Tmavé fleky na obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SVol
3 příspěvky 13.02.12 13:41
Tmavé fleky v obličeji

Měla bych dotaz ohledně tmavých fleků na obličeji, které se mi vytvářejí nad pusou „jako vousy“ a tvoří se hlavně, když je sluníčko. Řekla bych asi špatný pigment. Od lékaře jsem dostala mastičku Myfungar, ale nepříjde mi, že by to učinkovalo. Dá se to nějak třeba leasrem vyřešit? Fleky se mi taky dělají po celých zádech, ale to mi tak nevadí jako v obličeji, pak to vypadá, že mám vousy :-(
 Děkuji

Reakce:

tpol  03.05.12 14:47
Fakt funguje:

Bioderma White Objective Denní krém 30 ml a Bioderma WHite Objective Sérum 30 ml. 2 baleni a cca 70% zbarveni zmizelo a nejen to oblicej vypada sveze a ciste. Mazu dale + chranim proti slunicku

medik_m  03.05.12 22:38

Doufam, ze od lekare … od kozare.

regy
23 příspěvků 04.05.12 13:17

Já doporučuji řeřichový krém, je to novinka na trhu, na pigmentové nebo stařecké skvrny, viditelně zesvětluje jen postižené části těla, redukuje tvorbu nových skvrn a sjednocuje tón zabarvení pleti. Účínky završuje ochrana před UVA a UVB zářením s ochranným faktorem 15. Kdo by měl zájem, napište, ráda i poradím.

lenysk  04.05.12 14:49
tmavé fleky v obličeji

Ahojky regy, chtěla jsem se zeptat na tebou doporučený řeřichový krém,jak se přesně jmenuje a lze ho koupit v lékárně? Už jsem vyzkoušela spoustu různých krémů od lékařů,ale bohužel nic nepomáhá a jakmile jdu na sluníčko je to ještě horší :,( Budu vděčná za každou radu,díííík

regy
23 příspěvků 05.05.12 08:15

V lékárně se neprodává, ani nikde v obchodech, pouze od poradců švýcarské firmy která tento krém prodává, napiš mi prosím na mail: regys@seznam.cz , mohu ti ho poslat kdyby jsi měla zájem. Jinak já se s ním mažu chvíli a zesvětlují se mi skvrny na obličeji, sice jich nemám tolik, ale sama jsem si to chtěla vyzkoušet jak funguje. Krém by ti měl zesvětlovat skvrny a zároveň tě chrání před vznikem nových, tak se pak nemusíš bát jít na sluníčko :-) . Jinak jako prevenci vnitřně se doporučuje NahroDerm, je to od stejné firmy.

regy
23 příspěvků 05.05.12 08:20

Taky teď jak nám začlo to sluníčko svítit a blíží se léto, tak je potřeba se před tím sluníčkem chránit před vznikem pigmentových skvrn, opalovací krém samotný ale nepomůže, ten vás ochrání pouze před slunečním zářením. Ale před vznikem pigmentových skvrn vás ochrání pouze řeřichový krém který navíc chrání i před slunečním zářením, jak píšu výše. A v kombinaci s bráním vnitřně NahroDerm super :palec:

Smutnásek
2 příspěvky 08.07.12 23:16
pigmentové skvrny

Regy mohla bych se zeptat, po jaké době používání řeřichového krému se dostavily známky zlepšení? Kdy skvrny zesvětlily. A zda se má mazat jen postižené místo nebo třeba celý obličej. Díky za odpověď

regy
23 příspěvků 29.07.12 12:31

Výsledky tak po 7 týdnech pravidelného používání, chce to pravidelně ráno a večer mazat. A nejlépe je mazat celý obličej, slouží totiž jako i prevence před vznikem nových skvrn. Kdo má i na rukách skvrny, tak samožřejmě taky mazat. Kdo by měl zájem, mohu dodat, klidně napište.

Smutnásek
2 příspěvky 29.07.12 15:49

Mám pár flíčků po tváři, ale nejvíc mě trápí flek pod nosem. Objevilo se mi to po porodu a už jsem vyzkoušela snad všechno. Proto jsem hledala někoho, komu už něco zaručeně pomohlo.Tak snad po 3 letech by můj problém mohl zmizet.Moc děkuji za radu Regy, krém si pořídím a budu mazat a mazat.

zarifka
2 příspěvky 26.08.12 22:24
rerichovy krem

Regy, chci se zeptat na ten rerichovy krem. Mam nad pusou takovou tmavsi kuzi - jako kdyby hnedy knir, jinak mam hodne pih, ale takoveto tmavsi oblasti nikde. Mohl by rerichovy krem pomoci? Jaka je cena? Dekuji.

kmotra
114 příspěvků 27.08.12 14:00
cenu KRÉMU

Zjistíte na internetu…třeba.

zarifka
2 příspěvky 27.08.12 21:25

… no to prave ze nic na tema rerichovy krem nemuzu najit, ale staci trosku pozmenit slova a uz to jde…

terkaMos  24.10.15 20:14
pigmentove skvrny

Zdravím, mám na obličeji pár pigmentových skvrn a nevím, co s nimi, snažím se je maskovat, ale ráda bych se jich na dobro zbavila. Co na to pomáhá?

kmotra
114 příspěvků 24.10.15 20:30

A u lékaře jste byla? Co vám doporučil?

camilkka  25.10.15 22:44

Já na pigmentové skvrny používám bělící masku a mýdlo, opravdu mi to zabírá. Je to kvalitní přírodní kosmetika :)

terkaMos  26.10.15 01:46

U lékaře jsem nebyla, v naší rodině je to tak nějak dědičné :( jaká je značka té kosmetiky, pokud se mohu zeptat?

camilkka  30.10.15 13:02

Mrkněte na ***, je to kosmetika z mrtvého moře, takže opravdu kvalitní a mě to na pigmentové skvrny pomohlo :)

Editace adminem 3.11.2015 - odstranění odkazu

terkaMos  30.10.15 13:29

Dobře, děkuji za tip. Já se podívám, co nabízejí a co o tom píší :)

camilkka  31.10.15 20:17

Není vůbec za co, snad vám to taky pomůže. Však uvidíte no :)

LaskonkaLas  31.10.15 22:22

O kosmetice z mrtvého moře jsem už slyšela, ale vůbec jsem nevěděla že mají až takový rozsah a zabývají se i pigmentovými skvrnami :)

klenkak  01.11.15 12:44

Taky teď řeším pigmentové skvrny, podívám se na to co jste doporučila, oprvdu to zní zajímavě, zatím jsem slyšela jen o krémech…

Milujite
1 příspěvek 24.05.16 21:26

Dobri den taki mam ti flekia taki bich chtela porasot mam to na obličeji a nejvic se ukazujou kdis sviti sluníčko a nevim co mam delat u lekaře sem bila a nic mi nato nedali udelalo semi to v tehotenstvi a us sem po porodu 10mnesicu a ti tmave fleki mam do dnes tak bich bila rada kdibi stemi mohli pomoc abi mito slezlo dekuji… Cinova šarka :( :,( :,(

kusebouchova  23.09.16 19:18
cerne fleki na obliceji

Dorbiden ja bvich se chtela zeptat jamam fleki na obliceji cerne a chtela bich vedet cim tomam mazat abi mito zbelalo dekuji moc

Lenka 6777  25.09.16 13:37

Tmavé skvrny v obličeji mohou znamenat jaterní chorobu. Bělicí krém problém nevyřesí. Zkuste vnitřně ostropestřec mariánský (semena, tablety, tinktura). Tato bylinka je na detox úplný zázrak.

Váš příspěvek