Trvale zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evusaaa  11.03.12 15:34
Trvale zvýšená teplota

Dobrý den, mám déletrvající problémy. Všechno začalo srpen/září 2010, kdy jsem měla velký čep na madli, po nějaké době jsem dostala atb Zinnat, krk se jakoby vyléčil, ale od té doby se mi infekce HCD opakovaly pravidelně, pravidelně jsem brala atb(Zinnat, Fromilid, Klacid, po kterých jsem většinou měla dysbalance v poševní flóře), od 6/2011 pozoruji každý den zvýšené teploty(37–37,5) až se 9/2011 zjistilo, že mám chronický peritonsilární absces a následovala tonsilektomie(9/2011). Teploty ale nezmizely, absolvolala jsem celkové infekční vyšetření a imunologické a nic se nenašlo. 1/2012 jsem měla cystitidu(atb Nolicin, pak Nitrofurantoin), poté UZ ledvin(2/2012):­nález mírná redukce parenchymu obou ledvin(8–11mm), následovalo nefrolog. vyšetření se závěrem : hyperfiltrace, funkčně bez poruchy, bez proteinurie, ale jsem vedena s diagnózou chronická TIN bakteriální etiologie(v Ham­burgeru mikr.hematurie, leukocyturie, bakteriurie). Dostala jsem na 3 měsíce Uro-Vaxom. Je možné, abych měla chronickou TIN po 1 cystitidě? V lednu 2012 jsem byla na UZ a ledviny byly naprosto v pořádku. Dále nevím, co se zvýšenými teplotami, vypozorovala jsem, že po ránu jsem mírně vyšší(37.4) a večer nižší(37.1). Je mi 22 let a jako malá jsem nestonala, nyní jsem nemocná stále. Trápí mě také celková zvýšená únava, občasné bolesti v podbřišku a Th-L páteři( na gynekologické prohlídky chodím pravidelně a byly v pořádku). Také ekg bylo v normě a netrpím hypertenzí ani nemám otoky. Prosím o radu, na koho se mám obrátit, popřípadě jaká vyšetření podstoupit, jak postupovat dál, aby se konečně přišlo na příčinu mých potíží. Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Reakce:

ffrappe  23.11.12 21:35
Trvale zvýšená teplota

Dobrý den, jak jste na tom nýni? :?:

Váš příspěvek