Tlak v hlavě, návaly horka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika30  10.02.12 19:09
Tlak v hlavě, návaly horka

Dobrý den,

už pár měsíců trpím nepříjemnými stavy - začnu cítit tlak v hlavě, jako by mi měla vybuchnout, poté se přidá pocit velkého horka - ale horečku nemám..a začne se mi lehce točit hlava - někdy se přidá i nepříjemné brnění rukou a silné bušení srdce. Byla jsem na interně: EKG i Holter v pořádku - jen respirační aryrmie, odběry na šítnou žlázu v normě, krevní obraz - v normě, jen hodnota MCV a MCH lehce snížená. Neurologický nález také v pořádku - ještě mám absolvovat CT vyšetření mozku. Nemáte někdo prosím podobné obtíže a radu, jak se jich zbavit? Děkuji.

Reakce:

Petr20
27 příspěvků 10.02.12 20:08

Dobrý den, užíváte nějaké léky, např. antikoncepci??
Může jít o nedostatek hořčíku..
Nějaké další příznaky jako třeba křeče atd?

Veronika30  10.02.12 20:18

Dobrý den, léky ani antikoncepci neberu. Kromě těch tlaků, návalů, točení hlavy a bušení srdce, bývám dost unavená - ale mám tři malé děti - takže tu únavu asi může způsobovat i péče o ně:-) Žádné další příznaky na sobě nepozoruji…

Petr20
27 příspěvků 10.02.12 22:39

Zkuste vápník s hořčíkem, poptejte se v lékarně :)

Veronika30  11.02.12 08:18

Díky, zkusím, už jsem z toho vážně nešťastná :nevim:

Petr20
27 příspěvků 12.02.12 10:37

Nebylo by na škodu, kdyby vám udělali echo srdce ještě :)

Cyndy  22.02.12 09:49
Veronika30 píše:
Dobrý den,už pár měsíců trpím nepříjemnými stavy - začnu cítit tlak v hlavě, jako by mi měla vybuchnout, poté se přidá pocit velkého horka - ale horečku nemám..a začne se mi lehce točit hlava - někdy se přidá i nepříjemné brnění rukou a silné bušení srdce. Byla jsem na interně: EKG i Holter v pořádku - jen respirační aryrmie, odběry na šítnou žlázu v normě, krevní obraz - v normě, jen hodnota MCV a MCH lehce snížená. Neurologický nález také v pořádku - ještě mám absolvovat CT vyšetření mozku. Nemáte někdo prosím podobné obtíže a radu, jak se jich zbavit? Děkuji.

Cyndy  22.02.12 09:53

Takové příznaky jsem měla také a měla jsem velký strach, protože jsem po třetí mozkové příhodě, ale paní doktorka mě napsala Tritace na tlak a mám po bolestech hlavy. Já měla někdy pocit, jako bych měla hlavu ve svěráku

Cyndy  22.02.12 09:53

A také jsem měla Holter a veškeré vyšetřerní a také bylo vše v pořádku

keles  05.03.12 12:02
tlak v hlavě

Dobrý den,to co tu popisujete mám také .Jsem po mozkové příhodě,tak jsem obtíže připisovala tomu.Obešla jsem všechna možná vyšetření,až jsem skončila u psychiatra a bingo!Jsou to tzv.panické ataky.Dejte si do vyhledávače „panická porucha“a porovnejte.

Veronika30  05.03.12 12:17

Dobrý den,

děkuji, určitě pohledám info - už mám za sebou i negativní CT vyšetření a dnes také EEG a EMG-BAEP - u těch dvou výsledky ještě neznám… a ještě mě čeká UTZ krčních tepen.....Takže zatím stále hledám pravou příčinu…

Cyndy  05.03.12 12:22

Přečetla jsem si nyní vše jak píšete o panické poruše, dá se říct, že takové příznaky má v dnešní době hodně lidí, že to pasuje na každého druhého. Ale, od listopadu, kdy mě paní doktorka předepsala ten lék Tritace se vše dalo do normálu. A že to byly hodně velké bolesti hlavy a měla jsem strach, že kdyby přišla další mrtvice, tak že jí nepřežiji, vždy přišla v noci a ta poslední ¨byla krutá. Navíc jsem již v důchodu, bydlíme v domku se zahradou a nemám nějaké existenční ani jiné problémy, nemusím se nějak trápit, žádné takové starosti, které popisují na stránkách panické poruchy, ale pokud Vám psychiatr pomohl, tak je jen dobře. Držím Vám palce, aby jste se uzdravila.

keles  05.03.12 12:49

Já také nemám žádné starosti,první mrtvici jsem měla ve 48letech a později dvě slabší.Psychiatr říkal,že je to v podvědomí,i když si myslím, že ne.Beru Asentru a pomáhá mi.Dnes je taková doba,že spoustu nemocí má příčinu v psychice.Také Vám přeji zdraví.

rrd  22.11.12 18:50

Ahoj… příhodu popsanou v úvodu také občas zažívám.
Vždy předtím se mi to stalo doma v soukromí, kde se obvykle okamžitě položím a nechám doznít v leže. Dnes se mi to ale poprvé stalo během práce (celkový počet těchto zážitků - např. během 5ti let však snadno spočítám možná i na jedné ruce. Není to nic častého, možná ale pokaždé to probíhá stejně).
Velice náhle se mi zvýší tlak v hlavě.. jakoby měla prasknout. Mám přitom pocit, že se snaží unikat přes uši, což znemožní zřetelné slyšení a dokonce i vidění (jako bych se díval dlouho do ostrého světla)… Celý průbě navíc obvykle provází nepříjemná kreč jakoby svěrače či podbřišku a pocit horka.
Celé to trvá jen několik málo minut, tlak se vyrovná, sluch postupně zostřuje a přidá se šum/či zrnění, který je čím dál jemnější a mizí.. Bolest i horkost zmizí a všechno je zas jako předtím. To je asi se všemi podrobnostmi vše..

keles  23.11.12 20:36
Tlak v hlavě

Ahoj rrd, určitě bych si nechala udělat nějaká vyšetření. I když to není často ale děje se to. Některé nemoci přicházejí hodně pomalu. Jinak přeji zdraví. :mrgreen:

Aneta_193  04.12.12 21:42

Určitě panická porucha. Protože léky neužívám tak, jak bych měla, tak na to trpím docela často (i několikrát denně). Byla jsem na vyšetření snad všeho a nic se nenašlo. Tak bych vám poradila psychiatra a koupit hořčík, podporuje nervy a svaly :-)

Rmss  13.12.12 08:52
horko v hlavě

A co zuby.? Taky jsem měla podobné pocity a nakonec jsem měla pod zubem váček. Zub dlouho nebolel, jenom ta horkost byla nepříjemná, zvlášť po napití teplého nápoje.
Ten zánět a zároveň pocity horka jsem měla cca půl roku, než jsem začala otékat (váček byl v horní patře). V té době jsem trpěla na rýmu (taky to bylo od toho zubu.)Zubařka se sama divila, proč mě to nebolelo už dříve.

vajgeli  21.09.14 10:54
BIAA

Tyto příznaky mívám také a podle toho, že je tolik lidí, kteří takto trpí, si myslím, že námi prostupuje energie, která spojuje všechny vysílače, mobily, počítače, zkrátka se pohybujeme v radiové síti a zřejmě jsme každy den ozařování dávkou. Ti, kdo tuto moderní techniku vyvíjejí, prodávají a provozují, to určitě vědí, nám to však neřeknou, přišli by o zisky a my takto pomalu umíráme.

tdefirhefoi  15.02.15 14:17
Aha.

Děkuji, to bude můj případ. Tlak mám extrémně nízký, jsem zdravá, mladá, nevěděla jsem, co se se mnou děje. U panické poruchy souhlasí všechno. Aspoň vím, s čím mám tu čest… :think:

peterja620
29 příspěvků 15.02.15 20:20
Panické poruchy a věci podobné

Mohu doporučit se nejdříve podívat na video na YouTube. Najděte si: Dr Vega krev pacienta před a po konzumaci GOJI
Pokud se budete chtít zbavit problémů, použijte Goji nepasterizovanou a k tomu ještě silný přírodní produkt na imunitu. Ráda Vám poradím co a jak užívat k dosažení úspěchu. Zdraví Vás antoniejulie@sez­nam.cz

Amm  02.04.15 16:04

Můžete jen udělat něco pro své zdraví - koupí a užíváním juice z kustovnice čínské (goji). GOJI ORIGINAL 100% juice je přírodní, nezahušťovaná a ničím neupravovaná, živá tekutina bez jakýchkoliv přídavných látek lisovaná z výběrových plodů kustovnice čínské, které jsou skutečným elixírem mládí, zdraví a krásy. Můžete navíc zkusit i naše sušené plody z goji, a to ve dvou velikostech.

Já a syn užíváme pravidelně. Dost se nám osvědčila:)) Na imunitu synovi skvěle, mně hlavně na únavu. Užíváme značku Himalyo. Když při registraci zadáte kód HIMALYO-4441, dostanete navíc slevu - 50 Kč na každou láhev a 20 Kč na sušené plody.

Doporučuju zkusit:)

pavlinastibrova
10 příspěvků 03.04.15 15:48
@Petr20 píše:
Nebylo by na škodu, kdyby vám udělali echo srdce ještě :)

Souhlasím.

Váš příspěvek