Vykašlávání - bílé kousky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marie  07.01.10 22:03
Vykašlávání bílých kuliček

V poslední době se mi párkrát stalo, že se mi povedlo vykašlat malé bílé zapáchajíci kuličky. O co se může jednat?

Reakce:

AKNEL  22.01.10 13:26
vYKAŠLÁVÁNÍ BÍLÝCH KULIČEK

ASI TO NENÍ NIC VÁŽNÉHO JÁ MĚLA TAKY TAKOVÝ PROBLÉM.SAMO TO ODEZNĚLO.AKORÁT JSEM ALERGIK TAK MOŽNÁ TO SOUVISÍ Z ALERGIÍ.

Michaela  22.01.10 20:05

Tuto zkušenost mám také a dle mého se jedná o uvolněný hnis, protože mě toto potkává vždy tak 3 dny poté, co mě přestane bolet v krku či nosohltanu. Mám tento problém zhruba 15 let několikrát do roka, ale podle lékaře jsem naprosto fit, tak tomu nepřikládám žádnou váhu. Ale je to jen můj názor.

Ivanka  07.02.10 17:47

Ja jsem mnela stejny problem jako dite, v mem pripade jsem sama videla , ze se ty kousky tvorily v mandlich , nechala jsem si je vytrhnout a od te doby je klid.

kate  04.03.10 14:50

jedná se zřejmě o hnis-občas se to stává…

babi.nadka
7 příspěvků 16.01.11 16:18

Myslím že to jsou hnisavé čepy na mandlích.

Baroda  27.10.11 17:31
Vykašlávání.

Dobrý den. Kdysi, v dětství, se mi dělali za zanícenými mandlemi takové zapáchající bílé kousky asi ze zbytků potravy. Někdy jsem je vykašlala, někdy jsem je vyškrábla prstem. Nechte si prohlédnout ústní dutinu a nezapomeňte na ORL.

Sybilla
11 příspěvků 30.10.11 09:12
vykašlávanie bielych guličiek

To poukazuje na premnoženú kvasinku Candida albicans v tráviacom trakte. Tu neostáva nič iné iba zrovnať candidu do normálu protikvasinkovou dietou.

Váš příspěvek