Úzkost a přecitlivělost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra B.  10.01.12 11:39
Úzkost

Dobý den,
jsem 21 studentka a mam takový problém sem dost přecitlivělá a věci si mooc beru
mam dost často úzkosti že semi něco stane nebo ja někomu něco jen měto prostě napadne a mam hrozný strach vždy semi chce hrozně brečet nebo bych nejraději v danou chvíli utekla .Někdy to zmizi na chvíli pryč ale zase se to vrátí .
Prosím o radu :

Reakce:

Tom69
172 příspěvků 10.01.12 17:40
Stavy úzkosti

Ahoj Petro, mám pro Tebe dvě zprávy, z vlastní zkušenosti. Ta špatná je, že to fakt chce odborníka, který posoudí, proč vlastně ta úzkost vznikla. Píšeš, že se těžko shání. Nemyslím si, já se prostě sebral, našel jsem si na Netu, kde je v našem městě psychouš a prostě jsem se tam šel posadit do čekárny. Obvykle se na to, pokud to vůbec bude nutné dávaj prášky, který nejsou ani návykový ani nijak zvlášt neškoděj. Ta dobrá zpráva je ta, že až na sobě zamakáš, tak jak ty hnusy přišly, tak taky odejdou. Ta šance že budeš naprosto ok, je poměrně vysoká. Tak se drž, Tom

Petra B.  10.01.12 18:58

Děkuju mooc,mooc budu se snažit a doufam ,zese to povede.

Soonys
1 příspěvek 23.04.12 09:11

Ahoj Petro, můj syn (25) má stejný problém, nechal kvůli tomu školu, chodí k psycholožce, užívá antidepresiva a hodně spolu o všem mluvíme. Řekl, že mu nejvíc pomohlo, když o tom se mnou začal mluvit. Po roce léčby je mu líp. Měla jsem podobné stavy a pomohly mi online „chytré psychologické programy“ na internetu. Každý trvá 14 dní a naučí tě zvládat stres.

martulinkaaaaaaaaaaa  25.11.12 23:36
uzkost a strach

Dobry vecer mam stavy uzkosti a strachu jsou to neprijemne stavy je mi 24 docela pohledna mlada vdana zena me stavy jsou dost kolisave a nekdy nezvladatelne neustaly strach ze vseho at sou to doktori vysky velke obchody vyrizovani velky kolektiv nebo hmyz tak to nejak prestavam zvladat mam i stavy kdyse to ve me svira a hlavu mam k prasknuti citim v sobe neklid zmatek hnev sem hodne citliva vse si moc beru litostiva rada pomaham druhym mam psycholozku beru leky nekdy hospitalizace a mam i psychiatra ale posledni dobou uz asi 4mesice mi neni nejlip a uz z toho docela silim mate nake typy co delat jak se uklidnit popripade nake rady kdo tomu rozumi tak urcite vi jak se citim lecim se 4roky na uzkosti aporuchu osobnosti dekuji za odpoved budu se moc tesit :(

martulinkaaaaaaaaaaa  02.12.12 14:50
@martulinkaaa­aaaaaaaa píše:
Dobry vecer mam stavy uzkosti a strachu jsou to neprijemne stavy je mi 24 docela pohledna mlada vdana zena me stavy jsou dost kolisave a nekdy nezvladatelne neustaly strach ze vseho at sou to doktori vysky velke obchody vyrizovani velky kolektiv nebo hmyz tak to nejak prestavam zvladat mam i stavy kdyse to ve me svira a hlavu mam k prasknuti citim v sobe neklid zmatek hnev sem hodne citliva vse si moc beru litostiva rada pomaham druhym mam psycholozku beru leky nekdy hospitalizace a mam i psychiatra ale posledni dobou uz asi 4mesice mi neni nejlip a uz z toho docela silim mate nake typy co delat jak se uklidnit popripade nake rady kdo tomu rozumi tak urcite vi jak se citim lecim se 4roky na uzkosti aporuchu osobnosti dekuji za odpoved budu se moc tesit :(

Vladimír13  24.02.15 11:43

Úzkost je možné zmírnit jen doplněním výživy. Skutečnou příčinou úzkosti je nedostatek určitých minerálů v těle, často vyčerpaných stresem, bez nichž nadledvinky již nemohou správně fungovat, a naše odolnost na stres tak klesá ještě více. Tím se vytváří doslova začarovaný kruh. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Tělo samo si neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách se bohužel už téměř nevyskytují. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U úzkosti je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu