Nazelenalý průjem s teplotou.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela51  19.07.11 18:47
Vleklý, nazelenalý průjem s teplotou.

Jak se nejlépe zavodnit a dodat tělu minerály,při vleklém průjmu.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 19.07.11 20:41

co třeba živočišné uhlí? je bez receptu…a mají ho snad v každé lékarně..pokud jste líná tak by bylo fajn se přemluvit aspon na banány a občasné vody s minerály…

Marcela51  23.07.11 13:08

Díky za rady,ale ty všechny už selhaly,včetně Endiaronu a přísné diety.Nejsem naivka,která hned brečí,ten problém už trvá 7dní.Díky jiným radám začíná zabírat/opět rada z netu/iontový nápoj,ale ne z lékárny,ale namíchaný doma.

LiborB
24 příspěvků 24.07.11 22:16

Dobrý večer Marcelo,
nejdříve bych se snažil přijít na příčinu průjmu. O tom se zde nezmiňujete. Pravdou je, že v současné době řada klientů (věnuji se alternativní medicíně) osciluje mezi zácpou, průjmem a kozími bobky a navíc to tlačení v řadě případů bolí. Nevím, je-li to i Váš případ.

Každopádně na správné trávení má vliv řada věcí. První z nich je chemie v jídle. Sežeňte si jídlo pěstované bez chemických prostředků. Mluvím o zelenině a ovoci vypěstované nejlépe tady v ČR. To Vám zároveň vyřeší potíže s plasty obsaženými v jídle. Na toto téma doporučuji shlédnout film Oceány plastu.

Pozitivní přístup přeskočím, to už jste určitě udělala, že ano? Pokud ne, doporučuji film Tajemství od Rhonda Byrne. Další, co ovlivňuje správnou funkci organismu - nejen trávení, ale vše, co se v organismu děje - je pobyt v geopatogenní zóně, stojatém mikrovlnném poli nebo pobyt v poli temné energie (fyzikálně-astronomický termín) s porušenou informační složkou.

Jo a na co jsem skoro zapoměl jsou laktobacily. U většiny se píše jednu tabletu denně a podobně, ale mně se osvědčilo 3× denně po jídle 4-6 tablet. Při současné stravě nám totiž laktobacilů docela dost chybí.

Snad Vám pár těchto informací pomůže
Držím palce Zdraví Libor

Loss  15.08.11 18:18
nemoc

dobry den mam prujem , bolest břicha a zvracim prosim pomozte mi už to trvá 9 hodin prosim pomozte mi

Dr.House
622 příspěvků 22.08.11 20:23

páni, nechcete si na to zavolat rychlou lékařskou?
vem te si endiaron a pokud nemáte, uvařte si rýži nebo si dejte mrkev…či suché jídlo jako rohlík atd…

Váš příspěvek