TRX a expandery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yvonne2  10.11.16 18:11
TRX a expandery

Ahoj, chtěla bych začít více posilovat, zpevnit tvary svého ženského těla Celkem mě zaujaly TRX a expandéry.. máte někdo zkušenosti? To TRX se cenově hodně pohybuje.. čím to je? Ale oboje mi přijde super, člověk to vezme všude a může cvičit. Procvičí mě to ale pořádně nebo je nutné chodit do fitka?… Děkuji moc :)

Reakce:

Alžbeta Nováková2  10.11.16 18:19

Nazdar, já mám doma TRX už přes 3 roky. Kupovali jsme to, jak to ještě byla novinka a stálo to strašnou pálku… sice mě trochu mrzí, že jsme se přeplatili, ale za ta shozená kila a postavičku mi to určitě stálo. S expandery zkušenost nemám. Ale do TRX bych určitě znova šla, jen ne za ty peníze.. Ale co jsem koukla na net, tak cenově už to je hodně nízko.

lucabrdo
3 příspěvky 10.11.16 18:30

Ahoj, já mám naopak zkušenosti s expandéry, ty nikdy nebyly nějak extra drahé. Mám už je poměrně dlouho, na zpevnění je to výborné, ale radila bych to kombinovat ještě s nějakým jiným cvičením.

yvonne2  10.11.16 18:42
@lucabrdo píše:
Ahoj, já mám naopak zkušenosti s expandéry, ty nikdy nebyly nějak extra drahé. Mám už je poměrně dlouho, na zpevnění je to výborné, ale radila bych to kombinovat ještě s nějakým jiným cvičením.

A s jaký teda máte doma? nikdy jsem to neviděla, tak se kouknu na videa a něco si o tom pozjišťuji… Děkuji :)

lucabrdo
3 příspěvky 10.11.16 18:48

Doma mám tento a jsem s ním naprosto spokojená, všude na internetu můžete najít videa, jaké všemožné cviky se s tím dají dělat…
Samozřejmě abyste hubla, tak je to hlavně o jídelníčku a o aerobním pohybu, který vám doma může nahradit například stepper :)

yvonne2  12.11.16 18:15
Zajímavé

To vypadá opravdu zajímavě.. nikdy jsem to ani neviděla. Teď jsem koukla na videa a vypadá to tak, že se člověk opravdu i zapotí. Zkusím to z toho vašeho odkazu na healthlife koupit a potom se ozvu, jak se mi na tom cvičí, ať dám doporučení i já ostatním holkám. :)

lucabrdo
3 příspěvky 12.11.16 18:33

Ještě můžu doporučit bossu míc, který už v sobě má i expandéry, to je zase na hlubší svalstvo a rovnováhu :)

yvonne2  22.11.16 21:18

@lucabrdo Děkuju za rady! :)

Váš příspěvek