Ucerózní kolitida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Karambola
1 příspěvek 12.03.15 14:21
ucerozní kolitida

Můj syn trpí ucerozní kolitidou. Při diagnostice mu byly předepsané kortikidní léky, které jsou děsné driáky. Kdyby je užíval, tak by se zruinoval ještě dalako více. (játra, slezinu)
Zkoušel různé přírodní preparáty, až nakonec našel čaj : TORMENTAN. Teď když má problém, stačí po dobu jednoho týdne, dvakrát denně šálek tohoto vítečného, bylinného čaje a má klid. VŘELE dopuručuji. Kdo má možnost, může si uvedené byliny sám nasbírat a usušit, jak to děláme my. Přeji krásný, pohodový život všem uživatelům tohoto fóra.

Reakce:
 
Basenji
1 příspěvek 06.12.15 15:24
Ucerozní kolitida

Dobrý den!
27.11.2015 už i předtím jsem měla průjmy a bolelo mně břicho, toho 27.11. mně břicho bolelo šíleně a měla jsem strašné průjmy, stolici jsem měla světle žlutou s příměsí krve.
Tak jsme hned jeli do nemocnice. Tam mně hned vzali krev a moč a poslali na sono a rentgen. Zjistili mi že mám zánět celého tlustého střeva.
Byla jsem hospitalizována, v nemocnici jsem dostávala v kapačkách antibiotika- Bioprol a Entizol a nějaký vitamínový roztok. Tři dny jsem nesměla vůbec nic jíst jen pít čaj. Po třech dnech mi dovolili jogurt a polévku.
1.12. 2015 mi proputili domu, dostala jsem propouštěcí zprávu a papír co smím a nesmím jíst ( teda víc toho bylo co nesmím).
Po třech dnech jsem šla na kontrolu praktické doktorce, která mi řekla že mám ucerozní kolitidu, že to nic není a že můžu normálně jíst. Po tom co jsem si všechno o této nemoci přečetla a po tom jak mi je jí nevěřím. 4.1. 2016 jdu na kontrolu poprvé do koloproktologické poradny tak jsem zvědavá co mi tam řekou a na všechno se zeptám.
Jsem z toho zoufalá a doufám že se mi to nebude zhoršovat.
Je mi 4let, a problémy s průjmem mám už delší dobu, ale nikdy to nebylo takhle vážné.
Prosím poradte, předem moc děkuji.
S pozdravem Ilona Přibylová.

 
dadana  30.04.16 16:50
chronická ulcerosní kolitída

DOBRÝ DEN,
LÉČÍM SE S CHRONICKOU ULCEROSNÍ KOLITÍDOU LEVOSTRANNOU OD ROKU 1998.UŽÍVÁM STÁLE
ASACOL TABLETY(UDRŽOVACÍ DÁVKU 1-1-1),PŘI ZHORŠENÍ STAVU UŽÍVÁM SALOFALK ČÍPKY,
KLYSTÍRKY NEBO MESALAZIN.ZA CELOU DOBU JSEM MĚLA 1X I PREDNIZON. V POSLEDNÍ DOBĚ
SE MI INTERVALY MEZI OBTÍŽEMI A KLIDOVÝM OBDOBÍM VÝRAZNĚ ZHORŠUJÍ. NETRPÍM PRŮJMY
ALE OBJEVÍ SE MI VE STOLICI HLEN S KRVÍ, MÁM ČASTĚJŠÍ NUCENÍ NA VELKOU STRANU(S MALÝM MNOŽSTVÍM STOLICE),POBOLÍVÁ MNĚ BŘICHO A NA L STRANĚ V BEDERNÍ KRAJINĚ. SALOFALK MI POMŮŽE JEN NA DOBU 2-3 MĚSÍCŮ A PROBLÉMY SE OPAKUJÍ! VLONI
MNĚ TYTO OBTÍŽE TRÁPILY ASI 4X A LETOS PODRUHÉ. POSLEDNĚ JSEM UŽÍVALA ASACOL KLYSTÍRKY, BEZ OBTÍŽÍ JSEM VYDRŽELA JEN KRÁTCE PŘES 2 MĚSÍCE. PROSÍM O RADU. SIGMOID. VYŠ. JSEM ABSOLVOVALA ZKRAJE LEDNA, BYLY TAM PRÝ TROCHU ZNÁMKY ZÁNĚTU
PŘEDEM DĚKUJI MOC ZA REAKCE.

 Váš příspěvek
Další témata z kategorie