Zvětšené uzliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milan 123  12.04.10 18:26
Uzliny

Dobry den chci se zeptat, pred par dny se mi udelala boule za uchem a trochu me to i boli …chci se jen zeptat jake to ma priznaky jestli se mi muze neco stat nebo jestli muzu byt bezdetnej atd …dekuji za odpoved …

Reakce:

misa16  14.04.10 20:28

Ahoj Milane,
může to být cokoliv - i obyčejné nachlazení. Pokud si pamatuji, příušnice jsou s teplotami a silně zduřenými uzlinami, které na pohmat dost bolí - to by pak mohlo hrozit, že byste nemusel být plodný. Vyčkejte 2 - 3 dny a pokud to neodezní nebo pokud se přidá teplota, raději navštivte lékaře. Pro jistotu. Míša

Bábina
1450 příspěvků 18.04.10 11:52
uzliny

Nevím,zda pan Milan začal tuto diskuzi je už fit,ale souhlasím s paní Míšou,že cesta k lékaři je to nejrozumnější,co můžete udělat.Opravdu to může být cokoliv ,od příušnic,tukový nádorek,nebo kamínek v uzlině až k nemocem na které raději namyslet.A pokud lékař řekne vyříznout,tak pryč s tím a co nejdříve.Všem přeji hodně zdraví a hezký den. 8-)

Anonymní  09.09.10 10:10
Imunita

tělo se někdy musí vyčistit, já mívám otekliny, když popíjím..pomáhají mi pak bylinkové čaje a vitamíny (beru céčko s postupným uvolňováním)

Bábina
1450 příspěvků 09.09.10 10:34
Uzliny

Možná máte pravdu,a jiné vitamíny než s postupným uvolňováním už snad nedělá nikdo.Ale já bych byla pro návštěvu lékaře.Možná máte pravdu,možná je to taky jen městnání lynfy,ale já mám raději jistotu že to není něco horšího.Až když se přesvětčím,že ne,pak teprve radím další.Protože vytamínová kůra by už nemusela pomoci.

Příspěvek upraven 08.01.11 v 15:55

geny  26.11.10 15:30

Vitamín s tvrdým Y ja se picnu :potlesk:

Bábina
1450 příspěvků 26.11.10 15:35
Omlouvám se

Omlouvám se za překlep.Doufám,že to vaše picnutí bylo myšleno obrazně.Tak dokonalého člověka,který se nikdy na klávesnici nepřeklepl by byla děsná škoda.Ostatním se omlouvám za překlep.Hlavně,že rada je dobře.

Václav36  23.04.12 10:32

Dobrý den, už je to 12tý den od doby co jsem lehce natekl v oblasti pod pravým lalůčkem(díky příušnicím).Stále zde cítím tvrdší(malý) otok a mám strach zda vůbec splaskne.děkuji za odpověď

Anonymní  23.04.12 11:00

Dobrý den, a co nateklé uzliny na krku?Z čeho to může být nevíte někdo?

Bábina
1450 příspěvků 23.04.12 12:28

Může to být infekce,zánět,ka­mínek,ale také rakovina.Uzliny jsou vlastně jakési čističe lynfy,která je součástí krve,proto je nutné nasadit čaj na čištění krve,vystačíte si s kopřivou 3× denně po dobu 3 týdnů.A obkladem z březového listu.Tem mírně napaříte na situ aby listy byly měkké teplé, dáte na hadřík a převážete ,igelit a připevnit,tak aby to drželo,Obklady stačí na noc.To je pro Václava 36.Pro Amonyma,nechte si udělat lékařské vyšetření.Mohlo by jít o zrádné onemocnění.Pokud krev a sono bude nega,nůžete postupovat,jak je již uvedeno.Bylo by dobré do stravy dostat co nejvíce vitamínů a zinek.Ale vitamíny pouze přírodní,protože plnidla z potravinových doplňků opět znečišťují krev.Zinek obsahují třeba,dýňová semena.

Anonymní  23.04.12 16:52

No já je právě mám zvětšené,ale na jedné straně krku mám malou bulku, a bojím se ,z čeho to může být,protože se to udělalo z ničeho nic,ale zase je pravda,že jsem si do toho krku pořád rýpala,tak jestli jsem si to nějak nepodráždila,že by mi natekly z toho..

Bábina
1450 příspěvků 23.04.12 17:51

To Vám nemohu zodpovědně říct,protože Váš problém nevidím.Ale ,každá zvětšená uzlina signalizuje,že je třeba pročistit krev.Ale, krční uzliny mohou být opravdu jen zanícené,podrážděné nebo zanesené.Ale já nejsem věštec,takhle na dálku bez obsáhlého popisu.Protože to taky může být…píšu může…rakovina mízních uzlin.Proto k lékaři.Pokud to sono prokáže,že jste"čistá"Bude stačit nějaký čaj na čištění krve.Ta kopřiva a z čerstvých bylim,je na to nejlepší.

barinečka  23.04.12 18:08

Dobrý den, Chci se zeptat před týdnem jsem dostala zánět uzlin a dostala jsem antibiotika dnes jsem šla na kontrolu a pan doktor na krčním mi řekl že jsou ještě zvětšené a mám přijít za 3 týdny na kontrolu jestli se zmenšily.Bojím se aby to nebyla rakovina.Co myslíte?Děkuji.

Bábina
1450 příspěvků 23.04.12 18:55

Víte já opravdu nemám křišťálovou kouli.Ale po zánětu asi to určitě rakovina nebude.Jen ATB už nezabralo jak by mělo.Zkuste čistící čalj na krev.Třeba tu kopřivu,aby se uzliny pročistili.A po zánětu je možné dávat obklady u březového listí ale né moc teplé.Jinak v lékárně prodávali pod názvem Aflox něco jako bahení patlanici(nevím jak to jinak nazvat).To se nahřeje a natře na gázu a přiloží na uzlinu.Vytahuje to stejně jako březové listí zánět a jeho zbytky.Listy trošku zmuchlejte,aby z nich mohla jít léčivá šťáva.

Anonymní  23.04.12 19:27

No tak to snad ne, je mi teprve 18 let.Myslíte,že je to pravděpodobné? Trochu mě to teď bolí,tak uvidím co to udělá a pokud se to do několika týdnů nezlepší,zavolám lékaři.

Bábina
1450 příspěvků 23.04.12 20:31

Chtěla jste vědět bez udáví podrobností co to je.Opravdu křišťálovou kouli nemám a nehádám,Z čeho ale myslíte,že ten zánět byl?Spadl z nebe?Podívejte se na to co jíme a mladí i pijí.A vy se divíte,že budete potředbovat čistet ktev?No to snad opravdu ne!!!

Anonymní  23.04.12 21:05

Ne tomu se nedivím, myslela jsem tu poslední variantu - rakovinu. Tomu že mohou být zanícené nebo zanesené věřím,proč by taky nemohly a ani bych se nedivila, protože nedodržuji zdravý jídelníček apod.

Bábina
1450 příspěvků 24.04.12 13:55

No rakovina mízních uzlin,je opravdu nemocí mladých lidí.Nedavno na ní zemřela naše maldá herečka,jméno mi vypadlo.( hrála v nějakém seriálu)Proto radím vyšetřit, pokud vyšetření nebylo udělané.Ale protože Vy jste pod lékařským dohledem tak předpokládám,že pročištění bude stačit.Ale položila jste otázku,co by to mohlo být.Jen jsem na ní odpověděla.

dedula12  17.06.12 19:11
rak

Bábino tady snad není příspěvek kde bys nemluvila o rakovině. LOL :-)

Bábina
1450 příspěvků 17.06.12 19:23

Bohužel ale je to tak, rakovina mízních uzlin je jedna z nejplíživějších, ale také pokud se zachytí včas, tak jedna z nejlépe léčitelných. Proto raději 10X na to upozorním, než abych nechala někoho toto prošvihnout a zemřít. Nebo to snad je špatně, že na to upozorňuji? A lidi si budou balit obkladky a pít čajíčky a pak bude pozdě? Co myslíte pane nebo paní dedula12?Po zjištění, že je vše OK mohu v radě pokračovat. To Vás asi nenapadlo, že?

EmaWoodson  18.06.12 06:41

Zuzana Dřízhalová ;-) Bábino! ;-) Prosím o radu v diskuzi boule na čele! :,(

pepinkka
2 příspěvky 21.12.14 18:58
boule

Dobrý den
Asi v řijnu jsem si nahmatala na krku bouli, strašně me to videsilo sla jsem k lekaři ten me poslal na vyšetření štitné žlazy, pani doktočka mi udělala sono a řekla že štitna žláza je ok, a vyšetřila mi i misto kde ta boule je a řekla že tam nic neni, ještě pořad jí tam mam a všichni mi řikaji že tam nic nemám ale když si tam sáhnu tak jí cítim nevim co mám dělat

pepinkka
2 příspěvky 21.12.14 19:01
boule

Dobrý den
Asi v řijnu se mi udelala boule na krku sla jsem k lekáři a ten mě poslal na vyš. štitné žlazy doktorka mi udělal sono a řekla že štítna je ok vyšetřila mi i místo kde ta boule je a řekla že tam vubec nic není tak nevim bouličku tam pořad mam všichni mi řikaji že tam nic neni

Váš příspěvek