmenouvanou slečnou. Ale podle mého zjištění je naprosto vpořádku.
  2. Napadá mě přenos ze záchodového prkénka v práci. (fabrika-cca 400lidí)
  3. Přenos právě z mých dlaní…???

Nikdy jsem nebyl na nic alergický. Je mi 24let, aktivně sportuji. Ještě jednou prosím o pomoc. Díky moc

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek