Tlak v uších

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lada - slunce  27.06.11 18:21
Tlak v uších

Dobrý den,

mám malý dotaz. Asi 10 dní mám tlak v uších a za üšima. Ze začátku jsem pociťovala tlak spíše večer jak jsem uléhala ale zhruba po 6 dnech to začalo být i přes den. Celkově jsem unavená a setam se mi motá hlava. Ale spíše prostě bych řekla únava. Z ničeho nic mě včera začalo hrozně píchat na levé polovině krku a za uchem a najednou jsem nemohla pohnout s hlavou. Trošku to povolilo ale nemůže udělat sklon hlavy k ramenu ani na jednu stranu. Nejvíce teď pociťuji tlak za levým uchem a hmatám tam trošku zvětšenou bouli. Na ušním jsem byla - uši jsou v pořádku. Od páteře to taky není. Tak co s tím:) :mrgreen:

Reakce:

Lada - slunce  27.06.11 18:30

doufám, že mi někdo odpoví:) :-D

Mujitsu  05.07.11 21:13
Příušnice

Tlak za ušima, boule a bolest na krku. Nejspíš by to mohli být příušnice. Teď je období kdy řádí.

LiborB
24 příspěvků 29.07.11 13:15

Ahoj Lado - slunce,
jak víte, že to není od páteře? Co když máte posunutý obratel a následně skříplý nerv? Byla jste u osteopata nebo chiropraktika? Pokud ne, doporučuji. Najdou ledacos a příčina může být i trapná - třeba pád na zadek, vražení do silniční značky a podobně. Co na to říkal Váš lékař?

Znám řadu lidí, kteří mají „zalehnuto v uších“ - tzn. jakoby se vynořili z vody a ještě ji z ucha nevycákali. A je to také spojeno s pícháním v uchu - ale takhle na dálku těžko říct, jestli to je přesně to co zažíváte Vy.
Zdraví Libor

kmotra
114 příspěvků 31.07.11 13:35
dobrý den Lado,

pokud máte uši v pořádku, tak vám Libor radí dobře. Můžeteli, zajděte si hned v pondělí k lékaři. V co je to neslyšet.

Super Dancer Winner  01.12.16 06:26

Super Dancer Winner
Indian Idol 7 Contestants
MSEDCL Payment
Check LIC Policy Staus
Leaked Bigg Boss 10 Winner
Bigg Boss 10 Winner Name
Raees 1st Day Collection
Dangal 1st Day Collection

Olda Š.
4 příspěvky 01.12.16 16:20

Vypadá na to příušnice, hlavně kvůli těm boulím. Řešil bych to co možná nejrychleji, protože hrozí akorát, že to rozšíříte dál. Lidé s příušnicema by měli dodržovat striktní karanténu.

Váš příspěvek