Tupá bolest končetin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kajus  16.09.10 21:45
Tupá bolest končetin

Dobrý den, za poslední měsíc se u mě objevila tupá bolest v lýtkách spolu s pocitem napětí. Teď se bolest objevila i u rukou. Už 8 let užívám HA, jsem nekuřačka. Mohlo by se jednat o zánět žil? Děkuji

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 10.10.10 13:54
Tupá bolest končetin

Něco jako těžké hohy,které by se chtěli roztrhnout?Co vnitření křečové žíly?Máte otoky?Napsala jste toho málo aby ch si mohla udělat obrázek o co by mohlo jít a jak pomoci.Zatím při sezení dbejte na to ať máte podložené nohy,v práci ,pokud sedíte poslouží i šuplík.To proto aby jste si neutiskovala stehenní proudění krve.Večer teplou koupel z přesličky a procvičovat nohy.Stačí trochu,jen aby sse rozproudila krev a limfa.To platí i pro to když dlouho stojíte.Nejste diabetik?To všechno mi chybí k tomu abych Vám nějak mohla pomoci.

27Lenka  18.10.12 17:17
Bolest nohou

Dobrý den ráda bych se zeptala je mi 27let asi 1měsíc mám problémy s tupou bolestí nohy od kyčle dolu někdy to pobolívá i ve slabině. Poslední týden mě nohy i brněly od paní dr. jsem dostala AESCIN -teva na uvolnění nervu nezabírá brní méně, ale pořád bolesti nohou spíše pravé jsou pořád hlavně při stání nohy mám oteklé ted už ne jen z práce, ale i když chodím nebo posedávám doma.Dnes jsem podstoupila rentgen bederní páteře výsledky cituji…Lehká dextrorotace, spina bifidaS1.Oploštělá bederní lordoza s výraznějším LS přechodem, obratlová těla mají pravidelný tvar, meziobratlové prostory nezúžené, ve výši L1 až L3 po jednom Schmorlově uzlu dorzálně???prosím nevim co to je dr. mi navrhla cvičení… chtěla bych se zeptat jestli to nemůže být od nedokrvení končetin mám stále studené nohy jsem kuřačka antikoncepci neberu leta… matka kornatění cev a varixy já žíly povrchu nemám… npřesto je i pravá noha bolestivá na dotek na stehně. Při ležení nebo málo pohybu je to lepší nejlepší po ránu jak se začnu pohybovat a stát na místě v práci už bolí bederní páteř, otok nohou až nad kolena, bolesti v zákolení jamce později celých nohou tupá bolest mravenčení střidavě, které se občas stěhuje až do prstu ruky…vím je toho moc, ale už jsem neštastná a nerada bych něco zanedbala nedej bože trombozu…:-(děkuji za odpověd a přeji hezký den

Broňa Slámová  11.11.13 17:51
bolest v lýtkách

Dobrý den, asi 2 roky mě trápí velké napětí v lýtkách, bolest začíná v zakolení jamce. Nemůže se jednat o vnitřní křečové žíly? Je mi 45 let v práci střídavě chodím i sedím. V jamce za kolenem mám malý otok, jinak ne. Jsem kuřák a nyní užívám Lymfodren, ale bolest přetrvává, nejhorší je to v klidu. Vzbudím se nad ránem a většinou už kvůli bolesti neusnu. Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Váš příspěvek